2926
Colin McRae 3
  • Taranov
    #2817
    Ilyet lehet csinálni?
  • Alexease
    #2816
    FELHIVAS!!
    Tud-e valaki valamilyen modszert, vagy otletet, hogy hogyan lehetne atkonvertalni a Colin3 palyait pl. Rally Trophy-ba, netKar-ba, F1C-be, Heat-be, vagy valami hasonlo normalis szimulatorba??

    Tegnap a haveromnal megneztem a progit (reszletesebben) - az enyemet a letoltes utan toroltem, mert akkora fostalicska sajna - es a palyak meg ugy-ahogy elmennek. Csak valahogy bele kellene varazsolni, valami normalis programba oket.
  • Patesz
    #2815
    Nekem XP -m van és megvagyok elégedve a Colin 3 -mal!!!!!

    Ez nem dtk1985 -nek szólt!!
  • dtk1985
    #2814
    Nem tudja valaki hogy miert nem mukodik a force feedback Colin3-ban a Logitech WingMan formula force gp kormannyal. Fent van az 1.1-es patch is de csak a kormány megy vissza tole kozepre, semmilyen mas razkodas nem erzekelheto pedig maximumra van allitva az forcefeedback a jatekban. Jatszott valaki ilyen kormannyal colin3-at?
  • pokember
    #2813
    Olyanokat kell letörölni mint pl:morgan multimedia LSI codec,winamp3
  • Jabba
    #2812
    Az összes audio-video codec (amit nem az XP tett fel)eltávolítása segíteni fog ...
  • Rylander
    #2811
    segítsetek nekünk léccike
  • Rylander
    #2810
    nekem is az a baja
  • pokember
    #2809
    az a hibám hogy már a pályát tölti be és utána kilép mi lhet a baja????
  • Taranov
    #2807
    de neked nem bizti, hogy ez a baja, nemtom.
  • Taranov
    #2806
    nekem az intro előtt lépett ki, minden visszajelzés nélkül, itt a fórumban találtam meg hozzá a megoldást.

    Van, akinek az Ace megacodecet kellett leszedni, nekem a DivX-et, mert az volt fenn.
    A Colin az alap windowsos kodekre van tervezve, minden plusz gátolja az elindulásban.
  • Taranov
    #2804
    !!!
  • Taranov
    #2802
    pech

    Codemasters powa'
  • Taranov
    #2800
    akkor nem tudom mi a gond, mert nekem csak kodek problémám volt, más nem.
  • Taranov
    #2798
    hol akad el?
  • Taranov
    #2795
    külömbség = különbség
    egyébként teljesen igazad van, nem nagy cucc ez a colin 3.
  • Balo
    #2794
    Hát nemtudom. Játszottál te a CM 2-vel? Ha igen akkor észre kellened venni a külömbséget, ha nem akkor meg úgy nehéz véleményt mondani összehasonlításban.
  • Taranov
    #2792
    így volt egy csomó játékkal.
    A leghíresebb visszafejlődés a driver 2 volt, mert a város kivételével a driver 1 simán verte a 2-t.
  • Balo
    #2791
    Határozottan nem tetszik ez a játék. Ahhoz képest, hogy új sorszámot kapott, szerintem a kettő simán veri.
    Ezt nemcsak azért mondom, mert szaggat, amit nem értek, hogy miért, hanem, már túl sok bőrt akarnak lehúzni a rallys játékokról.
    Én azthiszem maradok a CMR 2-nél!
  • Huron
    #2790
    Hmm...Fostalicska kocsival minden gennybe beleütközöm ezért vagyok a 7.-9.
  • Huron
    #2789
    Lehet. Én csak azt élvezem benne, hogy megyek, mint a vadmalac. Ilyen ökörködésre találták ki.
  • Taranov
    #2788
    Boccs, te vagy túl béna, mert én végigvittem a gamet össz-vissz kb. 5 vereséggel, billentyűzettel.
  • Huron
    #2787
    Én amúgy nem tartom magamat anti-CMR3-nak. A menü megmondom őszintén, nem nagyon érdekel, kár hogy egér nincs benne. A kocsik graf-ja nekem tetszik, igaz, a belső nézet sux, de ilyen nehéz irányíthatóságnál nekem könnyebb, hogy kívülről látom az autót. Tény, hogy nem olyan, mint a Rally Championship 2000, de én elvagyok vele. A programozást dícsérem, mert végre egy újabb szép grafika, ami hajlandó fostalicskább vasakon is futni. Nekem AMD700, GF256, 1024×768. Csak a sok környezeti textúra kapja le kicsit.

    Csak hogy kicsit ellensúlyozzam a topic negatív hangvételét.
  • Huron
    #2786
    A 2. idényen vagyok Championshipen, de eddig a Secret 7. Stage-ken kívül egyet sem nyertem meg. Lesznek így bónusz kocsijaim? Vagy én vagyok tú béna bill-el, vagy ilyen qrva nehéz megnyerni egy futamot.
  • Taranov
    #2785
    hát nem is tudom. Én kétszer játszottam vele, elsőre sikerült kilépni csak megfájdult a menüzenétől a fejem, másodszorra pedig nem sikerült a kilépés gombbal kilépni, sem a ctrl alt del-lel. Egyébként a Colinnal is voltak gondok, de legalább ott működött az alt tab, meg sokkal komolyabb a game, tehát a legkamubb játékok versenyében a starsky and hutch győzött nálam, második a Big Mutha Truckers és a Colin McRae 3 csak a dobogó 3. helyét szerezhette meg :))
  • Skynet
    #2784
    Én ki tudtam lépni a Stursky-ból és még mindig többre tartom azt a játékot mint a Colin 3-at.:)
  • Taranov
    #2783
    Az igaz, de a Starsky and Hutch csapnivaló, még nem is lehet mindig kilépni reset nélkül, még ctrl alt del-lel sem.
    És tudtommal a Big Mutha Truckerst is ők csinálták, az sem indult el.
  • [HUN]FaTaL
    #2782
    Na azért az empirenek a pro pinball sorozata kurva jó.
  • Taranov
    #2781
    tényleg nagyon gyík játék.
    Mondjuk a Codemasters csinálja a legszarabb játékokat a világon.
    No meg az Empire Interactive.
  • [HUN]FaTaL
    #2780
    Uninstalláld ezt a hulladék játékot a gépedről :)))) Amúgy szedj le egy nocd cracket a www.gamecopyworld.com-ról
  • Ruffi
    #2777
    Vki segitsen már...
  • Ruffi
    #2776
    na hi kiprobáltam ahogy vártam grafik nem rossz minden más szar de nekem nem tom mér fps lock van rajta
    akárhol megyek végig 22 fps-el megy el nem mozdul hol lehet kikapcsolni?
  • Huron
    #2775
    Megkaptam a CMR3-at. Nekem azt leszámítva, hogy a surlódási erőt nem ismerik a Codemastersnél és a kormányzása baromi durva. Egy kicsit kanyarodnék és már 90fokkal elfordultam. :(
    Codec: divx 5.0.4 Pro és xvid van fent. Semmit nem cicóztam ACE-val. Ment minden mint az ágybasz*rás.
  • Alexease
    #2771
    Lasd kivel van dolgod;)

    ITT: http://www.bhmotorsports.com/download/3576
  • Alexease
    #2770
    Eredetileg sehogy! Ezert ColinMcRae Rally;))))
    De letezik hozza pl. Mitsubishi Champ. patch (nem hivatalos) amivel - gondolom - micsuval lehet menni.

    Nejerdezd hol, nekem nincs fent ez a szutyok;)
  • gabber_saviola
    #2769
    hogyan lehet chamimpionshipben nem csak a Colinnal menni?
    PLEASE THANXX
  • Toya
    #2767
    Nekem felment szó nélkül.
    Igaz a program így sem lett nagyobb élmény.
  • Breki33
    #2766
    köszi már megvan csak nem akar felmenni a játékra mondván nincs telepítve :-)
  • Breki33
    #2765
    turmixgép hangja van vagy sem?

    van centering force vagy sem?
  • KG21
    #2764
    nem tudom megállapítani, mert a peccs előtt is alig játszottam a játékkal és most se nagyon játszok. Csak érdekességként próbáltam ki a modot meg a peccset.