313
Ide kéretik a multival kapcsolatos dolgokat!
  • coolpet
    #232
    tudtok magyar nwn1es szervert ahol jo a modul is?
    Hammervale es dalakora bejott.
  • Atesz92
    #231
    Még1 kérdés, VALAKI ÉRT A MODUL SCRIPTELÉSHEZ? Mert 1 servert készítgetek, és 1-2 hejen elakadtam(mondjuk úgy majdnem midnen ami scriptel kapcsis) Segítséget az alul említett msn re avgy itt LÉCIVEES, köcce előre is
  • Atesz92
    #230
    Amúgymeg ha tényleg ki lehet iktatni, szívesen várom olyan emberek jelentkezését akik szeretnek/szeretnének hálózatban Jáccani!
  • Atesz92
    #229
    (NWN1 nél)
  • Atesz92
    #228
    Sziasztok, olvasgattam kicsit vissza és érdekelne hogyan is tudjátok kiszedni a CD kulcs ellenőrzést hálózatnál?? Mert én mindig Hálón jáccok, de ,,kicsit" idegesítő hogy: CD kulcs használatban van, kérlek várj 5 percet és próbáld ujjra -.-. Aki tudja hogykell írjon vissza lécives, vagy pedig elér az msn enemen: [email protected]
  • Fery21
    #227
    Nem akarok benn csalni.. :-) és a másik iegben is ez van meg a modulokban is?
  • Trantorius
    #226
    nekem úgy rémlik hogy alapból abba a küldetés sorozatba nem nagyon léptem szintet, max 1-2, szóval szerintem normális, legrosszabb esetbe a szinthiányt cheat-el pótlod és kész;)
  • Fery21
    #225
    De független az ennefél erősségétől...
  • Trantorius
    #224
    Szerintem normális bár már nagyon régen játszottam azzal
  • Fery21
    #223
    HI
    Én is szeretnék vmi olyan szervert ahol tudnék játszani.
    Meg lenne egy nem ide vágó kérdésem.Meg vettem a NWN 1 Diamond kiadást.MOst keztdem játszani a Shadow of Underdarkkal és mionden megölt ellenfélért 5 Xp-t kapok.Normális ez így?
    Azért ide írom ezt a kérdésem mert a tobbi topic már nagyon régi és ezen még van vmi forgalom.
  • Trantorius
    #222
    Hello
    Ha tudtok NWN 1-es vagy 2-es servereket,és azoknal a weboldalját,beirnátok ide,plz.
  • plázaFÓB
    #221
    Üdv! én mostanában egy teljesen új nwn1 szerveren játszogatok, csak pár napja van fix szerveren, folyamatosan készül, tehát tulképpen tesztüzem folyik még de a játék zavartalan. alapvetően szerepjáték szervernek készül(t), de amíg egymás játékát nem zavarják a játékosok tulképpen szabad a pálya. :)

    mindenféleképpen érdemes benézni!
    http://wredecker.forumx.hu/

    Üdv!
  • kymono
    #220
    ja igen es regen volt neverwinternights.hu ami most nem megy. hova koltozott az oldal? vagy mar n m is mukodik?
  • kymono
    #219
    sziasztok.megvettem nwn1et boltban diamond kiadast es szeretnek vele magyarok kozott jatszani. tudnatok ajanlani nekem pw-t? dalaran nem igazan mukszik ugy vettem eszre online meg nem igazodom ki melyik magyar melyik nem.segitsetek legyszives. koszi elore is. ha esetleg valaki szinten most kezdte akar tolhatjuk egyutt is.
  • SewerRat
    #218
    Tudtok ajánlani valami jó szerepjátékos és igényes szervert? Lehet angol is:)
  • barom
    #217
    Kissé leült a project (vizsgaidőszak + Karácsony + egyebek...), de nincs elfelejtve!!!
    Ha lesz valami konkrétum, még időben szólok itt! ;)
  • asteryos
    #216
    cs én szivesen játszanék és meg szertén kérdezni a szervert emg hogy hogy vagytok fent?
  • roli613
    #215
    hogyan kel online-on nyomatni???????? rámegyek egy szeróra és ott a ip meg a jelszó,rámegyek rendben de nem írok jelszót és nem jön be,most mivan
  • barom
    #214
    Üdvözlök mindenkit!

    Mivel nemrég észrevettem, hogy van 100%-os magyarítása az NWN-nek (első rész + kiegek), megjött nagyon a kedvem. Szűk baráti körrel el is kezdtük, van egy szerverem, online játszottuk a kampányt (ez volt kb fél éve). Ha jól emlékezem, a 2. csepterig jutottunk és ezt az élvezetes hagyományt fel szeretnénk éleszteni.

    Ha van olyan, aki még nem ismeri a kampányt és lát magában késztetést, hogy maximálisan a sztorira koncentrálva, egy kultúrált baráti körhöz csatlakozva végignyomja az NWN-t, bátran írjon ide a fórumba, vagy privátba!

    Így, vagy úgy, de elindítom újra a játékot. Ha lesz jelentkező, megoldható, hogy előről induljon, így nem lesznek lemaradások (már valami 10-es szinten tarunk).

    Úgy látom, ritkán látogatott hely EZ a fórum, de nem baj, egy hétre elutazom. Utána megnézem, van-e jelentkező és ahhoz igazítva alakul a játék sorsa.

    További jót mindenkinek! :)
  • SewerRat
    #213
    Sziasztok!

    Neverwinter egy van meg nekem lés havernak, honosítva. Namost Hamachin akartunk játszani, így Tűzfalon nem engedtük k ia nevert (midőn lan a Hamachi, ugyebár....)

    Elindítok egy játékot, beállítom, kiveszem a legális karakterekből a pipát, majd fut a játék és bent vagyok a kiképző résznél. Mondom neki h. nézzen rá a "csatlakozás eg LAN játékhoz" menüben, ottvan-e a játékom. Nincs...közvetlen csatlakozásban befirkálja a Hamachi IP-m, semmi, nem talál.


    Neverwinter nights 1 van meg mindkettőnknek kiegészítők nélkül!
    Mindkettőnknek 1.68 as averziónk van (és honosítás, bár gondolom az mind1)

    Másik kérdés....lent ovlastam, hogy belépek mind1 milye naccal, és visszadugom a netet. Ezzel a mószerrel le lehet bukni ha neten játszom?
    HA így csináljuk, akkor esetleg lehet lanozni is hamachival?

    Bocsi, a hosszú monológért, előre is ksözi a váalszokat:)
  • Darth Vader123
    #212
    jah és nekem nwn2 van meg
  • Darth Vader123
    #211
    jah és nekem nwn2 van meg
  • Darth Vader123
    #210
    hy!Meik az a másik fórum ahol van az amivel ki lehet iktatni cd kulcs ellenőrzést?
  • Darth Vader123
    #209
    hy!Meik az a másik fórum ahol van az amivel ki lehet iktatni cd kulcs ellenőrzést?
  • Kozman
    #208
    Sziasztok...NWN1 el szeretnék multin játszani, érdekelne hogy lehet e eredeti szériál kod nélkül
  • _Atti_
    #207
    http://forum.rpgvault.hu/index.php ide nézz fel..
  • KurtVampire
    #206
    köszi szépen
  • [Jakuza]
    #205
    Vannak allando szerverek igen amin mennek kulonbozo Persistent Vilagok, es igen csak egyszer kell megvenni a jatekot utana nem kell havidijat fizetned.
  • KurtVampire
    #204
    Sziasztok! Figyeljetek ez a multiplayer rész hogy megy? Van egy állandó szerver, amin van egy állanó karid mint pl L2 vagy WoW? Vagy minden szerveren más, ujabb emberkét kell létrehozni??
    Ja meg mégy egy kérdés... Ha megveszem eredetibe a gamet, akkor ugye ha neten akarom vele tolni, akkor nem kell érte havonta fizetni, csak egyszerüen egy cd-kulcsal felmehetek vele..ugye?
  • Noodlee
    #203
    Sziasztok !

    Szokott játszani valaki még sima mezei NWN-al ?
  • [Jakuza]
    #202
    Mert nem a Never tablazatokat foglalja magaban.
    Szimplan az AD&D szabalykonyv.
    Ha NWN leirasat akarod megnezni, akkor a telepitett NWN docs nevu konyvtaraban nezd meg a pdf fajlokat.
    Sok minden le van irva bennuk, igaz a szabalyokat nem igen ellemzik benne, de azert van bennuk egy-ket hasznalhato leiras is.
  • coolpet
    #201
    haat csak letoltheto nincs belole, sztem illegalis is lene kitenni netre a cuccot, a magyar amit le akartam tolteni meg lejott, de nincs sok koze a neverwinter nights hoz meg elegge erthetetlen tablazatok vannak benne :)
    szal ezt buktam
  • [Jakuza]
    #200
    Keress akkor angolt: AD&D + "Players Handbook"
  • coolpet
    #199
    AD&D Játékosok Kézikönyve (magyar)
    na de ez nincs kilinkelve ezt mar neztem... irtam mailt is de valasz nemjott meg ra
  • coolpet
    #198
    hat nwn 3asat hasznalja asszem de johet mind a 2 :)
  • [Jakuza]
    #197
    Amugy szerintem itt megtalalod: Rejtett Uradalom - Piacter
  • [Jakuza]
    #196
    3.0 vagy 3.5 kell ?
  • [Jakuza]
    #195
    Na de melyik verzioju szabalykonyvet ?
    Van egypar. :PPP
  • coolpet
    #194
    sracok aki tud ad&d3e szabalykonyvet barmilyen formaban lecci dobjon meg egy maillal, mert nagyon kene, koszike
  • [Jakuza]
    #193
    Nordock. LOL
    Hat nem egy mai gyerek.
    Itt van egypar jobbfele PW modul oldal cim.Na persze csak eredeti jatekkal lehet altalaban ezekre a szerverekre feljutni.
    http://www.nwnlol.com/ , http://www.3kds.com , http://www.nsrealm.com/site/index.php , http://www.dladventures.com/