313
Ide kéretik a multival kapcsolatos dolgokat!
  • coolpet
    #272
    en ugytudtam hogy a Limbo van fenn :)
  • Valgard
    #271
    Szia, remek :-)
    Van egy kicsi cleric is, de az többet van limbóban mint fent...
  • coolpet
    #270
    Hali lattalak tegnap egy palat inditottal, lvl4-es.
    Ha lesz idom este beszallok melled, es hentelhetunk kicsit.
  • Valgard
    #269
    Köszi szépen, sikerült is a dolog.
    Hát nem sokan vannak fent de elkezdtem 1 kiskarit remélem hamarosan valami értelmes cuccot is találok :-)
  • coolpet
    #268
    Egy kerdes:

    Nincs valami gyorsbill, hogy magamra varazsoljam a quickslotokban elhelyezett spelleket, mondjuk alt + shift +F3?
    Olyan gonddal is kuzdok, hogy amikor kardot/pajzsot valtok, akkor megszakitja a kiadott interakciot kb 1-2 masodperc utan es visszahuzza a karaktert.

    Pl buffolok, valtok pajzsra, es indulok hentelni, majd visszadobja a karaktert, mintha kotel lenne rajta es abbahagyja a futast/tamadast is. Ujraklikkelesnel mar jo.

    5let?
  • coolpet
    #267
    Fel kell tenni az 1.69 critical rebouild-et is.
    Az autoupdate nem mukodik, szoval manualisan kell felhekkelni.
    https://neverwintervault.org/project/nwn1/other/patch/169-critical-rebuild-english
  • Valgard
    #266
    Sziasztok,
    Régen sokat játszottam Dalakora serveren. Most feltettem a gépre letöltöttem a dalakora oldaláról a cep fileokat.
    De nem tudok csatlakozni, client version diff hiba miatt.
    Tudna esetleg valaki segíteni hogy mit kéne beállítanom még?
    Előre is köszi.
  • coolpet
    #265
    Sziasztok!

    Latom nem nagyon aktivak itt a Dalas tagok.
    Azert megkerdem, hogy nincs e valakinek valami komolyabb terkepe mint ami az amcsi oldalon fennvan.
    Allitolag van valami excelben a neten, de nem talalom.

    Koszi
  • coolpet
    #264
    Felmentem Dalakorara, ti mikor szoktatok jatszani?
    Inditottam egy Rangert.
    Ahogy elneztem a mapot, eszembe jutott ez a Realm, skat jatszottam vele, olyan ismerosnek tunnek a dolgok :)
  • coolpet
    #263
    Sziasztok!

    Korbeneztem a polcomon es ott figyel az NWN1 gyemant platina kiadasa.
    Felkavarodtak bennem a regi emlekek, amikor meg a Hammervale szerveren toltuk haverokkal.
    Hejj de szep is volt este 8-tol hajnali 6-ig :)

    Felraknam ujra a gamet, de csak nehai estenkent tudnek felmenni este 10-12-ig kb, ha meg melo utan birom.

    Egyebkent Hammervale mukodik meg valahol?
  • Eow
    #262
    Itt játszunk páran magyarok....kb 6-7 állandó játékos ill. hétvégén 11-13 player van fenn....fejlesztik is egész szépen...mindig van újdonság:)

    Server Name: Dalakora Server US
    Module Name: Dalakora Sagas CEP
    US Server IP Address: dalakora.com:5121

    Game Type: PW Action
    PvP Mode: Full
    Required Expansion packs: SOU + HoTU
    HAKs: Community Expansion Pack (CEP 2.1)

    (http://www.dalakora.com/downloads/dalakora-cep.zip)

    Üdv. Eowieldarkmage
  • TVelvet
    #261
    Sziasztok! Valakinek megvan a Dalakora PW modulja?:) Esetleg valahova közzé tudná tenni? Régi emlékeket szeretnék újra átélni.:)
  • nwn1
    #260
    Jön a Lost Dales!

    * 2015. április 17.-től 1 hétig, vagy ameddig lesz érdeklődés.

    Melynek világában évekig, napi több órán át jól éreztük magunkat, jó barátságok köttettek, de sajnos minden véget ér egyszer... Sokáig éreztük azt az ürességet, ami utána maradt, de elfelejteni nem fogjuk soha.
    (Köszönet Csonti mesternek, a kellemes évekért.)

    Most egy kicsit feleleveníthetjük ezt a régi érzést.

    never.dlinkddns.com:5121

    hétköznap 17:00 órától
    hétvégén 14:00 órától

    A hakok letölthetők: http://nordock.atw.hu

    http://sg.hu/forum/tema/986317822
    Utoljára szerkesztette: nwn1, 2015.04.16. 23:14:59
  • Ravine
    #259
    Hali, a Steel Skies megy még, vannak még játékosok időnként :)
    Steel Skies
    Utoljára szerkesztette: Ravine, 2015.02.07. 02:59:41
  • amikkamakka
    #258
    Kraven működik még a szerver?
  • kraven54
    #257
    84.3.235.51:5121
  • Kashan
    #256
    http://holdfeny.zz.mu/index.php
  • Kashan
    #255
    http://hammervale.freeforums.org/
    ide is érdemes benézni
  • kraven81
    #254
    Dalakora PW 84.3.119.119:5121
  • Pordycus
    #253
    Sziasztok, barátaimmal szeretnénk végigtolni a sztorit, melyik multis játékmódot ajánljátok hozzá?
    és melyik mit takar amúgy
  • Ravine
    #252
    Hali!
    http://www.facebook.com/groups/147284075298138/

    Join :)
  • lipovics
    #251
    Sziasztok!

    Van még egyáltalán magyar szerver? Sok év után nagyon szívesen játszanék megint.
  • MaRee
    #250
    Melyik a leg populáltabb magyar PW? Valamint crackelt játékkal lehet-e játszani, mert régen LostDales en lehetett.
  • Ravine
    #249
    Szevasztok!
    Mi is PW-t fejlesztunk, mar jatszhato, magyar.

    Steel Skies PW Forgotten Realms
    Ha valakinek van kedve, nezzen be, bar van nehany hak amit le kell tolteni :)

    udv
  • kraven81
    #248
    Hello! Van urja dalakora pw ha érdekel vkit szsz-hatvan.homeip.net
  • kobra223
    #247
    rpg modul lenne? és magyar nyelvű?
  • kobra223
    #246
    cső nem a bábuk kell szét kapni a mágus probán hanem a szoba közepén a szobrot kell szét kapni.
  • scooter89
    #245
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni az nwn1 játékhoz. Ember,Mágus,Kaotikus gonosz, Nekromanta karakterrel kezdtem, de a nem tudom teljesíteni a mágus próbát mert amit adnak 2 varázslövedéket és egy melf savnyilát nem sebezik meg a bábut. A többi varázslatom sem nm hat rá. Pl fény, fagy bódulat stb.
    Mit kell tennem? A közel és távol harci próbát már teljesítettem. És egy másik szobában lévő ajtónál lévő csapdát sem tudom hatástalanitani. A varázsló jobb mint a mágus? Kérem aki tud segítsen.
  • Morinad
    #244
    na hali
    pont gondoltam, hogy megin nekiállok nwn-t játszani. régebben üzemeltettem és szkripteltem még egy nwn1 szervert. ha kell még szkripter, üzenj rám
  • Scubus
    #243
    Sajnálattal látom hogy ez a fórum kihalt...
  • Scubus
    #242
    Scriptelőket is keresnék akik hajlandóak segíteni:D
  • Scubus
    #241
    Sziasztok.
    Társat keresnék server hostingra vagy server bérléSre. Modulom igész szerint bővíthető, lvl40 es fejlődős. Crafterek vannak és elég sok tournament system. Jelentkezőket várom: [email protected] MSN re vagy
    [email protected] e-mailra.
  • DragonSlayer
    #240
    Üdvözletem
    Én most töltöttem le újra a neverwinter 1-et. és éppen azért mert hálóban sosem volt alkalmam kipróbálni. Ezért ha bárkinek van bármilyen tippje vagy esetleg már játszik valahol akkor írjatok egy e-mail ([email protected] /ez MSN cím is/ ) mert égek a vágytól hogy kipróbáljam végre másokkal együtt végig tolni.
    Előre is köszi
  • Metalich
    #239
    ok, kösz a segítséget :D akkor nem próbálkozok többet vele... xd
  • kobra223
    #238
    ha nincsen meg eredetiben akkor érdemes rá költeni asszem a diamond változat 2000 FT be kerül
  • Metalich
    #237
    Szasz all!

    érdekelne engemet a multi... de nem tom h regisztrálni kell e hozzá, vagy valami cd key-t kel beírni? ha az utóbbi, akkor azt hol tudok beszerezni? csak ha megveszem a játékot?

    előre kösz a segítséget
  • Trantorius
    #236
    Hello!
    Régen sokat rp-ztem NWN-en, érdekelne hogy van-e még olyan magyar szerver ahol 16-18 ember van esténként?
    Tudtok olyan népszerü játékot ahol vannak magyar rp szerverek?
  • Kobura
    #235
    Ajánlom a Lost Dales szerert. Előre szólok, hogy nem Táper szerver, inkább az rp-re mennek rá, gyakori a mese, jók a dm-ek... és még valami! Fontos hogy ha hosszútávon játszanátok rajta, regisztráljatok az oldalára, mert ott értesülsz majd mindenről.

    www.lostdales.com

    Legfőképpen azon nwn-eseknek ajánlom, akik szeretik ki játszani a karakterüket, nem csupán ütlegelni és lootolni.

    Atesz, remélem nem baj, ha kicsit kiegészítettem a válaszod így :D
  • coolpet
    #234
    ezek annyira nem annyira bejovosek

    Dalakorat, de inkabb hammervale-t akarokkk!!!
  • Atesz92
    #233
    Lostdales vagy PiPacshun