3766
  • _Vegeta_
    #2365
    Tudom hogy ertetted es nem ertek egyet mivel nem igaz. :)
  • Mhosah Myth
    #2364
    A Sith-ek még tudnak force grip-et is... A force storm a már legendássá vált, gyakorlatilag védhetetlen villámcsapás pokoli fájdalamat okoz és elszívja az életerőt. Mivel a jelenség a sötét erőket idézui meg, a Jedik óvakdnak a használatától. Mindenesetre ha akarnák a jedik használhatnák a force stromot de mivel félnek a benne rejlő gonoszságban és sötétségben ami csak fájdalmat okoz nem használják. A kódexben a kiemelt részek miatt sem használják/használnák! Jah és a villám és a sötét praktikák mind dühből és haragból használhatók! Egy rendes Jedi akiben nincs harag az nem tudná megidézni!

    A jedi kódex

    Nincs érzelem; béke van.
    Nincs tudatlanság; tudás van.
    Nincs szenvedély; egyensúly van.
    Nincs halál; Erő van.
    A jedi nem keres hatalmat.
    A jedi nem uralkodó, nem zsarnok.
    A hatalmat keresni, az elhagyni az Erő utját.
    Elhagyni az Erőt, a sötét oldalhoz vezet.
    Az uralkodó és a zsarnok az ellenség
    De a jedi nem használja fel a zsarnok erejét ellene.

    Néha azonban az ember rákényszerül hogy öljön. Ölhet a jedi lovag is, de csakis önvédelemből, illetve mások (főleg a gyengék és a jók) védelmében. Ölhet, ha ezzel az élet fennmaradását szolgálja.

    A jedi lovag sosem személyes hatalma vagy gazdagodása érdekében cselekszik. A jedi lovag tudást és megvilágosodás, békét és harmóniát keres. Ugyanakkor le akarja győzni azokat, akik ezzel ellentetessen cselekednek: halált, zsarnokságot és tudatlanságot terjesztenek.

    A jedi lovag sosem cselekszik gyűlöletből, haragból, félelemből vagy agresszióból. A jedi lovagnak mindig akkor kell cselekednie, amikor higgadt, amikor összhangban van az Erővel. Ha dühös indulatból cselekszik, enged a sötét oldal kísértésének.

    A jedi lovagnak minden helyzetben erőszakmentes megoldást kell keresnie, még ha nem is mindig találja meg. Néha nincs más kiút, harcolni kell és ölni. Olykor ez a legjobb lépés. Ám ez nem jelenti azt, hogy a jedi lovagnak nem kellene más megoldást keresnie, hogy elintézze a dolgokat.
  • antgecc
    #2363
    Már mér ne kellett volna? Szerintem "gagyi"...
    Nem véletlen az idéző jel sem.... Sztem ha van egy kis eszed, akkor érted hogy értettem.......
  • tigeroo
    #2362
    ez olyan mint amikor pár lány az osztályunkból csak azért nézi az új SW részeket, mert benne van Hayden..
    Elképzelem az arcukat mikor meglátták az uccsó képsorokat róla:D
    [nincs valakinek RotS felirat? letöltöttem az angolt:D ]
  • _Vegeta_
    #2361
    Kedvem támadt megnézni a 4-5-6-ot. Csak ne lenne olyan "gagyi"......

    Sztem ezt nem kellett volna...
  • R9
    #2360
    tegnap este néztem meg vmi iszonyat jó...főleg az első lélgzet dath vedernek,meg amikor yoda bemegy az ajtón legyint eggyet és össze esik a 2 őr :D
  • Solid Snake GH
    #2359
    Akkor nálatok szerencse volt...
    A teremben, ahol én néztem, szinte mindenki felkacagott, amikor Yoda eliminálta a Royal Guardokat.
  • rezsofiz
    #2358
    thx
  • tigeroo
    #2357
    Kár , hogy a kashyyyki részeket nem dolgozták ki eléggé..
    kedvenc jelenet: a 66-os parancs utáni rész, gy.u. szerű zene + kameranézet és a jedik hullása..:'( + amikor anakin a jedi tanács teremben van és felváltva mutatják őt és padmét a lenyugvó napnál..az a zene!!!
    a yoda vs. sidious harc nekem nem jött be annyira:) nem az ugrándozáson kelett volna a hangsúlynak lennie, hanem a harcon:)
    Natalie Portman alakítása szerintem a II-ben volt a legjobb, most egy picikét gyengusabb lett
    [amikor yoda bemegy sidioushoz és a 2 guardot felkeni a falra pár gyökér percegig csak röhögött a teremben...jah meg R2 eksönözésein is, de akkor legalább volt normális okuk röhögni..a film vége felé pedig 2 plázacica sírt..nembaj legalább SW fanok(?)]
  • HoTDoG
    #2356
    Óriási alkotás!
    Volt benne pár szívszorongató rész. Nagyon tetszett. Csak ezekután tényleg furi megnézni a 4,5,6-ot. A történet rendben van, de olyan furi érzése van az embernek. Mintha hamarabb játszódna az utolsó 3 rész, és ez kicsit elrontja az egész hangulatát.
  • bigfoot
    #2355
    nagyon nagy film!!!
  • antgecc
    #2354
    Úgy tudom, hogy a sötét oldal kiváltsága a force storm, a világos oldalé meg a force mind. Egyik se tudja a másikét használni.
  • antgecc
    #2353
    Most jöttem ki a moziból, és azt kell mondjam: ez kurvajó volt!
    Mindenki mondta, hogy túlszárnyalt minden várakozást és hogy nagyon jó film, ezért nagy elvárásaim voltak, de nem csalódtam.

    Addig amíg a sötét nagyúr arca nem torzult el, addig elég meggyőző volt a mondókája. Lehet én is kezdtem volna hitemet veszteni és átállni. Demiután eltorzult annyira visszataszító és agresszív lett, hogy az már undorító volt.

    Viszont valahogy úgy érzem, Anakinban nem volt azért annyi győlölet, harag és csalódottság, hogy rá tudják venni, hogy Jedi gyerekeket öljön.

    De ez olyan apróság, hogy észre se vettem :)))

    Kedvem támadt megnézni a 4-5-6-ot. Csak ne lenne olyan "gagyi"......
  • RaveAir
    #2352
    Hmm... jó ez a háttérkép csomag.

    Egész véletlenül külön nincs meg az, amiben Yoda van kirakva, mozaikszerűen, sok kis jelentből?
  • CalebJoe
    #2351
    Amikor megölik a jediket nekem is borsódzott a hátam a zene és a kép nagyon összhangban volt.

    Yoda Powwwaaa!!!
  • Serpa
    #2350
    nehéz lesz kivárni a tv-sorozatot ...
  • Serpa
    #2349
    ma én is megnéztem.

    grat Lucas -nak.


    baromi jól összerakta.
    elejétől a végéig élveztem.

    még libabőrös is voltam néha ...
    :)
  • Gorvik #2348
    Fent középen a Live-ot keresd

    (NetBurger Online • fixMail • fórum • Live! • chat •)
  • Gorvik #2347
    Ha nem laksz Budapesten, akkor igen. Próbáld a fix.tv -n rákapcsolódni valahol.
  • rezsofiz
    #2346
    Az online tv?
  • Gorvik #2345
    Meghát persze beszélgetnek az aktuális filmről is.
  • Gorvik #2344
    Kapcsoljatok a Fix TV-re. Olyan jeleneteket is fognak mutatni, amit a régi triológiából totál kihagytak.
  • Nyiri
    #2343
    Szerintem Windu hamarabb csapott volna le...
  • Johnyy
    #2342
    Akor Aszem ad neki egy Forsz sztormot amitől kiesik mindakető az esőbe :)))
  • flashX
    #2341
    SZÍVESEN.
  • Johnyy
    #2340
    .. egyébként telejsen egyetértek!!!! cs most nincs energiám hozáfűzni!!! :)))
  • Nyiri
    #2339
    Es ha nem tudja atallitani, akkor? Meghal? :)
  • Johnyy
    #2338
    sztem torent,, ot szokot lenni ilyen dolog
  • Aspyrin
    #2337
    link plz, htx
  • flashX
    #2336
    Most szedtem 40megás wallpaper packot :O
  • flashX
    #2335
    :o htxvm
  • Mhosah Myth
    #2334
    Nah... Egyébként Palpatine-nak pont kapóra jött az új arc :) még örült is neki (a könyvben!!!) és nem azért kapott ki Windutól mert gyenge volt hanem mert ez benne volt a tervében, hogy átállítsa Anakint!
  • Solid Snake GH
    #2333
    A féktelen düh hatására vörösdik be a szemük.

    SPOILER

    Anakinnak is csak akkor vörös a szeme, amikor:
    -gyilkolja a Jediket és a szepiket
    -a lávafolyó partján szenved
  • mozesapo
    #2332
    A film király, a szinkron egy hányadék. Sehol nem jön át az érzelem, a karakter igazi jelleme. De sebaj, majd megnézem feliratosan is.
  • Gorvik #2331
    Azért még ne írjuk le Yodát. Jön egy 100 részes sorozat.
  • flashX
    #2330
    De az a felgyújtós jelenet se semmi.-Hé te kicsi!
  • flashX
    #2329
    Tényleg miért változik meg a Sithek szeme?
  • gErIbÁ
    #2328
    Én ma néztem meg a filmet és szerintem cuva jó!Nem kerestem benne a hibákat csak beültem a moziba és élveztem a látványtmeg a töbit.
  • HiPPoNaX
    #2327
    R2 piroman volt erosen :D
  • Nyiri
    #2326
    Az pedig felrugta :)