1359
Autókról
  • TCelica
    #1119
    na ezt neki mondjad :))
    mihint kihozza az autót a kereskedésből egyből meghúzza ...
    erre még rámegy kb. nem tudom milyen mennyiségű súly mert bálásrucival foglalkoznak.
    a kocsinak meg nagyon jót tesz hogy tele coccal megy mint a bolond :D
  • gasongas #1118
    Ennek az embernek kerékpárt se adnék.:))
    Szerintem minden járműnek lelke van. Na nem azt mondom hogy félgáznál nagyobbat sose nyomok, mert az sem igaz. Néha azért húzni kell neki, mint rossz gyereknek a fülét.:) De csak ésszel!
  • TCelica
    #1117
    ja :))
    ő tudja
  • bertino
    #1116
    biztosan finoman bánik a kuplunggal is, ha így írtja őket :)
  • TCelica
    #1115
    a környéken van olyan srác aki BWM-ben kibuktatta a mocit de hogy hogy sikerült fogalmam sincs,
    párom sógra pedig eszi az autókat, volt egy 2000 -es nissanja, megölte (kibukott a moci),
    vett egy berlingót, kinyirta ...
    most vw van neki de már ez se jó, beszart az öninditó stb. és mindig szerelik :))
  • gasongas #1114
    De természtesen igazad van abban, hogy nem mindegy milyen a vezetési stílusa az embernek. Egy autót néhány év alatt szét lehet hajtani, de akár örök életű is lehet.
    Na ezt próbálják a f1-ben is ötvözni, mióta azzal a blokkal kell versenyezni, amivel az edzéseken mentek.:)
  • gasongas #1113
    Biztos hogy hozzányúltak, mármint a szervízeket rendszeresen vezették. Igaz már eladták, de azóta is csak BMW-t vesznek. (Egy főleg mezőgazdasági profilú vállakozó!!)
    Én még nem láttam egy BMW-t se szétesni.:)
  • DJ BP
    #1112
    hozzá se nyúltak, mi? :DD

    annak tükrében, hogy új 7-est láttam ,,szétesni", hihtetlennek tűnik. :)
  • gasongas #1111
    Egy 3 éves autóba mi az a 150 ezer km? Ennek kétszeresére tervezik. Láttam már céges BMW-t több mint 500 ezerrel, és kifogástalan volt még mindig!
  • DJ BP
    #1110
    csak abban már benne lehet az előző tulaj trehánysága is. Meg attól függ hány km van benne, az éveknél többet számít. Pl. 150 ezer km-es széthajtott cégautón ne csodálkozzon :)
  • TCelica
    #1109
    nem ugy értem hogy uj te
    de azért egy 3 éves autónak se igy kellene viselkedni
  • DJ BP
    #1108
    mondjuk 3 éves mióta új? :)
    Amelyiket frissen hozod ki a szalonból arra értem :)
  • TCelica
    #1107
    igaz
    ismim vett egy 3 éves fordot, azóta minden nap szereli :)))
    pedig jónak nézett ki, de senki nem lát bele elsőre, a kereskedésbe meg azt mondanak amit akarnak ...
  • DJ BP
    #1106
    új is megszopathat mondjuk, hogy a gatyád is rámegy, ha belenyúlsz egy rossz darabba :)
  • gasongas #1105
    Ez minden autóra igaz. Használt autóból nehéz jót venni.
    Újból könnyű. Bár nem vagyok az új autó híve (nekem se volt soha).
  • gasongas #1104
    Ez igaz, nem kell gyorsan menni hogy pofára essél, de hidd el hogy ha valakinek a segge alatt erős kocsi van, hamarosan azt hiszi, hogy Ő az utak császára, és nyomni fogja neki. Biciklivel is akkor esik az ember nagyot, amikor azt hiszi hogy már nagyon tud biciklizni.
  • gasongas #1103
    ez szép ...
    boldog szülinap lehetett ...

    (a szülőknek is)
  • gasongas #1102
    :))
  • bertino
    #1101
    a GTIk nyilván nem arról híresek, hogy nagymamák vezetik
    kevés olyan található manapság ami nem széthajtott
    én ezért mondtam, hogy széteshet
  • mateus33
    #1100
    Én is úgy voltam vele,h kezdő autónak vmi kis teljesítményű tökéletes,majd ha megtanulok vezetni jöhet a jobb,csak aztán meg pár hónap és cserélné le az ember az ótóját,aztán vagy nem tudja eladni vagy bukik rajta jó sokat.
    Én buktam rajta,csak azért h erősebb autóm lehessen:)
  • mateus33
    #1099
    Azt kérte,h olyat mondjunk ami megy is:)
    Amúgy meg nem muszáj padlógázzal közlekedni mindennel. Na meg a GTI mégsem egy Ferrari h csak úgy elszálljon vele vki. Mondjuk én elsőnek egy 75lovas kisautóval kezdtem,de ugyanúgy meg tudtam volna szokni a GTI-t is,az a lényeg h ki hogy vezet,lehet egy 200lovas géppel is szépen járkálni,meg egy 75lovassal is elszállni.
  • Vlala #1098
    Igen, kicsit erős a gép egy kezdőnek. Nyom egy nagyobb gázt, és a buszban találja magát. :)
  • DJ BP
    #1097
    Persze, jobb egy Ferrarinal a Mercedes SLK, mégse adnám oda friss jogsisnak :DD
  • Vlala #1096
    Jobb, mint az #1082.
  • DJ BP
    #1095
    kezdő autónak GTI?
  • Vlala #1094
    Miért esne szét? Azokban még volt anyag, a Volkswagenek pedig amúgy is a jó összeszerelési minőségről híresek. Majd akkor beszéljünk erről, ha egy mai autó is kibír 20 évet, mint egy Golf II.
  • TCelica
    #1093
    ja
  • mateus33
    #1092
    :D
  • bertino
    #1091
    hacsak szét nem esik az első 20m-en, akkor biztos
  • mateus33
    #1090
    Sztem Golf II GTI jó vétel ababn az árban kezdő autónak.
  • Adler
    #1089
    Mercedes Benz W124 200D
  • TCelica
    #1088
    Szia.
    Sztem nézz szét egy pár használt autó kereskedésbe. :))
    Ott biztos tudnak neked ajánlani valami jó kis autót, ami műszakilag és árban is megfelelő. :DD
  • R0sc0
    #1087
    hello!

    Első autonak milyen kocist javasoltok 200-300 ezer forintos kategoriában? olyan ami megy is és nincs vele sok probléma?
  • FlyHigh
    #1086
    Nekem Golf kettőm van 1986-bol, ezzel spórolok egy jobb autóra(márha engedi:D). Tervben van egy jó állapotú VR6-os hármas golf megvásárlása.
  • Vlala #1085
    Audit lehet venni, tehetséget meg nem. Ez a magyar "elit" legfőbb problémája...
  • TCelica
    #1084
    na ez a nem mindegy ...
  • DJ BP
    #1083
    18 milliós grat, a V6-os drágább verziót vették. Szülők büszkék lehetnek...
  • Harly18
    #1082
    Na egy baleset, ami vagánykodás miatt következett be valószínűleg...
    Születésnapra kapott Audiban haltak meg 3-am...
  • TCelica
    #1081
    igazad van :DD
  • BontottCsirke
    #1080
    Nyehehe, legyen a topik alcíme a "ki milyen autóra kereste meg a rávalót".
    Én is rohadt jól szórakozok, mikor szórakozóhelyen verik magukat a műmellű kacsacsőrű pics-a királynők, hogy nekik vadiúj rav4-jük van (vidéki ribiknél a rav4, meg a honda hrv, crv a menő).