71
Hát igen, juli 1 után vége a gyereknapnak. Ki milyen megoldást talált erre a \"matáv szindrómára\", és mennyiért?
  • Yeti_
    #27
    jelenleg 30k/s munkahelyi net. ráadásul légkondis szoba. Hát igen, apuci túlórázik, én meg számolgatok neki...
  • mateos
    #26
    megoldom ;)
  • Efreet
    #25
    szerintem családilag megoldjátok, hogy ne legyen gond. persze nem tudhatom, de sejtem, hogy így van.
  • mateos
    #24
    de ha majd hazamegyek akkor nekem is választanom kell , nem ?
  • Efreet
    #23
    ráadásul kint él Belgiumban, szóval nem is nagyon érdekelné a Matáv mozdulata...
  • mateos
    #22
    neked mid van ?
  • Yeti_
    #21
    jaaaaa...:)
  • mateos
    #20
    nem is akarok!!! csak érdelet!!
    asszem maradok majd ADSL elnél
  • Yeti_
    #19
    Hagyd már az isdn-t... juli1 után azt is megsütheted
  • mateos
    #18
    szal ha vki otthon használja (átlag felhsználó) az 64 Kbitet tudhat magáénak ? Az nem sok !
  • Efreet
    #17
    az isdn vagy 64Kbit, vagy 128Kbit. (több vonalat egybefűzve több)
  • mateos
    #16
    ISDN ?? az hány kb/sec otthon ?
  • Waterhorse
    #15
    Én találtam egy nagyszerü megoldást, egyszerü de nagyszerü: Monori körzetben lakom, úgyhogy mindenkinek ajánlom, hogy költözzön csak egy hangyányit délnyugatabbra, nem sokat csak úgy Ferihegy környékére és a Matávot messziröl ki lehet röhögni:))
  • atee
    #14
    ISDN juli 1 ig aztan talan semmi...
    mivel mas nem elerheto nalam.. a gatyamat meg nem akarom kifizetni a szar netert...
  • Efreet
    #13
    a kábeltévén szolgáltatott netet, és a TvNet kft-t ne keverd össze.

    a továbbiakat meg kérdezd meg a szolgáltatódtól.
  • Yeti_
    #12
    ...

    Annyit tok, hogy a fibernet adja ezt a kábeltévé netet.
    De ha lépcsőházban lakom, akkor is külön be kell vezettetni? Az azér megin 20 k
  • Efreet
    #11
    TvNet mint cég nem egyenlő a fibernettel.
    lelkiismeretfurdalásom nincs, munkára is használom a netet, és így 24/7 elérésem van. a gyorsabb letöltés mint fel nem tudom, hogy miért rossz? szabály és kész :o)
    és igen, kábeltv kapcsolat kell hozzá, hiszen azon a dróton át jön az adat.
  • Yeti_
    #10
    Hát figy.

    Tvnet(fibernet) a legolcsóbb télleg(7.9k+beszerelés), de nemtom. Mer én eddig 2500 előfizetés + 2000 telefonköltség=4500 havonta.

    Bazze, nektek nincs lelkiismeretfurdalásotok 10k-kat kiadni havonta a netezés miatt? Két év alatt simán elmegy 200 k...

    Amúgy a tvnetről aszondják, hogy szar, mer gyorsabban tölt le mint fel. Amúgy ehhez külön be kell vezetetni a tv kábelt?
  • Coine
    #9
    Axelero Kábelnet. 512/128
  • mateos
    #8
    ADSL

    SkynetBelgacom ADSL

    (Belgium)
  • Hangianix
    #7
    En pl. ajanlanam az IW-t, ha nagy gond van, meg a forumon is megtudok rugdalni valakit. Hmm, bar akkor nem erem el a forumot, ha baj van. A kabeles elerest meg a kecskemeti kabelszolgaltatotol kellene megkerdezni, mert abban sajna nem tudok segiteni...
  • Efreet
    #6
    nekem már több éve TvNet. ahol elérhető, ott a legjobb megoldás (200/60Kbyte, minden forgalmi korlát nélkül, 10K havonta), máshova meg valamelyik DSL... ott meg már ízlés dolga. - minden szolgáltató más ötletekkel csalogat. kérdezz utána, nálatok kik a jelöltek, olvasd el az ajánlatokat, és válassz.
  • KeKKSZike
    #5
    Matáv - Axelero...
  • KeKKSZike
    #4
    Havi 15000...
  • Yeti_
    #3
    Mennyi?
  • KeKKSZike
    #2
    ADSL! Megéri!
  • Yeti_
    #1
    Matáv suxx! Ezzel a húzásukkal végülis csak a netfelhasználók 80%-t vágták tönkre. Seggfejek...

    Tudom, hogy a netelérések településekként változók. Kecskeméti vagyok, tudtok mondani valamit?