2926
Colin McRae 3
  • Pummis
    #2926
    sziasztok
    tudna valaki segiteni elkeztem játszani a játékal na focusal keztem megnyertem a citroent de hol tudom be álitani hogy azal folytasam a versenyt ?
  • Prince of Máté
    #2925
    eddig a 3-al és 4-el játszottam szal 4 , de majd meglesz az 5
  • samhun
    #2924
    helo! nektek melyik coin mcrae jön be a legjobban?
  • báttyó02
    #2923
    Sziasztok!
    Van valami módszer arra,hogy koszolódjon gyengébb videókártyán is az autó?
  • zaki
    #2922
    LOOOOOOOOL
  • sumi
    #2919
    Hali.nem olvastam vissza de megkérdezném ha nem baj.miért nem koszolódnak a kocsik??a másik kérdésem az lenne hogy beletettem a 2004-es autókat,amik frankón müxenek is,DE a menüben a kocsi választásnál totóznom kell a kocsikat uis nem azzal lehet játszani amit a képeken látunk....Köszi.
  • Breki33
    #2918
    ugyanarról beszélünk
  • loser
    #2917
    azt is megprobálom thx
  • Jacek
    #2916
    nem az erzekenyseget hanem a Deadzonet kell kicsire venni mert az a nagy
  • loser
    #2915
    na vagyok, nemjó ez sehogyan sem 20%ra vettem le az érzékenységet de ugyanugy xar.

    Logitech Formula Force Gp
  • Breki33
    #2914
    mondjuk jo lenne tudni milyen kormányod van
  • loser
    #2913
    ok
    megpróbálom thx
  • Breki33
    #2912
    az érzékenységet vedd kisebbre a driverben
  • loser
    #2911
    hali! Tud vki segíteni kormány ügyben?
    Az a bajom, hogy hiába tekerem kb. 3/4-nél kezd el el kanyarodni.
    probáltam minden beállitást de vmiért csak nem müxik.
    ps help thx
  • Taranov
    #2910
    szinte minden második oldalon felbukkan.
    Egyébként kodek probléma, ejtett a fejlesztő egy kis hibát a játékban, mégpedig azt, hogy csak az alap windowsos kodekkel megy.
    Le kell szedni minden kodeket.
    Persze van akinél ment kodekkel is, de nálam pl. nem. Le kellett szedni mindent.
  • Taranov
    #2908
    HA nem megy elmondom mit tegyél.
  • Taranov
    #2907
    Olvass vissza a topikban :)
  • Breki33
    #2905
    na felfedezte a spanyol viaszt :-)
  • via_mala
    #2904
    Ez talán fincsi lesz:
    Richard Burns Rally
    A képeket (3 db) inkább nem linkelem, mert 7-800 KB-osak.
  • Breki33
    #2903
    cimet
  • Taranov
    #2901
    jaja
  • Breki33
    #2900
    Hát illik tudni mi van a saját gépeden

    Mondjuk Akinek nincs AdAware-ja nem mindig tudja :-)
  • Breki33
    #2899
    Az az egyetlen jo dolog az ACEXP-ben P
  • Taranov
    #2897
    ammegmi? :))
  • Breki33
    #2896
    sztem az agressive remover jobban leszedi :-)
  • Taranov
    #2895
    Uninstallálni kell minden más kodeket, a Vezérlőpult - Programok eltávolítása és hozzáadása opcíónál.
  • Breki33
    #2893
    tudtommal volt
    és a játék is jobb volt
  • Taranov
    #2892
    Én még soha, hát attól tartok muszáj újraraknod, patch-et leszedni belőle nem hiszem, hogy lehet.
  • #2891
    Feltettem az 1.1 es patchet, azóta tökéletesen elromlott a hang. Balső nézetben egyáltalán nincs, kintről is csak zümmög. Patch nélkül nem volt gond. Találkozott valaki hasonlóval?
  • Taranov
    #2889
    de egyébként ha visszaolvastatok volna, már tudnátok.
  • Taranov
    #2888
    Codec problem. Minden kodeket maradéktalanul le kell venni, nekem a DivX okozott gondot, vkinek az Ace megacodec pack.
    A játékot az alap windows-os kodekre tervezték.
  • ricsi1
    #2887
    helló !
    nekem is az a problémám mint Samle-nek.
    légyszi segítsetek,(mekem Gforce MX440 8x-es 3d kártyám van,és xp oprendszerem)
  • GvD
    #2885
    1ébknét a CMR3 akkor is lett basszarintva, ha kormányra lett írva! Multirész nélkül kiadni egy ilyen gamét? Elment ezeknek az eszük, meg a graf motorral is amennyi baj volt/van... A CMR2 a legkirályabb! Nálam nehéz lesz túlszárnyalni azt! Kormánnyal és billentyűvel is tökéletesen játszható! Nem élvez sokkal nagyobb előnyt a kormánnyal játszó a billentyűssel szemben! Na ezt viszont úgy elállítótták a 3-ban, hogy ha nem lesznek a 4-esben ezek kijavítva (amit kétlek, mert a 3-mal így nem sokat játszanak) akkor...hát ha csődbe nem is mennek, de azért le**ophatnak!
  • GvD
    #2884
    http://www.hsw.hu/cmr2.shtml nézz itt körül! Hátha van valami kedvedre való!
  • Breki33
    #2883
    az indexen a colin topicban a cim
  • Breki33
    #2880
    sztem nem fikázta csak azt mondta, hogy a video alapján amiket látott a belsőnézert és a mozgások nem tetszettek neki

    Egyezzunk meg, hogy a Colin 3-nál jobb és ne vitázzunk már ezen
  • Jacek
    #2876
    en tom:D
  • Alexease
    #2875
    Mar lassan bosszant a dolog;)
    Az LFS-nel 1 ember le tudott programozni egy korrekt fizikat, a Codies-nel, meg egy tucat "zseni", gumicsonak szimulaciot drotozott a TRD-be es a Colin sorozat uj reszeibe. Azert ez mar ciki.
  • Jacek
    #2874
  • Alexease
    #2873
    Letoltottem nehany VRally videot, es azok alapjan sokkal jobb lesz mint a Colin3-4. Volt normalis(abb) belsonezet, es a kritikus automozgasoknal is sokkal jobbnak tunt. Bar volt ott is egy ket erdekes megmozdulas, es a video, mint olyan, altalaban jotekonyan takar;))

    Ehez kepest, a Colin4 videokban, bar hogy is probaltak takarni, megvagni, elkapni a kepet, tisztan lattszot, hogy detto az a fostomlo, mint a 3.