3766
  • Gorvik #2205
    Lucas a sorozatra gondolva már előre kidolgozta:
    50 rész 10 jelenet

    A Sötét Nagyúr üveges szemén néz ki egy romboló ablakából a sötét éjszákaba.
    Darth Vader odabaktat hozzá.
    Sidius megszólal:
    -Darth Vader
    -Yes, master
    -Riiiss.... am I'm your father
  • McGrady
    #2204
    igen az világos h Sidious Anakin apja...most az a kérdés, hogy Luke apja is Sidious-e
  • doki11
    #2203
    tudja valaki hogy honnan lehet letölteni Star Wars III :Revenge of the Sith
  • McGrady
    #2202
    sztem igazad van.....elég ésszerűen magyaráztad;))
  • Aspyrin
    #2201
    áz :-) nemtom miért ugrott be szusi :-D
  • Bucser
    #2200
    Schmee (smí) Skywalker....
  • franco
    #2199
    Shmi
  • franco
    #2198
    szusi...loooool
  • Aspyrin
    #2197
    Sushi Skywalker
  • Ferro_TwL
    #2196
    Hu.

    Luke apja Anakin, viszont az érdekes mikor mondja az Uralkodó a Sith legendát a volt mesteréről, aki olyan hatalmas volt, hogy az erő segítségével rá bírta venni a mydiclorianokat, hogy életet nemzenek. És ugye az első részben volt, hogy Anakin-nak nem volt apja lehet, hogy a mydik nemzettek.
    Szóval áttételesen Anakin apja ez a Sith Lord lehetett:)

    Viszont ez a legenda, hogy egyensúlyt hoz az erőben a kiválaszotott, szerintem a Jedik marhára félreértlemezték (még Yoda is mondja egyszer mikor megy a vukikhoz, hogy "ha nem értelmeztük félre"). Ők azt hitték az lesz az egyensúly, ha nem lesz Sith, Anakin azonban egynesúlyt hozott, úgy hogy 2 Sith (Uralkodó és Vader) és 2 Jedi (Yoda Obi) maradt:)

    Btw Yoda szerintem nem volt gyenge, csak szar helyen harcoltak és mikor lesett már nem nagyon tudott volna visszamenni, mert jöttek volna a katonák. Szerintem nem lett Yoda gyengének ábrázolva, jó volt úgy ahogy volt.
  • flashX
    #2195
    Padmé reakciójából jött sry, akkor ittse vagyok.
  • Gorvik #2194
    A franc, elfelejtettem, hogy hívják Anakin anyját
  • franco
    #2193
    ...és tartson mindörökké
  • Gorvik #2192
    Vagy Sidius Anakin apja. Tudjátok, a midicloriánokkal életet teremteni... Schiben
  • Bucser
    #2191
    Aludj rá egyet:D
  • franco
    #2190
    elmentem pár órára, 56 új hsz. csak kutyafuttában reagálok dolgokra.

    Gorvik gyerek az még hagyján hogy nem látja át teljesen az egész SW univerzumot, de még a filmet is csukott szemmel nézte..

    a feljelentős gyereket pedig banolnám. és még finom voltam...

    ja és grat Blastának a kitartásért:D
  • Aspyrin
    #2189
    durva vagy
  • Laky
    #2188
    uhh
  • franco
    #2187
    jószagú úristen.....
  • flashX
    #2186
    Hi!
    Most jöttem a moziból, és ugyebár mondták, hogy vannak utalások. Nekem pedig van egy sejtésem, és ne hülyézzetek le miatta plz, ha nem igaz, és ez a sejtés pedig az, hogy Sidious Luke apja..
    [???]
  • Laky
    #2185
    lehet szedni torrentről :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Blasta
    #2184
    tényleg más topik, de igazad van.
  • Bucser
    #2183
    "Így van, ha mástól nem is de az SWtől nem kell sajnálni a lét" Más topic de én inkább a szépirodalomtól nem sajnálnám a pénzt nem a Star Wars-tól...
  • Tatyla
    #2182
    szerintem dramaturgiailag igy kellett történnie...
  • Gorvik #2181
    Jó, tényleg túloztam, akkor csak a látszott szót használnám. Mért:
    Sidius villámot szór, mire Yoda franctudja mit csinál (elájul?)
    Utána kardoznak, Yoda nem tud fölé kerekedni. Oké, a villámot visszahárítja, de hát az sem kottyan meg különösen az uralkodónak. Majd Sidi elkezd dobálozni, Yoda csiga módjára hárítja el azokat az izéket. Majd zuhannak mind a ketten, és ott már tényleg úgy tűnt, hogy Yoda nem bírja.
    De később be is vallja, hogy kudarcot vallott.

    Fenn tartom, hogy Lucas ezt itt nagyon elszúrta.
  • Felfedező
    #2180
    Az ilyen emberektől mint te felfordul a gyomrom, hányingerem lesz és leokádom a monitort...
  • Nyiri
    #2179
    Gorvik: Nem ertem honnan szedted, hogy Yoda harmat gyenge volt. Ha jol megfigyelted volna a filmet az alszent rohoges mellett Sidius joparszor meglepodott es megijedt a duel folyaman.
  • Blasta
    #2177
    Így van, ha mástól nem is de az SWtől nem kell sajnálni a lét, úgyis többszörösen visszahozza a belé feccölt lét tökmindegy hányan töltik le, veszik fel kamerára.
    Ettől föggetlenül énsem értem a kamerás verziókon recskázó kis tulkokat akik a preimer előtt erre verik a nyálukat.

    De olyat először hallok életemben, hogy valaki feljelenteni készül/szeretne/erről érdeklődik...
  • Blasta
    #2176
    És ez arra vezérel téged, az igazság bajnokát, hogy feljelentse pénzjutalom reményében a kamerázókat?

    A spicliket sehol se szeretik, még a zsaruk is megvetik őket, nemtom érted-e mire gondolok...
  • _Vegeta_
    #2175
    Sztem epp eleg eros volt, es Palpatine nem gyozte le.. :)
  • Blasta
    #2174
    "és a történtek alapján máshogy nem is történhetett volna ez az átállás"

    dehogynem, le is írtam, hogy sztem hogy történhetett volna, ami NEKEM hitelesebb lett volna
  • BADE
    #2173
    Nem fontos monitoron megnézni,rákötöd a tévére,s máris élvezhető.
  • RaveAir
    #2172
    Most neked az miért fáj, ha valaki felveszi, és ingyen mások számára rendelkezésre bocsátja? Ami jó film, azt úgyis megnézi az ember moziban, vagy megveszi dvd-n. Nekem is ott van a polcomon a klasszikus trillógia dvd-je...
  • Unreal1942
    #2171
    Ezt a filmet spec szerintem csak tényleg az igazán barmok akarják illegálisan megnézni. (elsőre,másodikra) Na de aztán nem mindenki fog ezreket áldozni eredetire. Amit meg is értek. (én fogok mert ez egy olyan film)

    "Nem tudnék egy filmet görnyedve monitor előtt megnézni. Mi jó abban?"
    Nem feltétlen görnyedve és nem feltétlen monitoron kell nézni.. :)
  • RaveAir
    #2170
    Az a rossz a filmben, hogy sok háttérinformáció "nem jön át"...
    A könyvben Anakin a barátjának, már majdnem az apjának tartja Palpatine-t, míg a Jedikkel egyre jobban összeveszik. Kivéve Obi-want, akit szintén a barátjának tart.

    Így mikor azon vívódik Anakin, hogy eláruljon-e egy barátot, vagy tegye a kötelességét, akkor az másodikat vállalja. A könyv többször is utal rá, hogy a Jedik nem ragaszkodhatnak dolgokhoz. Ott van pl., mikor R2D2-hoz is ragaszkodik, hogy mentsék meg a film elején. Aztán ott Padmé...
    A könyvben az is le van írva, hogy Obi-wan gondolkodás nélkül hagyna meghalni valakit, ha az egy felsőbb, nem önös célt szolgál. Azonban kiderült, hogy Obi-wan is ragaszkodik egy valakihez...
  • Gorvik #2169
    Az, hogy amíg nem jön ki DVD-n, addig is megvan. Nem kell görnyedni, dölj hátra :)
  • Bogyi007
    #2168
    Éppen azért kérdezem. ja a címet ne is várjátok hogy leírjam. Elegem van azokból, akik film megjelenés előtt büszkén feszítenek, hogy én már láttam, stb. Nem tudnék egy filmet görnyedve monitor előtt megnézni. Mi jó abban?
  • Smuge
    #2167
    "Ez még talán jól is van. De utána egyik percről a másikra a „jóból gonosz lett” című jelenet hiteltelenné teszi az egészet."
    Ezzel nem nagyon értek egyet .Azért nem ennyire egyszerü a dolog, megvolt ugye a történteknek is az előzménye és a történtek alapján máshogy nem is történhetett volna ez az átállás.Az adott szituban egyértelmü volt Palpatin gyözelme.
  • Bogyi007
    #2166
    Én azt olvastam valahol, hogy arra kérik a jegykezelőket és a mozifilm nézőket, hogy jelentsék ha valakit kamerázni látnak, és ha sikerül lefülelni a tettest, akkor azért pénzjutalom is járhat. És 100e forintról volt szó. Valami viodeó és audio szövetség. ezt nem tudom.
  • Blasta
    #2165
    Ebben a topikban sztem se warez, se anti-warez nem fér...