3766
  • SoDI---
    #1376
    Nézzétek meg, feláll az ember hátán a szőr, amikor jelenti a szentáusban...
  • SoDI---
    #1375
    ÚJ ELŐZETES!!!!
  • Johnyy
    #1374
    Megszólat bened a törzsgyökeres szit!??!? Hát hiába ezek az erők némelyek számára természetelenesnek tűnek!
  • Punker
    #1373
    lázadó söpredék vagytok :)
  • Mhosah Myth
    #1372
    Én most fejeztem be 20 perce a könyvet nekem is ugyanez a véleményem és mivel nekem Anakin a kedvenc szereplőm szinte az egész vivódásán küszködtem a könnyeimmel a végén amikor leírja a Darth Vader páncéljában akkor nem bírtam) (iszonyat együttéreztem mindenkivel főleg Obi-van-al amikor megnézi a képernyőn Anakin-t)
  • Tatyla
    #1371
    hát ez elég érdekes mert Cannes-be is talán holnap lessz...
  • Aspyrin
    #1370
    Idióta ismerősöm már holnap megnézi moziban a filmet mert újságíróknak holnap lesz a premier, pedig annyira utálom a gyereket
  • Punkerwork
    #1369
    erre gondoltam én is :(
  • Solid Snake GH
    #1368
    Szerintem tökéletes a könyv. Kellően hosszú, kitárgyalt, a karakterek pillanatnyi jellemeit szintén szuperül írja le (én speciel elkezdtem könnyezni, amikor leírta Anakin jellemét, amikor már Darth Vader páncéljában van).

    Egyedül a Jedik bukáss, kivégzése, és a Kashyyyk-i csata TELJES hiánya zavart, ezt azért nem kellett volna kihagyni.
  • Punker
    #1367
    na kivégeztem tegnap este a könyvet, rövid, pedig mindig a könyv szokott hosszabb lenni :(
  • Bandew
    #1366
    Mi az, hogy már a Jay és Néma Bob-ban? Az összes filmjében volt SW utalás. :-D
  • rezsofiz
    #1365
    Jajjj de várom már a jövő hétvégét
  • bigapó
    #1364
    hamarabb visszatekerem neked a videót, mint, hogy lejöjjön a netről:))
  • DarkJedi
    #1363
    De van, csak így kényelmesebb lenne :)
  • bigapó
    #1362
    videjó??? van felvevő rész is:)) vagy nincs?
  • Solid Snake GH
    #1361
    Pont a premier idején adják?
    Ilyen nincs!
    Kénytelen leszek beállítani a videót, hogy reklámokkal együtt is felvegye.
  • Solid Snake GH
    #1360
    Huhh...Kevin Smith nagy ember!
    Már a Jay és Néma Bob visszavágban és a Képtelen Képregényben is belemixelt egy-két SW-re hajazó jelenetet (külön öröm, hogy a régi SW trilógia főszereplői is benne vannak a Jay és Néma Bob visszavágban /Mark Hamill - Dákónvágó, Carrie Fisher - Apáca/).
  • DarkJedi
    #1359
    Jövő szerdán 00:10-kor lesz az Így készült.. az RTL-en. Valaki ha esetleg bedigizné azt megköszönném, ugyanis akkor a moziban leszek ^^
  • Gorvik #1358
    Hogy is fogalmazott Kevin Smith (Jay és Néma Bob visszavág, Shop stop)? Kurvajó volt (vagy valami ilyesmi).
    Azért érdekes lesz, ha tényleg ő fogja rendezni az esetleges sorozat részeit.
  • Sephi
    #1357
    Na megjottek az elso velemenyek a "kritikusok" tollabol es hat oszinten eleg biztato volt amaz teny hogy alig volt rosz benyomas a filmrol. Mindeki dicserte :D
  • HiPPoNaX
    #1356
    1. ez nem warez forum
    2. eleg nagy hulyesegre utal, ha egy ilyen vizualis effektusokkal rendelkezo filmet nem mozivaszon nagysagban nezel meg
    (3. a film megbecstelenitese nem mozbiban megnezni, de ez a zarojeles sor csak SW fanok szamara erdekes ugyis :))
    Es hogy a kerdesedre is valaszoljak: mivel vilagpremieres a film, ezert nagy valoszinuseggel nem kerul ki hamarabb a netre, mint ahogy nalunk bemutatjak
  • winnie
    #1355
    nem. amit leszedtél az fake. fake-et nem érdemes leszedni, csak normális release-t.
  • winnie
    #1354
    így van, pölö - én is loloztam az ugyeviccelszen:)
  • Mihail
    #1352
    nem vág "elég" szorosan a témába (itt egy filmről van szó, te pedig egy könyvről beszélsz :P), törlöd ki az üzeneted!
    (LOL)
  • Punker
    #1351
    Myth-tel megvettük az uccsó 2 könyvet a fő könyvesboltban :)
  • Tatyla
    #1350
    és milyen nyelvü?
  • rezsofiz
    #1349
    Hja, ez az ugyeviccelsz nekem tök illuziorombolo, szal úgy értem abszolút nem vág ide vagy valami ilyesmi
  • SoDI---
    #1348
    mondjuk az "összetörödaszívem" helyett mondhatná, hogy "elkeresítesz"... Az "ugyeviccelsz" helyett még ez is jobb lenne.
  • Kandurex
    #1347


    :)
  • winnie
    #1346
    off:) szinkronelmélet 101:

    egyrészt az angol a 'you'-t hozzácsapja a 'brék'-hez, így az egy szótag, másrészt egybe mondja azt, hogy 'jbrékimáhárt' (you breaking my heart) - magyarul erre csak az 'összetöröd' jön ki (épphogy), de ahhoz is kell egy kis szünet az 'anakin' és az 'összetöröd' között, hogy ne folyjon egybe a szöveg.

    ugye viccelsz (4 szájmozgás) - összetöröd a szívem (7 szájmozgás) - durván gyenge megoldás lenne az utóbbi:)
  • Botond #1345
    na nekem már van jegyem 20ára a corvin nagytermébe este 9re :-) európa második legnagyobb mozivászna ^.^
  • rezsofiz
    #1344
    Jo lesz az a szinkron nem kell félni.
  • Kandurex
    #1343
    kellene..sztem, fasstuggya
  • Kandurex
    #1342
    tagolom: Anakin, your, braking, my, heart

    ez bőven elég a magyarhoz, szar szikron ez van

  • winnie
    #1341
    naa! szerinted jobb lenne, ha akkor is menne a duma, amikor már szegény szereplő nem beszél? mondd ki, hogy "brékimáhárt" és azt, hogy "összetörödaszívem" - baromi hosszú az utóbbi. kétszer annyi idő kimondani. itt kell kompromisszumot kötni - nem, persze nem azt kell, hogy "ugye viccelsz", de a te verziód sem jó.
  • Kandurex
    #1340
    miért ne lehetne? Anakin, összetöröd a szívem!
  • wizy
    #1339
    jah akkor sry, ezt nem tudtam:D akkor még van remény:D
  • winnie
    #1338
    ja, azt ne feledjük, hogy az előzetes szinkronját nem a moifilmből vágják ki, hanem külön veszik fel - sokszor teljesen más szereplőkkel és természetesen más szöveggel
  • winnie
    #1337
    lol:))

    de a kritika mellé egy javaslatot is kérünk. 4 szótagban hogy lehet a breaking my heartot magyarul?:)
  • Kandurex
    #1336
    eredeti: Anakin you breaking my heart!
    szikron: Anakin ugye viccelsz?

    ....hmm