3766
  • Blasta
    #2245
    Jar Jar iszonyat gáz volt, már az idegesítő kategóriába tartozott, pláne a két robot idétlenkedése mellett.
    Hála Istennek a második harmadik részből szinte totál száműzték és maradtak a robotok. A 3. részben még 3PO poénkodása is el lett nyomva, és én nem is bántam...
  • Bucser
    #2244
    Griveous nem teljesen robot. Csak a külső váz robot és az actuatorok (végtagok) egyébként élő szövet ez a clone warsból ki is derül.
  • Nyiri
    #2243
    !SPOILER!
    Winduval osszetalalkozik es mivel Windu brutalis erovel rendelkezik a talalkozo elejen egybol megroppantja a melkasat a szivevel egyutt. El is menekul mint valami patkany...
    !SPOILER!
  • Nyiri
    #2242
    "A kedvencem Jar-Jar." - Nem a karakter a kedvencem hanem az indok :)
  • Tatyla
    #2241
    én lemaradtam kicsit a clone wars rajzfilmsorozatol és engem is érdekelne ezért hogy miért köhög egy robot...
  • Nyiri
    #2240
    Meg valami. Tele a tokom a sok "12-18 evesen a mozi elott aludtam hogy lassam az Empire-t meg a Jedit es az ujak szarok". Nem ertem :) Neha olyan indokokat hoznak fel amitol teljesen ledobbenek. A kedvencem Jar-Jar. Fikazzak amiatt, mert biztos a kolyok miatt van es total vicces es szanalmas.

    Nah mar most a hon szerett Jediben a kis szormokok akik ugyanugy szanalmasan es viccesen harcolnak a Darth Vader elit klonhadseregevel szemben es meg le is nyomjak oket, az nem vicces? Vagy hogy a 4-5-6 reszt R2D2/C3Po Stan/Pan modjara tolja az idiota vicces poenokt. Mikor a robot ordit amikor a labat sutik az nem szanalmas?

    Divat gyulolni Lucas-t ez a gaz. :(

    Nekem az 1-2-3-4-5-6 totalisan egy szinten van.
  • Nyiri
    #2239
    Hihetetlen, hogy korbenezegetve a neten hany ember kepzeli azt hogy kritikat irhat es megjelentethet egy oldalon (talan meg fizetnek is). Sokszor annyira nincsenek tisztaban a tortenettel, hogy csak magukat egetik. Legtobb "nem tetszo" kritika tomeny frocsoges es szanalmas ok-okozat hajtogatas.

    De en inkabb sajnalom ezeket. Nekem az SW3 nagyon nagy elmeny volt es lesz is akarmikor megnezem es nekik ebben nem lehet reszuk. :)


    Ui.:
    !SPOILER!
    Legutobbi kritika olvasasnal a csavo azt hozta fel, hogy rohadt vicces az amikor a tabornok rohadt nagy robotkent kohecsel... Nah itt hagytam abba az olvasast. Minek ir olyan kritikat akinek fingja sincs a tortenetrol.
  • Gorvik #2238
    Elég hülye szopatás. Bár ki tudja, vannak olyan emberek, akik tényleg úgy gondolják...
  • Bucser
    #2237
    Másrészt ha palpi fia lenne Luke akkor Palpi Anakin ellen fordította volna (vagyis Vader ellen) Luke-ot. Hagyta volna, hogy megölje Vader-t. Mivel csak az erősebb maardhat életben... mellesleg nekem az original triológiában érdekes volt, hogy Luke 5-6 év alatt annyit tanult az erő használatából mint Vader élete baromira mozgalmas első részében????? Mert ugye nem elég tudni hogyan kell, hanem azt gyakorolni is kell...
  • Blasta
    #2236
    Nyugi, csak szopatják a társaságot.
  • Gorvik #2235
    Ember, nem csak nézni kell egy filmet, hanem felfogni a benne látottakat. Ha Te tényleg azt gondolod, amit leírtál, akkor gratula
  • Bogyi007
    #2234
    Ti ezen gondolkodtok? VI rész. Darth Vader mikor Luke-al csatázik. Az érzéseid elárulnak fiam. van még egy testvéred. Anyád megpróbálta őt is elrejteni előlem.... Ti vagytok rajongók?!
  • Blasta
    #2233
    Na.
    Elég.
    Jót nevettünk, lehet menni vissza a homokozóba
  • Blasta
    #2232
    Pihizz egy kicsit sztem.
    4-5 évet.
  • McGrady
    #2231
    ezt mondom énis neked....különben is honnan tudod h padme nem lenne képes?
    és hogy jön ide obiwan?
    padmeról nem tudunk meg túl sokat....na mind1.
  • Blasta
    #2230
    JÉZUSOM, ennyi retardált hogy a fenébe gyűlt össze 1 óra alatt???????????
  • Gorvik #2229
    2. Persze hogy nem válaszol, mert talán meglepődött a kérdésen.
  • franco
    #2228
    - fav
  • Blasta
    #2227
    Nemnem, innen lehet leszedni:

    #2020-as hozzászólásban a link!
  • Gorvik #2226
    Hát, bazz, ne haragudj, de ezt komolyan is gondolod?

    1. Padmé nem lenne képes összebújni Palpival, sem Obival. De talán oda kéne figyelni a fimre
  • McGrady
    #2225
    nem....mydiklorianok nem tudnak csak úgy nemzeni.
    csak ha utasítja őket vki...pl. az a Sith nagyúr...vagy a tanítványa, Darth SIdious aki elsajátította ezt a "mesterséget"
  • McGrady
    #2224
    szted padme mért bűntudatos folyton a filmben?
    mert megbánja h palpival gyereket csináltak.
    jó, ha ez nem hat meg akkor itt a másik:
    Obiwan megkérdi Padmét h ugye a gyerek apja Anakin?
    Padme nem válaszol.
    szal el lehet gondolkodni
  • _Vegeta_
    #2223
    Szerintem rossz gondolatmenet szerintem. :)
    Anakin a kivalasztott valszeg a mydicloiranok nemzettek meg. :)
  • Gorvik #2222
    "tudom, elég lehetetlennek hangzik, de gondoljátok végig h a filmben is vannak utaló jelek."

    Mondj egy jelet kérlek.
  • Bogyi007
    #2221
    Bakker, ennyire nem lehet nehéz, beíros keresőbe hogy sid és fűnyíró, majd onnan már.....
  • McGrady
    #2220
    nem arra értettem...különben is nem nevetséges ez a dolog...csak gondold végig és nézd meg a filmet
  • doki11
    #2219
    na kösz most már békén hagylak 111111100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
    köszönöm
  • Gorvik #2218
    Vazze, itt keress
  • doki11
    #2217
    azt hallotam hogy német meg egx svéd oldalon lehet na jó de mi a cím
  • Bogyi007
    #2216
    Ennek az oldalnak a chatboxában, de többet tényleg nem segítek. És holnap nézem a filmet a moziban.
  • Bogyi007
    #2215
    Sid és fűnyíró fasza cs oldalán kinnt van a link még valahol. Ennyit segítek. Akinek kell a film ennyi infóbol megtalálhatja.
  • doki11
    #2214
    létszi
  • Bogyi007
    #2213
    Tudom de nem mondom meg. :D Egyébként hogy pontosítsak. Azt jelenteném föl aki pénzért teszi ki, márpedig ami címet tudok az ilyen. Regisztrálj az oldalon küldd el smsben erre a számra. Na az ilyeneket látnám én más helyen. Ne abból próbáljon meggazdagodni, amit esetleg ő is leszed torrentről, vagy kamerával felvesz.
  • Bucser
    #2212
    ÉS te tudod, hogyan kell kierőszakolni a banánturmixot ebben a topicban???
  • Bucser
    #2211
    Ja és Sidious megtervezte a saját halálát... ne röhögtess már pls.....
  • doki11
    #2210
    tudja valaki hogy honnan lehet letölteni Star Wars III :Revenge of the Sith
  • McGrady
    #2209
    egyetértek.....bár 1 kis változtatással.
    Palpi a mydikből megalkotta Anakint....ez eddig tisztasor.
    Aztán Palpi megnemzette Luke-ot így végülis Luke és Anakin féltestvérek.
    tudom, elég lehetetlennek hangzik, de gondoljátok végig h a filmben is vannak utaló jelek.
    Szóval ha így van akkor Palpi iszonyú ravasz, és előrelátó:)
  • Aspyrin
    #2208
    Punkernek címezd, ő majd segít
  • Gorvik #2207
    (magyarázat, csakmert nem mindekinek szokott világos lenni am=ő
    azaz -rissse.... ő, I..)
  • doki11
    #2206
    tudja valaki hogy honnan lehet letölteni Star Wars III :Revenge of the Sith