71
Hát igen, juli 1 után vége a gyereknapnak. Ki milyen megoldást talált erre a \"matáv szindrómára\", és mennyiért?
  • Prince of Máté
    #71
    EMKTV
    2 megabit/1 megabit, havi 5 ezer ft
  • Fat-R
    #70
    még augusztus 1-ig marad a kedvezmény örülhetnek a matávosok
  • Fat-R
    #69
    bocsi az off-ért
    ez volt az utolsó
  • Fat-R
    #68
    pontosabban azokon amik az uw.hu-n vannak
  • Fat-R
    #67
    válaszoltam

    de van egy kis gondom
    az hogy az oldalak felénél menük meg szövegek helyett csak négyzeteket látok meg mndenféle szimbólumokat ez mitöl van ???
  • skorpio7
    #66
    Megy egy e-mail .
  • mateos
    #65
    nagy különbség
  • Fat-R
    #64
    oke bocsi

    skorpio7 tudsz küldeni címet mailben ???
  • Hangianix
    #63
    Az egyik az kbit/sec a masik meg kbyte/sec
  • skorpio7
    #62
    Fat-R !

    A válasz pontosan a hozzászólásod feletti hozzászólásban ( Efreet ) van .
  • KeKKSZike
    #61
    de szigorúúú vagy!
  • KeKKSZike
    #60
    Nekem is 50-el jön...
  • Efreet
    #58
    itt nem warezolunk... ha bármi ilyesmit akartok intézni, azt mailban, vagy a programok beszerzése topicban. innen törölni fogom.
  • Fat-R
    #57
    te honnan szedsz le ennyi mindent? igazán mondhatnál egy jó címet mert és csak egy párat ismerek az meg kurva lassu
    előre is köszi
  • Felix13
    #56

    HI!
    ADSL

  • skorpio7
    #55
    Azért a helyedben csak hozzákezdenék letölteni , hátha ...
    Nekem egész éjjel ment , leszedtem a Time Machine filmet és most a NWN-ot kezdtem el .Holnap estig , ha így haladok összességében vagy 8-9 GB meglesz .Persze most hirtelen annyi mindent szedtem le , amit különben feleslegesnek ítéltem volna , szóval kiélem a vágyaimat , ha már így alakultak a dolgok . :)
  • Lazarus
    #54
    ádéesel
  • mikike
    #53
    intert
  • Fat-R
    #52
    na mostmár jó
  • Kft.
    #51
    ja bocs most más néven vagyok fent
  • Kft.
    #50
    na közben megtaláltam a upc levelét és nálunk is 25-étöl van chello. a letöltési sebességet én is megnéztem és éjjel-nappal 55Kb/sec de a havi letöltés még mindig csökken szóval lehet hogy azt még nem állitották át 15Gb/hó-ra
  • Zozo76
    #47
    dial-up (mar ugy 6 eve) :)

    Tegnap probalt egy (egyepkent nagyon kedves hangu) lany az ugyfelszolgalatrol "rabeszelni" ISDN-re. Mikor felvazoltam neki hogy nekem a dial-up utan ADSL vagy KABEL kell, vagy fel orat beszelgettunk a MATAV/VIVENDI hulyesegerol. Meg azt is elmondta hogy neki nincs is otthon vezetekes telefonja, meg hogy milyen kocsog allapotok vannak a cegen belul is. :)
  • mad mind
    #46
    Axelero Kábelnet.
  • skorpio7
    #45
    Ja igen ... ez Szolnokra érvényes .
  • skorpio7
    #44
    Szia !
    Hát tudod amikor bementem a szerződést módosítani , direkt rákérdeztem , hogy ugyan mondja már a kedves hölgy , mégis mikortól van chello ( szerencsére értett hozzá és mivel pont egy napon születtem vele , közölte is ) .
    -Nálunk az átállás 19-24-ig tart és elvileg 25.-étől már chello van .
    Én meg nem is foglalkoztam vele , amíg 26.-án el nem olvastam egy levelet , amit a haver írt .:

    szia **** !!
    nem is tudom merjem-e irni?
    nálad mi a helyzet a letöltési sebességgel?
    én már 6 giga felett járok(a 3 GB-ból, 17.-e óta),de bizony isten néha már félek,hogy szétveti a modemet:átlag kb.:50 Kb !!!! ez aztán a korlátozás,isten tartsa meg
    szokásukat!!(he-he-he-hö-hö)...

    Hát ezek után én is megnéztem , hogy mi a helyzet .Azt észrevettem , hogy a számláló az meg se moccan .Mivel már úgy is kevés volt a hátramaradt letöltési kvótám , így gondoltam elkezdek tölteni .
    Szóval az a helyzet , hogy 26.-a 11:00 óra óta megy a gép megállás nélkül , átlag 50 Kbyte sebességgel , ami éjjel és reggel 53-54 körül mozog .Azóta leszedtem a ( game ) Cultures2-t , Zanzarah-ot , Syberia-t és az ( film ) MIB 2 , Pókembert és sok egyéb apróságot .Most lesz 48 órája , hogy folyamatosan töltök , majd este hagyok egy kis pihenőt a gépnek és éjszaka újra beindítom ( úgyis munkában leszek ) .
    Ugyan nem tudom , hogy hol tartok már letöltésben , de ilyen tempóban a 10 GB-ot vasárnap estig tuti elérem , csak bírja a gép .
  • Fat-R
    #43
    skorpio te hol lax hogy 26-átol van chello mert én debreceni vagyok és nekünk most kötik át a broadband-et chello-ra.
    mert ugye nem mindegy hogy 1Gb/hó vagy 15Gb/hó és hogy tölthetem a warcraft3-at vagy várnom kell még 3 napot
    na meg a sebesség is majdnem a duplája
  • Z
    #42
    100Mbit LAN, havi ezer pénzegység! holnapig... :(((((
  • mikike
    #41
    viszont nemcsak az ISDNt, hanem az internet előfizetést is le akarom mondani a mocskos matávnál
    csak azt nem tudom mire menjek helyette, mert ami van, elender, vnet, alarmix, az mind nagyon gagyi netelőfizetést kínál

  • magus
    #40
    nekem 384es adsl van havi 8rugo, ingyen lehet 30.ig beköttettni datanetnél...
  • KeKKSZike
    #39
    komoly?
  • artschi
    #37
    Nálunk ISDN van, otthon is az van még júl. 1-ig, de aztán semmi nem lesz... ADSL még nem várható felénk az idén(!)...
  • skorpio7
    #36
    Na végre ... mától már chello-t .
  • mikike
    #35
    nemsokára semmilyet
  • KeKKSZike
    #34
    Én nekem a napokba kötötték be az ADSLt (Axelero) és én nagyon megvagyok vele elégedve, bár én nagyon sajnálom azt a 15000Ft-rá! De hát Internet az kell! :))
  • mateos
    #33
    sajna nekem freeweb nem jön be (belgium) külföldre nem jó
  • mateos
    #32
    oké
  • Yeti_
    #31
    StarCraft
    UPA -http://upa.freeweb.hu

    a honlappal csak az a gáz, hogy csak 1024ben néz ki elfogadhatóan(hiba nélkül), mer ugye nem tom frissíteni otthon, csak itt, így viszont nehézkes

    fórumra nézz be, most zártunk le egy flame wart.
  • mateos
    #30
    ki máyer ?
    klános ? melyik klán ? milyen játék ?
  • Yeti_
    #29
    nagy máyer, csak gémelni nem tok
    az pedig kellene, mert klános vagyok->sc rulzz:))
  • mateos
    #28
    hehe