3766
  • franco
    #3486
    loál és ugyanakkor laza :)
  • David01
    #3485
    Most miert? Valakinek itt volt DVDn! A tanár meg ugyis megakarta nézni.
  • franco
    #3484
    akkor basszátok meg:D:D:DD

    megáll az agyam:D
  • David01
    #3483
    Megy a star wars őrület. Jelenleg programozás orán ülök és mit nézünk projektoron? Az episode III -at. :)) Most küzd Anakin és Obi-Van.
  • David01
    #3482
    Kössz szépen!
  • bigapó
    #3481
    igen, Palpatine volt, az egyik régóta halott Jedi Tanács-tag nevében. korábban be volt írva, asszem Sypha Dias (?!)
  • David01
    #3480
    Gondolom itt nagy Star wars fanok vannak. Mondja már meg nekem valaki hogy a klón hadsereget végül is ki rendelte meg klónozoktol? Azt mondják hogy Tanácstag de ő már meghalt. Vagy Palpatin szenátor volt?
  • David01
    #3479
    Lehet hogy ok is látták a filemt és onnan irtak ki :)
  • HiPPoNaX
    #3478
    Spec. egy kínaipiacos összeheggesztett borítónak kb. annyit hinnék, mint a színes RTV műsorajánlójának, bár ezúttal ráhibáztak :)
  • Punker
    #3477
    milyen DVD borítóra ami majd novemberben jön ki? :)
  • gErIbÁ
    #3476
    egyébként a a két film között 3 év telt el,,Három hosszú év kegyetlen háborúskodás után.." ez van írva a dvdborítóra
  • gErIbÁ
    #3475
    ja a legjobban az első tetszet nekem
  • franco
    #3474
    most épp hallgatgatom a soundtracket
    nem vagyok egy klasszikus zene szakértő /bár egy évig énekeltem vegyeskórusban/, a 15-ből 7 track nagyon ütős
  • _Vegeta_
    #3473
    Hat egyreszt erdekesseg, masreszt meg ugye eleg fontos szereplo tehat jo jedi lett volna es ezert fontos lehet mint karakter. :)
    Tobbieknek pedig koszi az infot, en nem vettem eszre. :)

    En 2evre emlexem, de nemhiszem h 5nel tobb telt volna el. A feel the force specialba asszem megemliti Ewan. Mert a a haja kapott egy kis "oszitett" resz es akkor mondja h kemeny x ev lehetett. :D
  • nimfas
    #3472
    a film "elején"... nem számolva a 30 perces űtcsatát... mikor "leszálltak" :-DDD
    Akkor mondták, hogy 3-4 éve dúl a háború.... stb. Más nem emléxik erre?
  • gazgoblin
    #3471
    voltmár....

  • Sil3nt
    #3470
    jaja ott volt...ott mondta, hogy még őszebbre csinálják a haját...
  • HiPPoNaX
    #3469
    Vmi making ofból rémlik amikor Obi-wan kinézetéről van szó, hogy hosszú lehetett az 3-4 év, ha ennyire megőszült mióta utoljára láttuk
  • wizy
    #3468
    a filmben emlitenek éveket? csak mert én nemrég láttam a filmet, és nem emlékszem ilyenre, de ha te mondod......:D
  • nimfas
    #3467
    filmben... olyan 3-4 évet emlegetnek, ha jól rémlik így 2 hét távlatából, mikor láttam :)
  • HiPPoNaX
    #3466
    Ha jól rémlik, 3 évről volt szó a könyvben, mindjárt megnézem...
  • wizy
    #3465
    ..:DD
  • NeoMaN
    #3464
    ja nem :D
  • NeoMaN
    #3463
    13
  • wizy
    #3462
    már megint?:D
  • Punker
    #3461
    10?
  • wizy
    #3460
    tényleg, hány év telt el a két film között? mármint az AotC és a RotS között?
  • nimfas
    #3459
    mindössze annyi lehet a problémája... hogy közben eltellt megint vagy x év a történet szerint :-)
  • Solid Snake GH
    #3458
    Az a srác Lucas fia, tehát nagyon is elképzelhető, hogy a papa beletette a fiát mindkét részbe :)
  • wizy
    #3457
    a két srác tényleg ugyanaz.... a www.imdb.com-on ha körülnézel, meg is találod a két film stáblistájában. A gyereket amúgy Jett Lucas játsza.
  • Johnyy
    #3456
    uj értelemt nyer a star wars világa és ezen világ gyermekeinek tettei
  • Punkerwork
    #3455
    és akkor mi van? :)
  • _Vegeta_
    #3454
    Szevasztok

    Episode2: Amikor Obi-wan keresgeli a kaminot, es a holgy mondja h nem letezik, akkor hatulrol jon egy jedi tanonc.
    Episode3: Amikor Bail Organa szenator megy a jedi templomhoz, akkor egy jedi tanonc probal kijutni a templombol de megolik.
    Okom van azt feltetelezni h a ketto ugyanaz a kissrac. Velemenyek? Starwars.com-on nem volt info rola. :(
  • Johnyy
    #3453
    nemrossz
    Lájtszábörök
    vagesz cuci
  • RaveAir
    #3452
    Leolvadt a fejéről a maszk... :D
  • _Vegeta_
    #3451
    Hat az emberi szervezet nemnagyon birja a jo eros aramutest ez az egyik, a masik meg h a 4-5. reszben is ocsmany volt tehat vmit tenni kellett. :D
  • datango
    #3450
    lenne 1 érdekes kérdésem!!! amikor windu mester megtamadja az uralkodót és .. az uralkodo áramot kűld rá... akkor az uralkodó arca miért lesz ilyen vén ocsmány???
  • gErIbÁ
    #3449
    mert azt írták hogy lando az apjától tanult kártyázni és a falcon is tölle maratt rá
  • gErIbÁ
    #3448
    ja
  • rezsofiz
    #3447
    Hát Windu mindigis olyan becsületes volt, betartotta a kodexet, tehát nem hinném hogy ő lenne az apja, dehát ki tudja ugyebár.. :)