1359
Autókról
  • jhetedikj
    #1239
    Olyan csak 3 ajtós. Aztán meg is vettem nagyon fasza.:)
  • öregember
    #1238
    már azzal erősen amortizálod h TE ülsz benne xD
  • öregember
    #1237
    vagy ha mázlid van, akkor valami nő használta, vagy egy tata aki ment havi 100 km-t
    faterom autója egy R19-es, 16 évesen van benne 160 e km, 8 v 9 évesen vettük
  • Willi Betz
    #1236
    Ez benne van a pakliban. Aztán ha van olyan lelkiismeretes az értékesítő akkor megmondja,hogy ezért és ezért kellett fényezni. De van mikor még az értékesítő se tudja,hogy sérült az adott autó.
  • N3TuddKi
    #1235
    dolgoztam szalonban.
    no comment...
  • FlyHigh
    #1234
    Természetesen minden szalonig vagy szalonban törött/sérült és kijavított autó 100%-ig sérülésmenetes, makulátlan, új autónak van eladva, kivétel nélkül.
  • FlyHigh
    #1233
    Meg kell nézni, hogy mit veszel, persze ettől még van benne zsákbamacska. Láttam már új autó eladást párszor, volt olyan amelyik a csápos emelőről esett le, volt aknába borult is, jég vert, szalonkapuban meghúzott. Ettől még végül is új, átlag ember meg úgysem veszi észre. Én azt tanácsolom, hogy ha új autót vesztek nézzétek meg azt is nagyon, mert "az élet tele van behúzásokkal"
  • w77d
    #1232
    nah jah, de mire megveszel egy mai viszonylatban kurva jó autót olcsón, addigra már szét lesz hajtva vagy törve, míg újonnan élvezheted teljes valójában. Én csak azt mondom, hogy ilyen indokkal, hogy úgy is amortizálódni fog, nehogy ne legyen már valakinek jó kocsija, persze ha megteheti..
  • FlyHigh
    #1231
    Konkrétan azt mondtad, hogy a jó csaj is öregszik, akkor meg ekkora erővel minek is ismerkedni velük. Pedig nem is az öregedésen van a hangsúly, minden öregszik, csak az nem mindegy, hogy ez egy autó esetében arányaiban mekkora értékvesztést jelen. 10 millás autó is pár év múlva a felét fogja érni, hamarabb is mint egy átlagos autó, mert olyan rétegeknek szánják gyártástól, akiknél már ciki használt kocsit venni. Mélyebbre kell menni az árával, hogy elérhető legyen azoknak az embereknek a számára, akik többet akarnak mutatni mint amennyik. Azért azt még hozzáteszem, hogy itthon nem csak sima öregedésről beszélhetünk, itt nagyon rátesz az öregedésre az extrém igénybevétel, nagy részben tőled kívülálló okok miatt van(pl szar út, biztosan minden porcikáját megeszi). Józan ész nálam úgy kívánja, hogy húzzak egy határt, ami felett már nem érdemes autót venni, a körülmények + a bukás miatt.
  • w77d
    #1230
    van 1 millió alatt is, de fölötte még több XD
  • w77d
    #1229
    a Thökölyn XD

    a hasonlat nem az árral operált, nem is azt írtam, hgoy drága nő, hanem hogy jó csaj.....
  • FlyHigh
    #1228
    Meg milyen hasonlat ez? Te pénzért veszed a nőket? Egy nőnek hol van vételára, merre járkálsz te?
  • FlyHigh
    #1227
    Nálad mi a jó definíciója? Jó autó 1 milla alatt is van, te nem kevered a jót a gizdával véletlenül?
  • w77d
    #1226
    igen, használódik az autó, de nehogymár ezért ne legyen soha a kurva életbe egy jó kocsija az embernek. Én nem büntetem magam a sok hülye miatt azzal, hogy inkább valami fost vezetek. Ennyi erővel szép lányokat se hajtsatok fel, mert úgy is megöregszenek és csúnyák lesznek. De én addig is kiélvezem őket, na meg a szép autómat addig, amig le nem amortizálódik ;)
  • öregember
    #1225
    ezzel egyet kell h értsek

    haver is megvette a 2,5 éves civic-et, fél év alatt kb 4x nyitotta rá a sok jóképességű az ajtót, nekitolattak (mákja volt h cetlit írt az ember, telefonszámmal), múlt 7en a tükrét b_szta szét vmi idióta
  • Varenga
    #1224
    nahát tökjó totyig, tolok én is képet a vasról

  • w77d
    #1223
    azt megérzem rajta és nem veszem át XXD
  • milk4
    #1222
    #1198-nek ment.
  • milk4
    #1221
    Rice,már csak neon kell rá...
  • SpeedXHUN
    #1220
    Akkora hülyeségen vitatkoztok:DKinek mi nem mind1?
  • Willi Betz
    #1219
    Ez teljesen igaz. Mármint a második mondatod második fele:)
  • N3TuddKi
    #1218
    vagy az értékesítő vagy a Lagermaxos aki szállítja? :D
  • N3TuddKi
    #1217
    nem szarom a pénzt sem. egyszerűen akkora kedvezményt kaptam az új autó árából, hogy annyiért amennyiért megvettem, egy közel egy évest tudtam volna venni bizonytalan km-el és akkor a felszereltség adott lett volna nem pedig az amit én választok.
  • blackcalibra
    #1216
    És ha az fingik bele először, aki kiáll vele a gyárból a placcra?
  • N3TuddKi
    #1215
    én nem mondtam azt, hogy te mit vegyél és azt sem mondom meg, hogy ki mit vegyen :)
    én újat vettem, de nem azért, hogy én fingjak bele először.
    ennyi :)
  • FlyHigh
    #1214
    Mondjuk én az a fajta vagyok, aki egy új autó árából használtat venne inkább, kettőt persze egymás mellé sem lehetne rakni.
  • FlyHigh
    #1213
    Én nem gondolkodom új autóban, inkább akkor már egy alig használt jóval olcsóbban. Sokan lusták meg hülyék is utána járni a használt autóknak, meg mondjuk elég sok a cigánykodás a használtautó piacon, sokakat behúznak azért mert nem értenek hozzá. Az új autó vásárlása egyszerűbb is, alkudozni sem kell, ha minden jól megy sérülésmentest kapsz.
  • Willi Betz
    #1212
    Ez igaz,de azért egy...háát...jó érzés mikor átveszel egy teljesen új autót a szalonban. Elötted nem használta senki,teljesen hibátlan(legtöbb esetben) és persze újszagú:)
  • FlyHigh
    #1211
    Persze aki szarja a pénzt annak mindegy, ez csak az én véleményem volt.
  • FlyHigh
    #1210
    Szarok az utak, szarok a vezetők, szar figyelmetlenek az emberek a parkolóban. Ezért felesleges ide drága autót venni, csak nézed ahogy körbe összekúrják, gödrök miatt szétesik a futómű, fellazulnak a kárpitok is, stb. Az egész ország úthálózata csak arra való, hogy lehajtsad az autódat.
  • Willi Betz
    #1209
    Azért azt is tudni érdemes,hogy Ő egy gusztustalan állat:D
  • w77d
    #1208
    csak az a baj, hogy itt élsz ebben a "szemétdomb" országban. Most ezért ne legyen jó autód?
  • FlyHigh
    #1207
    Telefonból nem veszek használtat, de az autó az más téma. Én azt mondom, hogy 2 milla felett(használt) felesleges erre a szemétdomb országra autót venni.
  • N3TuddKi
    #1206
    engem nem ez a cél vezérelt :)
  • Guer
    #1205
    1.6-ra minek ekkora felni? meg ültetés?
    marticákat meg szedd le gyorsan :)
  • blackcalibra
    #1204
    Elég az.
  • MR SUGAR
    #1203
    azok már olyanok voltak:D meg egy kipufogót is cserélnék szívesen, de egy piros lámpa elvitte a rá szánt pénzt:D "obijektív rohadjonmeg rulez"
  • öregember
    #1202
    homasitás matricák rlz
  • MR SUGAR
    #1201
    mivel anno 18 évesen első autómat vettem, úgy gondoltam maradjunk a realitások talaján...tehát az akkori legkisebb 316i kb. 105 lóerő, kicsi ültetés, sportkormány, felni... arra, hogy megtudjam hogy működnek a dolgok úgy gondoltam elég lesz:) és mégis néz ki valahogy
  • blackcalibra
    #1200
    Tutkó. Mit tud egy ilyen?