313
Ide kéretik a multival kapcsolatos dolgokat!
  • Eowiel
    #313
    Üdv mindenkinek!
    Újra van Dalakora közösség 3-4 fős állandó játékossal US Serveren.
    Próbáljátok ki újra, számos újdonság van,
    Néhány új Fort amit elfoglalhatsz, ezzel mindenki aki fennvan szerveren xp-t kapjon.
    Rengeteg új craft component amit hozzáadhatsz szinte bármihez...pl. 6 alapképességből, permanent haste, wampire regen, damage reduct...stb. Tudsz már arrows-t is craftolni..
    A decemberi árus (ingame) készlete már nem állandó hanem véletlenszerűen válogat a modul készletéből, így szinte bármit megvehetsz...teljes meglepetés:) ígylett nekem is vorpalos kaszám, vagy dc 18 dragonslayerem...
    Több Epic küldetés, megalkothatod saját Epic varázslatodat (pusztító tud lenni), saját wizard/sorc Staffodat.
    A dropsystem gyakoribb lett most már nem restartonként van a ládákban jó cucc hanem 4 oránként... Fortokat is foglalhatsz már 8 óránként xp-ért...
    Egészen felpezsdült az élet szóval megéri újból nosztalgiázni:)
    Ha téged nemis érdekel kérlek ezt copy-zd ki és küldd el a barátaidnak. Ennyi év után újra megvan a régi "Dalakora feeling"
    Köszönöm, hogy elolvastad.
    Üdv: Eowiel
    Server Name: Dalakora Server US
    Module Name: Dalakora Sagas CEP
    US Server IP Address: dalakora.com:5121
  • vaelenuser
    #312
    Szia,mi történt? Nincs server egy ideje. Megszünt? Kár lenne érte...
  • nadriltomcsi
    #311
    Közben mégis megvettem.
    Nem mondom, hogy sokan vannak a szerveren, de azért jó, hogy van. :)
  • nadriltomcsi
    #310
    Sziasztok,
    Csak eredeti játékkal lehet csatlakozni?
    Nincs meg az EE és most nem is tudom megvenni, de nosztalgiáznék egyet.
  • vaelenuser
    #309
    thx
  • kraven54
    #308
    Az EE és itt a cep: https://neverwintervault.org/cep
  • vaelenuser
    #307
    Ja és melyik Neverwinter van fenn? a Diamond vagy az Enhanced Edition?
  • vaelenuser
    #306
    Sziasztok. Én felmennék a szerora játszani de kéne egy kis segítség. Honnan tudom letölteni a legújabb CEP-et? Mi a neve? Nem tudnád belinkelni? Előre is köszi.
  • kraven54
    #304
    Felesleges volt a 2 szerver úgyhogy az EE Dalakora él: 45.67.156.15:5122
  • kraven54
    #303
    Az Enhanced Edition Dalakora pedig 45.67.156.15:5122 (Steamen most 3euro kb)
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2019.06.29. 14:00:09
  • kraven54
    #302
    Azért egy közel 20 éves sérelmen túllehet lépni :D Saját szerver egy 4magos/6GB ramos VPS-en fut. 7/24-be megy 6 oránként restart és kicsit módosított Dalakora PW. Új helyek (első verzióhoz képest), meg 30%-al több xp a mobokért.
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2019.06.29. 09:07:09
  • MarkBlade
    #301
    A DM kedés ha van jó pofa. Amit te kaptál szimpla idiótizmus..
  • amikkamakka
    #300
    Én hétvégén lehet hogy felnézek (igaz nekem nincsen karakterem a listán) gondolom ez a te saját szervered és nem lesznek nyomi DM-ek mint anno a magyar Dalakora szerveren. Az az idióta f*sz már nem emlékszem a nevére azért ba*sztatott mert a barátnőjével nem voltam jóba. Mikor 2 percenként instant haltam bárhol a világban tudtam hogy fent van DM ként. Na akkor álltam tovább az akkor még 1-2 hónapos World of Warcraftra :)
  • kraven54
    #299
    DalakoraHUN (kell a legujabb CEP)
    45.67.156.15:5121

    Menni fog pár hónapig, aztán ha emberek is lesznek rajta tovább is :)
    Van elég sok régi karakter

    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2019.06.26. 11:09:42
  • kraven54
    #298
    Én most kezdtem :D
  • CrashBoostZoom
    #297
    Szerintem már senki. Az EE nem hozta el a "nagy csodát" és kezdett hirtelen több ezer játékos játszani PW szervereken játszani.
  • nordan
    #296
    Hello! játszik valaki US dalakorán?
  • coolpet
    #295
    Ahoj!

    URL: http://www.dalakora.com/cgi-bin/status/

    Jó gamét!
  • coolpet
    #294
    Jelentkezz be a GOG accountodba, majd games, NWN, felül van egy "more" leválasztó.
    Azt állítsd át Serial Keys-re és ott lesznek a kulcsaid.

    Üdv, P
  • vaelenuser
    #293
    Megtaláltam (játék kiválasztása-more-serial key),köszi az infot,nem is gondoltam,hogy van ilyen:)
    Na megyek is játszani:)
  • vaelenuser
    #292
    A GOG-on belül,hol tudom és milyen szöveggel kérni az egyedi cd kulcsot?
  • vaelenuser
    #291
    Köszi az infot. Nekem volt ott pár karakterem egy nickem vagy accounton,de a régi gépemen volt,aminek fuccs...Az új gépre vettem a GOG-os verziót,de azt hittem az egyedi kulcsot kapott,mert nem ingyenes. Ezek szerint a régi accom,nickem nem használható,mivel más cd kulcsom volt?

    Utoljára szerkesztette: vaelenuser, 2018.09.16. 17:54:19
  • coolpet
    #290
    Valgard és jómagam magyarok vagyunk, de láttam fenn több magyart is.
    Reddeath jó srác, Clayface nagyon tud, Blade pedig 1000 accal rendelkezi, és vagy 20+ 40-es karival :) Szóval... :D
  • coolpet
    #289
    Én szoktam tolni, van hogy naponta az US dalakora-n.
    Azért vagy booted, mert olyan CD kulcsot használsz ami tiltólistán van, PL GOG verzió.

    Ha belépsz a GOG profilodba, ott tudsz kulcsot kérni a játékhoz, mert az egységes GOG telepítős kulcs nem jó, mert CDkulcshoz van kötve a kariacc ott.
    Gondolj bele ha a GOG-os kulcs engedve lenne, akkor az ilyen verzióval rendelkező játékosok be tudnának lépni egymás accával :)
  • vaelenuser
    #288
    Meg kéne szerveznünk magunkat.:)
    Újra reneszánszát éli az NWN. Ki kéne ezt használni.
  • vaelenuser
    #287
    Az amerikai dalakorara meg nem tudok bejutni,mert állandóan kirúg "you have been booted" szöveggel.
    Letöltöttem a 69 creator updated-et, a dalakora zipet és mégsem jutok be...tud valaki segíteni?
  • vaelenuser
    #286
    Amúgy meg érdemes lenne upgrédelni az enhanced verzióra. A Lost Dale-t már láttam az enhanced szerverlistán de nem tudtam bejelentkezni mert valami text hiányzik hozzá.
  • vaelenuser
    #285
    Hali. Én jönnék...:)
    Kéne állandó szerver és információ erről.
  • kraven54
    #284
    Kb :) Nem EE, sima. De senki nem jött :D
  • sylencer
    #283
    oh kraven hallod ezer eve... de lagalabb 10
    nalatok EE van? ossze akarjuk szedni a regi csapatot
  • kraven54
    #282
    Hétvégente itt is megy dalakora van pár mentett régi kari:)
    79.122.109.164:5121
  • sylencer
    #281
    steam-es, igazabol minden mukodne rajta az infok alapjan, gyakorlatilag csak az uj patch-ek stb ami erdekes lehet. ha majd megoldodni latszik a problema visszaterunk ra.
    kb 5-6 forol volna szo aki jonne jatszani, csakhat mindenkinek EE van.
    szerintem egy felvetest megerne, h kapjon egy upgradet a server :)
  • coolpet
    #280
    Szerintem nem fog átállni :) Valószínű sok migrációt igényelne,

    Szedj le egy GOG verziót, és telepítsd be az EE kulcsoddal.

    A Dalán szerintem máshogy nem figsz tudni akkor játszani.

    Egyébként az EE az nem steam-es?
  • sylencer
    #279
    Will 1.69 clients be able to connect to NWN:EE servers?

    No. While save games and modules created in older versions of Neverwinter Nights are usable in Neverwinter Nights: Enhanced Edition, NWN 1.69 players won't be able to connect to NWN:EE servers. Like all previous patches, we change the networking model continuously to allow us to implement new features and fix bugs. You will need the same NWN:EE client version to connect to an NWN:EE server.

    Ezt talaltam a hivatalos FAQ-ban. ergo az enhanced edition-el nem lehet csatlakozni hozzatok ha jol ertem, mindaddig amig a server at nem all ra ugye?
  • sylencer
    #278
    az 1.69 pacth-et nem tudom feltenni az Enhanced Editionhoz
  • sylencer
    #277
    Igen, CEP bemasolva, jelenleg ott tartok, h a server es a kliens verzio nem egyezik meg amikor csatlakoznek.
  • coolpet
    #276
    Felraktad a szükséges dolgokat? Pl Dalakora CEP.

    Ezenkívül blokkolni kell a Boiware oldalát, mint authentikáció, mert az már NWN-re nem létezik. (nwn.bioware.com)
    Itt le van írva mit hogy kell: http://www.dalakora.com/forums/viewtopic.php?f=6&t=1684

    Ha kiírja, hogy a szerbver nem elérhető utánna leokézod, és a dalakora IP-jét beleteszed a kedvencek közé.
    Onnan már menni fog.
  • sylencer
    #275
    haho, enhanced edition-el probalnek csatlakozni... barmi tanacs? ahogy a multiplayer-re kattintok, nem megy tovabb a dolog...
  • coolpet
    #274
    Igen: http://www.dalakora.com/cgi-bin/status/
    Honlap
    Ip és miagymás

  • sylencer
    #273
    Sziasztok, muxik a dalakora? :)