3766
  • bigapó
    #3526
    Leia "csak" hercegnő volt nem?
  • CSOCSO
    #3525
    nah meglestem.. egyszeruen CSODALATOS!!!

    kerdesek:
    Leiabol hogy lesz kiralyno?
    Windu elverte volna Obi want?:)
  • CSOCSO
    #3524
    nah mostmegyek meglesem megegyszeR:) lejott dvd ripben:) igaz kisse a hang eros:(
  • franco
    #3523
    attól hogy tamásnak hívnak vagy zsoltnak még nem leszek erősebb
  • Sheva
    #3522
    hehe mert türelmetlen volt...és Mace Windu a neve a négerkének
  • Sil3nt
    #3521
    én azt nem értem [sok máson kívül], hogy ugye mondta [elnézést nem jut eszembe a neve] Samuel L. Jackson kedves lovagunknak, hogy elnyerte a bizalmát éshogy legyen türelemmel hamarosan mester lehet....namármost...h alegyőzi az uralkodót mrápedig simán legyőzte volna akkor tuti hogy a tanács kinevezi mesteré és akkor miért nem várt bassza meg 1 hetet?
  • Sheva
    #3520
    ja de ha jedi-lovag lenne és nem állt volna át akkor nem lenne értelme a folytatásnak...szerintem!!!
  • Gorvik #3519
    Igen, de nem mindegy, hogy melyik verziót.
    Engem csak ez a két dolog érdekelne: minden egyes helyszínt, karakter reakciót elmondott neki Lucas, avagy sem?
    Mert ha elmondott, és Matthew csak úgy kellett leírnia, akkor... inkább nem is folytatom
  • wizy
    #3518
    köszi, szétnézek:D
  • bigapó
    #3517
    ITT nézzél szét, van szállítás belföldre (árak ott vannak), érdeklődj utánna, ez is egy út, ha máshogy nem tudod megszerezni.

    WIZY, ez neked szólt !!!
  • bigapó
    #3516
    na, ennél kettőt és könnyebbet:) szerintem egy korábbi forgatókönyv-variációt és jegyzeteket, bolygó-, szereplő-leírásokat kapott. a korábbi verzió tuti, hiszen sok résznél nem az van, mint ami a filmben látható. pedig ugye forgatókönyv alapján íródott...
  • Gorvik #3515
    Még van pár oldal a könyvből. Rohadt jó, fav lett.

    Nagy kérdésem lenne, mielőtt dicsérném újfent Lucas rendezői tehetségeit, avagy nemtörődömségét.

    Szóval, Lucas mennyire adot szabad kezet Matthew Stovernek? Elmondta a történetet nyilván, de minden egyes helyszínt, karakter reakciót, stb ?
  • wizy
    #3514
    sajnos nincs városon kivüli ismerősöm.... de akkor is beszerzem vhogy:DD
  • bigapó
    #3513
    valaki haver, aki megveszi és leküldi neked?
  • wizy
    #3512
    tudom, csak itt nem lehet kapni..... gyökér kisváros:DD
  • rezsofiz
    #3511
    alap ^^
  • bigapó
    #3510
    be bizony :)))
  • wizy
    #3509
    be kéne már szereznem ezt a könyvet:DD
  • bigapó
    #3508
    azért is idézek a könyvből :)

    "- A gondjaidra bízom ezeket a droidokat -mondta Bail szenátor. - Tisztíttasd meg, fényeztesd ki őket, és lássák el mindkettőt a legmodernebb eszközökkel; az új lányomhoz tartoznak majd.
    - Mily csodálatos! -kiáltott fel C-3PO. - A kislány Anakin mester és Amidala szenátor gyermeke - magyarázta R2-D2-nek. - Már alig várom, hogy mesélhessek neki a szüleiről. Biztos vagyok benne, hogy NAGYON büszke lesz majd...
    - Ó, igen, és a protokolldroid... - tette hozzá Organa szenátor elgondolkodva. - Töröljék a memóriáját!
    - Ó... -motyogta C-3PO. - Ó, egek..."
    vagy ahogy később mondaná - Ó, TERVEZŐM.
  • _Vegeta_
    #3507
    "pletyka"
    Ilyesmivel kar foglalkozni. :)

    #3492: Sok furcsasag van még a starwars vilagaba de ezert fantasy. ;)
    #3494: Mar megin a konyv az alap. :)
    #3502: Nemtom hol olvastatok, Obi csak annyit mondott h "szerencsed h egyben maradtal" legalabbis az uj szinkronba. :)
  • bigapó
    #3506
    oks, akkor csak jól emlékszem:) szal a srác kavart be magában valamit. azt mondta, hogy szerinte ott Obi-van visszahozta az életbe Luke-ot, úgy ahogy lényegében a Császár ígérte Anakin-nak, hogy megtanítja, hogy tud új életet létrehozni a midikloriánok segítségével. szóval a Sith-módszer féle dolog. kicsit agyament ötlet és lett is volna értelme, ha Luke tényleg meghal, de így nem sok.
  • rezsofiz
    #3505
    csak simán leütik, aztán meg simán magához tér
  • wizy
    #3504
    (én is régen láttam, de) sztem leütik a tuskenek, Obi-Wan meg szimplán felébreszti, mint egy pofonnal, de ez nem fáj annyira:D
  • Punkerwork
    #3503
    leütik
  • bigapó
    #3502
    há gyárekek!

    ki hogy emlékszik? (én nem) a 4. részben (Új remény kezdőknek) Luke-ot lelövik vagy leütik a tusken-fosztogatók?
    meghal vagy csak elájul?

    most beszélgettem egy sráccal és szerinte Obi-Van "életre" keltette mikor föléhajol és a homlokához ér. (szerintem nem, mert csak elájult és élesztgeti)
  • datango
    #3501
    ez így volt..! de ha megkapta volna a mesteri fokozatot akkor , nem allt volna a sötét oldalra! (sztem) :P jedi tanács nem bizott benne... -> ez okozta az egészet..
  • Mhosah Myth
    #3500
    2-3. rész között 3 év telt el és ha nem lett volna háború Anakin még mindig padawan lenne csak a háborús helyzet miatt szükség volt jedi lovaggá ütni...
  • franco
    #3499
    az átváltozása után Jedi-hunt van

    arra meg ott lesz a sorozat
  • bigapó
    #3498
    szerintem is, de ez azért van, mert rövid volt a film. nem tudott kiteljesedni:)
  • datango
    #3497
    sztem meg vaider nagyurr keveset szerepelt benne (bádogosként) :)
  • bigapó
    #3496
    az egy dolog, hogy "berosálunk" :), de nekem így jobban bejön (jött volna). ebből is látszik, hogy mennyit változik egy film alatt a forgatókönyv...
  • franco
    #3495
    naja, de amikor először láttam moziban és falhoz küldte Yoda-t Force Storm-mal hát a szar is megállt bennem hogy hátmostmilesz...
  • bigapó
    #3494
    na, igen. aki olvasta a könyvet az kicsit talán mérges lehet, hogy miért kellett ilyen blődséggel elcseszni a filmet, hogy Yoda odab*ssz* az Őröket a falhoz, holott annyi lett volna csak, hogy a Császár első villám-támadását kivédve, lényegében áttéríti feléjük a csapást, amitől Ők "elalszanak"...szerintem ez jobb lett volna és ráadásul nem nevetnek közben.
  • Sheva
    #3493
    ez jó kérdés... erre én is kíváncsi lennék
  • RaveAir
    #3492
    És milyen sebességre képes a Halálcsillag? Mennyi idő alatt teszi meg az Alderaan - Yavin távolságot?
  • Sheva
    #3491
    de jó nektek...mimeg honlapszerkesztést tanulunk moree... :P
  • David01
    #3490
    Halott valaki róla készül egy 0-adik rész is. Ezt találtam róla

    "Vagy a mínusz egyedik résznek is nevezhetnénk, elvégre a legfrissebb pletykák szerint Lucas bácsi fejében már megfogant az új epizód ötlete, mely a Baljós Árnyak eseményeit 88 évvel előzné meg, bemutatva a Sith Lordok bukásának és a Jedik győzelmének történetét, Yodát állítva az egyik főszerepbe. Én személy szerint jobban kedvelem a hatodik rész után játszódó sztorikat és karaktereket, de gondoljunk csak bele, érdekes lenne ha új színészek alakítanák Luke-ot és társait, de még mindig jobb lenne, mint ha Carrie Fisher most állna be Leia szerepére. George bá nem tartja túl valószínűnek, hogy ő ül majd a rendezői székbe, de én személy szerint az egész film létrejöttében annyira bízom, mint Jabbában."

    Vélemény?
  • David01
    #3489
    Soká tartott a harc :)
  • Adrian Graves
    #3488
    Jaja, de csak azért, mert Videoton hajtóműveket használtak, és khm.. idővel ugye azok elromlanak, így kénytelnek alapteljesítményen járatni őket. (Mindenre van ám magyarázat :) )
  • Szid
    #3487
    én egyet nem értek - a távolság
    A 7,8,9-es részekben (könyv, de szerintem a 4,5,6ban is) napokig utaztak. Speciel a Coruscant - Endor is több mint egy hét. Akkor hogytudott Obi-Van a peremvidékröl olyangyorsan visszaérni A szenátusba? Palpatin harcol Yodával, (Obi-Van - Anakinnal ugyanazon idöban harcol), mégis sikerül megmentenie anakint. Ezekszerint régebben gyorsabban utaztak, mint késöbb???