45
Az év csalódása
  • magus
    #45
    nem bizots hoy rosszhiszemuen mondta...
  • fertam
    #44
    megszólalt az újgazdag faszkalap, akinek apuci mindent megvesz. biztos dzsíforsz nyóc ötezegigamegabuzinagy rammal, háromdé támogatással meg a kutyafaszával van felszerelve a géped, mega alegújabb pennya16osssal, ami má' nulla egész nullunullnullanullanulla 1 mínusz 1 mikronos tecsnológiával készült.
    gratula. gyerek szállj le a földre. nagyon gyorsan, mert le fognak csapni.
    és azért mert vkinek "CSAK" 400as proci van a gépében, attól még ember, és megítélheti, hogy mi a jó és mi a nem. és nehogy már egy ilyen kiskölök, mint te mondja meg, hogy ki mit tegyen.
    de utálom az ilyen kis buzikat. 6 láb mélyen.
  • Godzzo
    #43
    A W3C szerintem egyaltalan nem szar...
  • Godzzo
    #42
    Meg a multit is kulon kell beszerezni hozza, 10 percig probaltam ki, aztan azota sem jatszottam vele...
  • Godzzo
    #41
    Miota mondom, hogy az F12001 - 2002 sokkal elethubb vezetes technikailag :)) Egy elmeny, ahogy meg kell tanulni vezetni minden eggye palyan :) Persze kapcsolj ki minden segitseget !
  • TneX
    #39
    Meggyőztél!
  • TneX
    #38
    De tényleg,i.c.ram,miért szar a wc3?Erre tényleg baromi kíváncsi vagyok,d nekem nehogy a grafikát emlegesd,mert mérges leszek.
  • magus
    #37
    nohát igen, napi 24 oraban wc3azom:)

    amugy icram mondd el miért nem tetszik. kivancsi vagyok egy ellenvéleményre
  • I.C.ram
    #32
    es azt lehagytad hogy kb 2-3 evet csuszot a semmiert en mondom a BLizzard egy rakas fos! utolso jo huzasa a diablo 1 volt (NEM A KETTO) azota ontja magabol a szarabbnal szarabb cuccokat.
  • magus
    #31
    warcraft3. nemcsak a single szar de a multi egenesen undorito. felhábooritoan szar...

    :)
  • Anee
    #30
    GP4 engem sziven csapott annyira kaki
  • PetruZ
    #29
    Nem akartam elhinni, de ma én is láttam: SoF2... Borzalom, az első rész messze jobb nála.
  • I.C.ram
    #27
    akkor neked ez volt az elso jatekod!!! ha ez neked hangulatos akkor neked mondjuk egy igazi hangulatu jatek infarktust okozhat
  • TneX
    #26
    Miért csalódá a GP4 bazze???
    Hogy lehet hogy rosszabb mint a 3?Fel nem foghatom...
  • Ron Ragm
    #24
    triplaWC:)
  • Dikkma
    #23
    most ne az év játékáról beszéljünk, szal a wc3-at ne emlegessétek már.. :)
  • TheZsenyka
    #22
    Nem tudom hogy vagytok vele, nekem a WarCraft III sem jött be igazán.
  • Kaszi46
    #21
    sof2 rulez wc3 suuuuuuuxxxxxxxxx
  • mikike
    #20
    szerintem is egy fos
    igaz én csak két percig próbálkoztam vele
  • Mike
    #19
    És hentelni sem lehet úgy, mint az előző részben. Én ezt vártam az újtól is.
  • Sephi
    #18
    Igy van SOF2 suxx 1000-el ellenben a War3 sokkal jobb mint vartam:)
  • Lantee
    #14
    Mi bajotok a SOF2-vel??? Én kurva nagy élvezettel nyomtam végig! Kibaszott jó grafika, iszonyatos hangulat! Na ja! Akinek csak egy 400as proci van a gépében, az inkább be se szálljon az ilyesfajta játékok megitélésébe!!!
  • Air
    #12
    GP4
  • Z
    #7
    SOF2
  • Xenon
    #6
    A NWN-en kivun mind:)))))
  • AMD rula
    #5
    Soldier of Fortune 2 IGAZ
    GP4 igaz :D
  • mozesapo
    #4
    F1GP-4
  • Cobra11
    #3
    Ebben egyetértünk. De szerintem a GP4 is suxx mert qrva nagy a gépigénye.
  • TneX
    #2
    Soldier of Fortune 2
  • Cobra11
    #1
    Szerintetek melyik játék az év legnagyobb csalódása?