313
Ide kéretik a multival kapcsolatos dolgokat!
  • KurtVampire
    #206
    köszi szépen
  • _Atti_
    #207
    http://forum.rpgvault.hu/index.php ide nézz fel..
  • Kozman
    #208
    Sziasztok...NWN1 el szeretnék multin játszani, érdekelne hogy lehet e eredeti szériál kod nélkül
  • Darth Vader123
    #209
    hy!Meik az a másik fórum ahol van az amivel ki lehet iktatni cd kulcs ellenőrzést?
  • Darth Vader123
    #210
    hy!Meik az a másik fórum ahol van az amivel ki lehet iktatni cd kulcs ellenőrzést?
  • Darth Vader123
    #211
    jah és nekem nwn2 van meg
  • Darth Vader123
    #212
    jah és nekem nwn2 van meg
  • SewerRat
    #213
    Sziasztok!

    Neverwinter egy van meg nekem lés havernak, honosítva. Namost Hamachin akartunk játszani, így Tűzfalon nem engedtük k ia nevert (midőn lan a Hamachi, ugyebár....)

    Elindítok egy játékot, beállítom, kiveszem a legális karakterekből a pipát, majd fut a játék és bent vagyok a kiképző résznél. Mondom neki h. nézzen rá a "csatlakozás eg LAN játékhoz" menüben, ottvan-e a játékom. Nincs...közvetlen csatlakozásban befirkálja a Hamachi IP-m, semmi, nem talál.


    Neverwinter nights 1 van meg mindkettőnknek kiegészítők nélkül!
    Mindkettőnknek 1.68 as averziónk van (és honosítás, bár gondolom az mind1)

    Másik kérdés....lent ovlastam, hogy belépek mind1 milye naccal, és visszadugom a netet. Ezzel a mószerrel le lehet bukni ha neten játszom?
    HA így csináljuk, akkor esetleg lehet lanozni is hamachival?

    Bocsi, a hosszú monológért, előre is ksözi a váalszokat:)
  • barom
    #214
    Üdvözlök mindenkit!

    Mivel nemrég észrevettem, hogy van 100%-os magyarítása az NWN-nek (első rész + kiegek), megjött nagyon a kedvem. Szűk baráti körrel el is kezdtük, van egy szerverem, online játszottuk a kampányt (ez volt kb fél éve). Ha jól emlékezem, a 2. csepterig jutottunk és ezt az élvezetes hagyományt fel szeretnénk éleszteni.

    Ha van olyan, aki még nem ismeri a kampányt és lát magában késztetést, hogy maximálisan a sztorira koncentrálva, egy kultúrált baráti körhöz csatlakozva végignyomja az NWN-t, bátran írjon ide a fórumba, vagy privátba!

    Így, vagy úgy, de elindítom újra a játékot. Ha lesz jelentkező, megoldható, hogy előről induljon, így nem lesznek lemaradások (már valami 10-es szinten tarunk).

    Úgy látom, ritkán látogatott hely EZ a fórum, de nem baj, egy hétre elutazom. Utána megnézem, van-e jelentkező és ahhoz igazítva alakul a játék sorsa.

    További jót mindenkinek! :)
  • roli613
    #215
    hogyan kel online-on nyomatni???????? rámegyek egy szeróra és ott a ip meg a jelszó,rámegyek rendben de nem írok jelszót és nem jön be,most mivan
  • asteryos
    #216
    cs én szivesen játszanék és meg szertén kérdezni a szervert emg hogy hogy vagytok fent?
  • barom
    #217
    Kissé leült a project (vizsgaidőszak + Karácsony + egyebek...), de nincs elfelejtve!!!
    Ha lesz valami konkrétum, még időben szólok itt! ;)
  • SewerRat
    #218
    Tudtok ajánlani valami jó szerepjátékos és igényes szervert? Lehet angol is:)
  • kymono
    #219
    sziasztok.megvettem nwn1et boltban diamond kiadast es szeretnek vele magyarok kozott jatszani. tudnatok ajanlani nekem pw-t? dalaran nem igazan mukszik ugy vettem eszre online meg nem igazodom ki melyik magyar melyik nem.segitsetek legyszives. koszi elore is. ha esetleg valaki szinten most kezdte akar tolhatjuk egyutt is.
  • kymono
    #220
    ja igen es regen volt neverwinternights.hu ami most nem megy. hova koltozott az oldal? vagy mar n m is mukodik?
  • plázaFÓB
    #221
    Üdv! én mostanában egy teljesen új nwn1 szerveren játszogatok, csak pár napja van fix szerveren, folyamatosan készül, tehát tulképpen tesztüzem folyik még de a játék zavartalan. alapvetően szerepjáték szervernek készül(t), de amíg egymás játékát nem zavarják a játékosok tulképpen szabad a pálya. :)

    mindenféleképpen érdemes benézni!
    http://wredecker.forumx.hu/

    Üdv!
  • Trantorius
    #222
    Hello
    Ha tudtok NWN 1-es vagy 2-es servereket,és azoknal a weboldalját,beirnátok ide,plz.
  • Fery21
    #223
    HI
    Én is szeretnék vmi olyan szervert ahol tudnék játszani.
    Meg lenne egy nem ide vágó kérdésem.Meg vettem a NWN 1 Diamond kiadást.MOst keztdem játszani a Shadow of Underdarkkal és mionden megölt ellenfélért 5 Xp-t kapok.Normális ez így?
    Azért ide írom ezt a kérdésem mert a tobbi topic már nagyon régi és ezen még van vmi forgalom.
  • Trantorius
    #224
    Szerintem normális bár már nagyon régen játszottam azzal
  • Fery21
    #225
    De független az ennefél erősségétől...
  • Trantorius
    #226
    nekem úgy rémlik hogy alapból abba a küldetés sorozatba nem nagyon léptem szintet, max 1-2, szóval szerintem normális, legrosszabb esetbe a szinthiányt cheat-el pótlod és kész;)
  • Fery21
    #227
    Nem akarok benn csalni.. :-) és a másik iegben is ez van meg a modulokban is?
  • Atesz92
    #228
    Sziasztok, olvasgattam kicsit vissza és érdekelne hogyan is tudjátok kiszedni a CD kulcs ellenőrzést hálózatnál?? Mert én mindig Hálón jáccok, de ,,kicsit" idegesítő hogy: CD kulcs használatban van, kérlek várj 5 percet és próbáld ujjra -.-. Aki tudja hogykell írjon vissza lécives, vagy pedig elér az msn enemen: [email protected]
  • Atesz92
    #229
    (NWN1 nél)
  • Atesz92
    #230
    Amúgymeg ha tényleg ki lehet iktatni, szívesen várom olyan emberek jelentkezését akik szeretnek/szeretnének hálózatban Jáccani!
  • Atesz92
    #231
    Még1 kérdés, VALAKI ÉRT A MODUL SCRIPTELÉSHEZ? Mert 1 servert készítgetek, és 1-2 hejen elakadtam(mondjuk úgy majdnem midnen ami scriptel kapcsis) Segítséget az alul említett msn re avgy itt LÉCIVEES, köcce előre is
  • coolpet
    #232
    tudtok magyar nwn1es szervert ahol jo a modul is?
    Hammervale es dalakora bejott.
  • Atesz92
    #233
    Lostdales vagy PiPacshun
  • coolpet
    #234
    ezek annyira nem annyira bejovosek

    Dalakorat, de inkabb hammervale-t akarokkk!!!
  • Kobura
    #235
    Ajánlom a Lost Dales szerert. Előre szólok, hogy nem Táper szerver, inkább az rp-re mennek rá, gyakori a mese, jók a dm-ek... és még valami! Fontos hogy ha hosszútávon játszanátok rajta, regisztráljatok az oldalára, mert ott értesülsz majd mindenről.

    www.lostdales.com

    Legfőképpen azon nwn-eseknek ajánlom, akik szeretik ki játszani a karakterüket, nem csupán ütlegelni és lootolni.

    Atesz, remélem nem baj, ha kicsit kiegészítettem a válaszod így :D
  • Trantorius
    #236
    Hello!
    Régen sokat rp-ztem NWN-en, érdekelne hogy van-e még olyan magyar szerver ahol 16-18 ember van esténként?
    Tudtok olyan népszerü játékot ahol vannak magyar rp szerverek?
  • Metalich
    #237
    Szasz all!

    érdekelne engemet a multi... de nem tom h regisztrálni kell e hozzá, vagy valami cd key-t kel beírni? ha az utóbbi, akkor azt hol tudok beszerezni? csak ha megveszem a játékot?

    előre kösz a segítséget
  • kobra223
    #238
    ha nincsen meg eredetiben akkor érdemes rá költeni asszem a diamond változat 2000 FT be kerül
  • Metalich
    #239
    ok, kösz a segítséget :D akkor nem próbálkozok többet vele... xd
  • DragonSlayer
    #240
    Üdvözletem
    Én most töltöttem le újra a neverwinter 1-et. és éppen azért mert hálóban sosem volt alkalmam kipróbálni. Ezért ha bárkinek van bármilyen tippje vagy esetleg már játszik valahol akkor írjatok egy e-mail ([email protected] /ez MSN cím is/ ) mert égek a vágytól hogy kipróbáljam végre másokkal együtt végig tolni.
    Előre is köszi
  • Scubus
    #241
    Sziasztok.
    Társat keresnék server hostingra vagy server bérléSre. Modulom igész szerint bővíthető, lvl40 es fejlődős. Crafterek vannak és elég sok tournament system. Jelentkezőket várom: [email protected] MSN re vagy
    [email protected] e-mailra.
  • Scubus
    #242
    Scriptelőket is keresnék akik hajlandóak segíteni:D
  • Scubus
    #243
    Sajnálattal látom hogy ez a fórum kihalt...
  • Morinad
    #244
    na hali
    pont gondoltam, hogy megin nekiállok nwn-t játszani. régebben üzemeltettem és szkripteltem még egy nwn1 szervert. ha kell még szkripter, üzenj rám
  • scooter89
    #245
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni az nwn1 játékhoz. Ember,Mágus,Kaotikus gonosz, Nekromanta karakterrel kezdtem, de a nem tudom teljesíteni a mágus próbát mert amit adnak 2 varázslövedéket és egy melf savnyilát nem sebezik meg a bábut. A többi varázslatom sem nm hat rá. Pl fény, fagy bódulat stb.
    Mit kell tennem? A közel és távol harci próbát már teljesítettem. És egy másik szobában lévő ajtónál lévő csapdát sem tudom hatástalanitani. A varázsló jobb mint a mágus? Kérem aki tud segítsen.