3766
  • Serpa
    #1621
    ott vannak a Kamino -iak is, ugye?
    Kenobi oda megy az EPII-ben.
  • franco
    #1620
    nem tartozik a köztársaság fennhatósága alá

    mint pl a sithek őshazája vagy dantooin
  • franco
    #1619
    na mostmár tényleg érdekel mi a gyíkra gondolsz...
    mi az hogy az idő másképp telik? számomra ez értelmezhetetlen és felfoghatatlan. sőt körbekérdeztem a családot, számukra is.
    beszállok az úrhajómba, beírom a koordinátákat, hiperűrsebesség, megérkezek, kiszállok, élek bele a nagyvilágba. ennyi.
  • bigapó
    #1618
    így van (morcos képet vág, kb. mint Ace Ventura) :))
  • Punker
    #1617
    perem vidék címszóval :)
  • Mihail
    #1616
    MÁS: amikor a KOTORban a galaxis külső köreiről van szó, akkor az mit is takar pontosan? ilyenről vmelyik filmben is tesznek említést?
  • Serpa
    #1615
    abban az űrben van hang.
    :)
  • Mihail
    #1614
    national geographic
  • Mhosah Myth
    #1613
    Ha már itt tartunk akkor beleköthetünk abba, hogy az űrben nincs hang vagyis az űrjeleneteket némán kéne végignéznünk :))
  • Serpa
    #1612
    honna tudod, hogy másképp telik az idő ott?
  • franco
    #1611
    ne is mert szvsz minden úgy jó ahogy van...
  • Mihail
    #1610
    ha már kérte vmi extra funkciót beletethetett volna, h ne csak egy mancs legyen.. pl. beépített hamutál, szivargyújtó, vagy usb csatlakozás, esetleg beépített pendrive(a sith holocronok tárolásához), és még sorolhatnám..
  • Mihail
    #1609
    én most arra gondoltam, h pl. az űrjelenetekből kihagyták a súlytalanságot, a galaxison keresztbe kasul utazgatnak amikor az idő is másképp telik itt meg ott, és az anyag is másképp tágul, szűkül, ááá de ebbe se kéne belemenni
  • Serpa
    #1608
    elég bizarr ...
    :)
  • bigapó
    #1607
    tiszta 3 kívánság, már csak Tibibácsi hiányzik, aki a lemezlovas... :DDD
  • franco
    #1606
    ha belegondolsz ez a franchise mennyi feldolgozást élt már meg, ahhoz képest én nem látok nagy ellentmondásokat.
    ezért is ilyen hihető sokaknak...
  • bigapó
    #1605
    a mai világ sem tökéletes, az miért lenne az? amerika elhízik afrika meg éhezik. de ne politizáljunk:))
  • Punker
    #1604
    így találták ki, lehe thogy anakin ilyet kért :)
  • Mihail
    #1603
    ja jó nagy itt a keveredés ha belegondolunk..
  • Mihail
    #1602
    erre én is gondoltam.. de furi.
    meg a clone warsban megint lekapják ezúttal a robot kezét, az a filmben is látzsani fog, h most fekete lesz vagy végig kesztyűben lesz?
  • Serpa
    #1601
    ja, de közben fényéveket tudnak megtenni pillanatok alatt.
    ^-^
  • franco
    #1600
    a szeme színe miatt:D
    [ez egy tartalmas 100as ték volt:D:DD:]
  • Mihail
    #1599
    miért a kék illik hozá? mivel skót származású ezért inkább a zöldet javasolnám :)
  • Punker
    #1598
    mert 30 év tech fejlődés van közte :)
  • franco
    #1597
    nos poénra vetted de szvsz igen:D
    hozzá a sárga illene
  • Mihail
    #1596
    de nakin miért nem olyan rendes "emberi" kinézetű kezet kapott mint luke az 5ik rész végén?
  • Mihail
    #1595
    bár kár h azt a poént kihagyták a filből, h vmilyen párbaj közben egy összeakadáskor az egyik féle elővenne egy wakizasi hosszúságú kardot és azzal jól az oldalára vágna a másiknak
  • Punker
    #1594
    Yoda meg azért zölddel mert az illik a bőréhez? :)
  • bigapó
    #1593
    ;)
  • Mihail
    #1592
    király
  • franco
    #1591
    meg anakin is azzal harcolt ami épp eszébe jutott...

    ráadásul obi-wan kékkel harcol mert az illik McGregorhoz, de szvsz a karakterhez a zöld illene
  • Mhosah Myth
    #1590
    OK! Nem is vettem kötekedésnek... :)
  • bigapó
    #1589
    ez is igaz. bár itt megint az jön elő, hogy nem volt olyan sok Jedi már és tényleg nem volt jelentősége a színnek:))
  • Mihail
    #1588
    ok
  • Mihail
    #1587
    ez igen. lenyűgöztél.
    mondjuk valóban egészen más harcolni egy teljesen egyenes kínai chiennel, vagy egy szabláyval(dao), és merőben eltér mindekettőtöl egy japán katana. mivel mindháromhoz volt már szerencsém, ezért röviden összegzem őket:
    a katana amit legtöbbet gyakoroltam, rendkívül egyszerű vágásokra(ám igencsak erősekre) képes, gyorsasága is kitűnő. ám csak arra lehet vele vágni amerre tekintünk, nem így van az a kínai kardoknál:
    a chien mivel teljesen egyenes és hajlékony, nem olyen erős a pengéje mint a másik kettőnek ezért ez az ész karda, gyors és laza mozgást igyényel. minden irányba könnyen lehet vele vágni, de inkább szúrni. mivel hajlékony a pengéje, ezért, ha vágásunkat felső blokk éri, lepjára fordítva behajlik a penge és akár halálos sebet is ejthet a hegye az ellenség nyakán.
    a szablyához rengeteg erő kell, igencsek gyorsan lehet forgatni, sokkal szélesebb a vágások skálája mint a katana esetében, és ezzel is több irányba lehet támadni.
    leginkább e három kard típusából állhatnak össze a harci technikák a sw-ban
  • bigapó
    #1586
    ezt is értem, de kicsit olvass vissza és te is megérted. nem kötekedek csak kíváncsi vagyok arra , hogy Te mit gondolsz erről
  • franco
    #1585
    vazzeh még 24h a bemutatóig és máris pörög a topic..mi lesz itt....
  • franco
    #1584
    az új trilógiában szvsz elvesztette a jelentőségét ki milyen színt használ.
    a kotor alapján azonban jól belőhető
  • Mhosah Myth
    #1583
    Ha figyelted én csak Windu kardjáról beszélek!!!
    Egyébként azért piros mert az inkább jelképezi a sötét oldalt ugye vér meg egyebek és ezek a kristályok erősebbek is mint a többi. Mármint nagyobb energiát koncentrál!
  • bigapó
    #1582
    tudom, amit bemásoltam azon is csak utalás van a színre :" penge színét is a kristály típusa határozza meg, így egy hozzáértő a penge sajátosságait annak színéből, árnyalatából is képes meghatározni" szal én ezért gondolom, hogy van jelentősége a színnek. fel lehet ismerni, hogy ki milyen "kaszthoz" tartozik. olyan ez, mint egy klub:))