3766
  • Nyiri
    #2325
    Mint mar leirtak, Yoda most teljesen osszetort a Jedi tanacs bukasan es a Sith-k gyozelmen. (Ezt mutatjak is) Aztan mikor kudarcot vallott a harcban (bar szvsz kiegyenlitett volt), ezaten pedig elmegy 20 evre remetekent elni. Ennyi dolog megvaltoztathatja rendesen.
  • Sephi
    #2324
    En akkor rohogtem naon amikor R2-ra akarta rakni a kezet a robot es megrazta :DD
  • _Vegeta_
    #2323
    En epp azert mondtam mert sztem nem volt humoros ahol en voltam is rohogott a pór népje minden szaron, mar idegessegembe majdnem bekiabaltam h "fogjatok mar be a szatokat faszok" olyan idegesito beszolasok voltakk... nam1 visszaterve Yodara O az 5-6. reszben inkabb olyan "aranyos", bölcs, rejtelyes ember volt, itt meg egeszen mas.
    Azt nemtom miert valtozik meg a szeme az egyeneknek ha a rossz oldalon all. :D Magas nekem.

    Dodo55: #2317 : Mi a fenerol beszelsz, mienek kellett volna neki az erot hasznalnia, egyszeruen jutalmat igert a kereskedelmi szovetsegnek, olyan nehez ezt felfogni? :)
    Masreszt meg az elme befolyasolasa nem "Jedi trukk??"

    Ja es a kalozkodasrol meg annyit, h mar leszedtem egy ideje, es a filmet is lattam moziba, de kedden megyek megint es addig nem nezem még meg a kalozverziot. Szal a jogvedok nyaljak ki a seggem. :D
  • Gorvik #2322
    Nem, mert meghalok. Tudni akarom. áááá
  • BlackWolf
    #2321
    magadnak teszel fel kerdeseket ez egy fantasy ilyenekben nemkell keresni hogy mi miert tortenik egyszeruen eld at az egeszet es kesz :)
  • Gorvik #2320
    Akkora hatalma nincs egy Sith-nek. Obi mindig közvetlenül a személy mellett hatott rá. De Sidius messze van a Kereskedelmi Szövetség főnökeitől. Meg amúgy is, túl sok emberre kellett hatnia Sidiusnak. Biztos van ekkora hatalma egy Sith-nek?
  • flashX
    #2319
    Nemtudom számomra egyáltalán nem volt poénos Yoda egyik megmozdulása sem.
    Ültem a moiban és amikor Yoda bement Sidioushoz és félrelökte a két Imperial royal guardot, azon hátul 8-10 éves pöcsök elkezdtek röhögni, mondom magamban ez mért olyan kurva vicces? Egyébként most leírom a véleményem is. Szerintem ez a film tökéletesen beforrasztja a heget a két trilógia között. Miután megnéztem, az volt a véleményem-most is az-, hogy ez a film alázza az összes többi részt. Látványban biztos, izgalomban is..Persze mindegyik résznek más volt a hangulata, nem szabad lenéznünk Han Solot se amikor a negyedik részben a stormik után fut, és ordít, ez magyar szinkronnal félelmetesen jó. Ez a rész sokkal sötétebb mint bármelyik másik, soken szerintem ezt várták már..A szereplőkről: Padmé jól játssza a szerepét, Obi-wan messze kiemelkedik, Sidious mellett. Anakin és Windu is egész jól. Hangok csodásak, zené is jól passzolnak, a harcok jól koreografáltak, izgalmasak pergősek, poénok közül csak Artoo-t tudom felhozni amikor felgyújtja két Super battle droidot, a kis kárörvendő. Mellesleg az egyik legszebb jelenet a filmben amikor Dooku térden áll és rájön a dolgok rendjére, az az arc, annyi mindent kifejez...Christopher Lee játéka tényleg 10/10. Belőlem nem váltott ki ellenérzést az az ordítós jelenet a film vége felé, amikor Sidious kamuzik Anakinnak. (NOOOOO!!!) Nagyon nagy pozitívum, hogy belülről láthatjuk a sisakot..Nagyon jó ez a film, kár ócsárolni, péntekre volt jegyem, csütörtökön megvolt a film, elmentem a moziba, és meg isd veszem vagy ezt a filmet vagy a két trilógiát dvd-n.
  • Dodo55
    #2318
    Sidius=Palpatine
    És a 3. részben rondul el (Villámkezelésben részesül az arca).
  • Dodo55
    #2317
    Amikor Obi-Wan legyint egyet valakinek a szeme előtt az vajon miért engedelmeskedik neki? Talán azért, mert rá van írva a tenyerére, hogy kap 1 milliót, ha engedelmeskedsz? Hát persze, hogy NEM ezért. Hanem azért mert Force Mind-ozik. Miért ne tudna Sidius is Force Mind-ozni?
  • Gorvik #2316
    Igen, de mi alapján engedelmeskednek neki. Nem tudják valójában, hogy ki is ő, mekkora hatalma van a szenátusban.
  • Punker
    #2315
    filmet láttad? könyvet olvastad?
  • DJ Bee18
    #2314
    Meg az hogy van, hogy Sidious sokkal randább mint Palpatine? :)
  • DJ Bee18
    #2313
    Nem értem hogy sok ember mit próbálja kielemezni a filmet, hogy mi valóságos és mi nem. Ugyanolyan meseszerű, mint a Gyűrűk ura, azt nem szidta senki, hogy az egész csak fantázia. Mert ennyi erővel a 4-5-6. részben mit mászkáltak kint az űrben a Millenium Falconon, súlytalanságban?? :DDD
  • HiPPoNaX
    #2312
    Gondolom hatalom/penz remenyeben, amit a koztarsasag torvenyei alapjan nem kaphatnanak meg (gondoljunk csak a kereskedelem szabalyozasara ami miatt a kereskedo foderacio nem teljhatalmu, stb)
  • HiPPoNaX
    #2311
    Eredeti angol szovegben valami olyasmit mond Anakinnak Obi-wan, hogy "testveremkent szeretlek", ha ezt magyarra ugy forditottak hogy Anakin es Obi-wan testverek akkor grt :)
  • Gorvik #2310
    Nekem egy dolog nem jött le a filmből, meg a könyvvekből (1-2, amit olvastam).
    Mért hallgat mindenki Sidiusra? Mert ő a sötét nagyúr? Ez kevés. Ráadásul a kereskedelmi szövetség nem is tudja, hogy ő Palpatine. Grévus (nem 'tom hogy kell leírni) sem tudja, legalábbis a film alapján.
    De még sorolhatnám.

    Tehát mért hallgatnak Sidiusra?
  • Gorvik #2309
    Gyűrűk Ura
  • RelakSfromhome
    #2308
    A micsoda?
  • Nyiri
    #2307
    Szerintem is rovid volt. Ha GYU siman lehetett 3 ora akkor ezert sem lett volna kar. Sot.
  • NeoMaN
    #2306
    Hát igen, ez sokmindenkinek hiányzik..
    Kár, hogy Lucas nem merte bevállalni a 3 órát, hogy beleférjenek ilyen dolgok is.
    Reménykedjünk a DVD bővített verziójában, hátha.....
  • Nyiri
    #2305
    En egy dologgan nem vagyok tisztaban. A Clone Wars rajzfilmekben lattam igazan azt az erot amit egy Jedi kepvisel. Ott Windu olyan harcot nyom le, hogy hihetetlen. A filmekben is ezt vartam. Erre mi van? A Jedi tanacsot siman lenyomja par lovoldozo katona. :(

    Orultem volna, ha az egyebkent kivalo rajzfilmet is filmben latjuk viszont.
  • NeoMaN
    #2304
    Az erőből meríthette az emlékképet....
  • Nyiri
    #2303
    Jah. Valoszinuleg testverkent szerette :)
  • _Vegeta_
    #2302
    Nevetseges mint nyiri szerint a yodababu. :D
  • RelakSfromhome
    #2301
    Ja, és arra mit modtok, hogy Obi-Wan és Anakin testvérek?
  • RelakSfromhome
    #2300
    Ebben lehet valami. Ugyanis ha nem közölték vele, hogy kisasszony mi csak nevelőszüleid vagyunk (miért is mondták volna el?), akkor honnan kellett volna tudnia? :)
  • RelakSfromhome
    #2299
    Miért, ha találsz egy azonos vezetéknevű arcot, akkor az automatice rokon? :)
  • NeoMaN
    #2298
    rájt. Nekem is jobb a CGI, pláne a mimika miatt.
  • NeoMaN
    #2297
    100-ig egyetértek.
    Teljesen gömbölyű az egész:1.-6.-ig.
    Nagyon tetszik, nagyon szeretem. Sajnálom azokat akik a saját szórakozásukat (neadjisten hitüket) teszik tönkre a kukacoskodásukkal.
  • Nyiri
    #2296
    En megneztem tegnap a regi reszeket. Nah az a babu yoda az igazan nevetseges...
  • _Vegeta_
    #2295
    Ezzel szerintem sokan igy vagyunk. :)
  • Nyiri
    #2294
    Amikor Luke megkerdezte mit tud az anyjarol Leia, akkor meg nem tudhatjuk (nem is derult ki), hogy Leia egyaltalan tudja-e ki is az igazi anyja, mivel csecsemo koraban orokbe adtak. A mostoha anyja is sirhatott :) Bar szerintem is itt pici torteneti gond van, de ezzel meg lehetne magyarazni.
  • Nyiri
    #2293
    Qui-Gon is azert veszitett Darth Maul ellen, mert mar idos volt es nem a vivasban jeleskedett hanem bolcsessegben es mentalisan. Persze hogy lassab a vivas 20 ev utan mikor Obi-Wan mar 50+ eves es Darth Vader is mar 40 korul jar es ne feledjuk, hogy 20 evig elo se vettek a kardot. (Obi minek? mivel nem talalkozott senkivel, Vader-nek meg nem volt ellenfele) :)
  • Nyiri
    #2292
    Az nem lava volt szerintem, hanem olvasztott fem. Mert megolvatt kozetbol hogy a picsaba csinalnanak droidokat?

    Mivel tudta sith lovag volt Darth Vader es erezte az erot Luke-ban, sot meg a gondolatait is latta, jah es tudta hogy ugy hivjak Luke Skywalker... Nehez volt nem ra jonni hogy a fia...
  • wizy
    #2291
    most megy a rtlklubbon az Így készült.... ha még nem láttam a filmet, megnézhetem? vagy túl sok benne a spoiler?:D
  • gerigerii
    #2290
    Sziasztok. Most kezdtem el játszani a Star Wars Knights of the Old Republic II - The Sith Lords-al és nem tudom hogy kell átvinni a második pályát, amikor már az emberrel megyek. Légyszi segítsetek. (Az is jo ha ide irtok: [email protected])
  • Bucser
    #2289
    Szújó zoltán új címet adott az SW3-nak:D Szitek lázadása lett a cím:D
  • RelakSfromhome
    #2288
    SZPÓJLÖR!

    most jut eszembe: egy bolygó felett magasan repülve hogy a fenébe fújja le a szél a bolhát a vadászról?
  • RelakSfromhome
    #2287
    Június26: Star Wars a Discovery Channel-el!

    Pontosabban a SW hatása a technikai feljődésre :)
  • RelakSfromhome
    #2286
    Nemtom, de nekem ez a szmítógépes Yoda annyira nem jön be. Jó, amikor előveszi a "mostmegeszlek" nézését, akkor ráborítom a szomszédra akukoricát a röhögéstől, de az a vacak kis bábu valahogy jobban tetszett :)