3766
  • Mhosah Myth
    #2445
    :))
  • Nyiri
    #2444
    Miert irom neked? Nemtom :) Veletlenul oda nyomtam.
  • Nyiri
    #2443
    Azert is csoda hogy elni akar Vader. En kinyirtam volna magam :)
  • Mhosah Myth
    #2442
    Ezt most miért is írod nekem? Csak mert eddigi hozzászólásaim 90%ában mondtam, hogy mindenki olvassa a könyvet... Én még régebben írtam is, hogy amikor a Vaderes leírás volt én könnyeztem is... (de nem csak ott)
  • Nyiri
    #2441
    Amit a filmben mutatnak a maszkbol es a Dart Vader oltozekrol semmi a konyvhoz kepest. Olyan reszletesen es brutalisan irja le / fogalmaz az iro hogy az ember teljesen elszornyudve olvassa. Nagyon ajanlott a konyv.
  • Mhosah Myth
    #2440
    Az utóbbi 5 nap cselekményei:

    Szerda: Star Wars III. a miskolci multiplex moziba (az éjfélire)
    Szombat: Star Wars III. a pesti westend moziba
    Ma: (most értem haza) Star Wars III. az egri moziba

    Még a sorozat nem szakad meg :))
  • Mhosah Myth
    #2439
    Meg azért sem nyírja ki Vader Palpatinet mert nincs olyan ember akit tanítványaként fogadhatna és a Sithek mindig 2en vannak. De amikor feltűnik Luke a színen felajánlja neki, hogy legyen a tanítványa és akkor megölik Palpatinet és Apja és Fia uralják majd a galaxist :))
  • Mhosah Myth
    #2438
    Egyébként nem csak figyelembe kéne vennünk hanem figyelembe is vehetjük a játékokat a Clone Warst és a képregényeket is. A III. részben Anakinnak a szeménél van egy vágás! Namármost a filmből nem derül ki, hogy kerül oda egyébként pedig a Clone Warsban és a képregényekben szerzi a fejére azt a sebet! Szóval valszeg nem véletlen a dolog, hogy Lucas engedélyt adott ezekre!
  • Nyiri
    #2437
    Most hallgatom a regi reszek zenejet. Nehany annyira odabasz hogy konny szokik a szemembe.
  • rezsofiz
    #2436
    Hát igen, ez igaz
  • Nyiri
    #2435
    Hat igen csak Windunak volt esze, mert elorelato volt.
  • rezsofiz
    #2434
    Mondjuk az számomra nagyon érdekes volt, hogy ugye a tanítás szerint fegyvertelen embert nem öl a Jedi, csak azt aki veszélyt jelent a köztársaság számára vagy mi. Érdekes Windu egyből lecsapta volna Palpatinet, míg Obi-Wan betartotta a tanításokat, miközben végezhetett volna Anakinnal.
  • Nyiri
    #2433
    - Anakin azert nem nyirja ki magat, mert ellenkezik a Sith torvenyekkel
    - Obi-Wan azert nem "kegyelmez" meg Anakinnak es nyirja ki, mert az Ero-re bizza es nem ol meg fegyvertelen embert (regi Jedi tanitasok). Jah es feltunik a egen a csaszar hajoja, inkabb elhuzza a csikot.
    - Anakin azert nem nyirja ki Dart Vaderkent Sidiust, mert fel tole. Sokkal erosebb. Foleg a "baleset" utan sokkal gyengebb lett, mint amilyen Anakin Skywalkerkent volt.

    Nagyon sok mindent kihagytak a filmbol a konyvet olvasva. Siman lehetett volna 3 oras vagy tobb. Remelem lesz extended.
  • rezsofiz
    #2432
    : )
  • rezsofiz
    #2431
    Holnap megveszem a könyvet ^^
  • Nyiri
    #2430
    Haverral leultunk most es 1-2 ora alatt vegignyalaztuk ujra a konyvet es sok mindenre feny derult. Igy mar sok minden tiszta ujra :)

    Lehet a heten elolvasom a konyvet megint.
  • rezsofiz
    #2429
    Nem biztos hogy ő érzett bele a jövőbe, az is lehet hogy Palpatine láttatta vele.
  • rezsofiz
    #2428
    Mert akkor már nem a szerelemért élt :))
  • rezsofiz
    #2427
    Ez sztem nem igaz.
    Hogyis történt volna hirtelen a fordulás? Kezdődött a második részben anyja halálával. Aztán elkezdte fűzni Palpatine is, és amiket mondott neki, az Anakin szemszögéből beigazolódni látszott amikor volt a Windu-Palpatine jelenet.
  • _Vegeta_
    #2426
    En leszedtem, igaz meg nem is neztem meg, de sztem aki igazi SW fan az leszedi. :)
    Kell ez a resz addig amig a dvd kijon nem? :)
  • _Vegeta_
    #2425
    En speciel a 2trilogia koze tennem a sorozatot es total uj szineszekkel. Bar igazabol az original trilogia esemenyei erdekelnenek.
    Apropo sztetek ki a legnagyobb Jedi yodat kiveve. :)

    1) Ben Kenobi :)
    2) Luke Skywalker
    3) Kyle Katarn
  • Johnyy
    #2424
    Pfuj HA szerted az SW.t akor moziban nézd aztán vedd meg! de ha már megteted! tudj egy kcsiit angolul
  • Anthony001
    #2423
    Hi emberek!
    Leszedtem egy olyan filmet, amit ilyen néven van: sith.iso, 1,5GB, és angol.
    Az lenne a kérdésem, hogy ehhez a verzióhoz mikor lesz felirat?
    Ha vki tud segíteni, kérem tegye meg:)
    Köszönöm
  • Punker
    #2422
    Solo szabadítja ki Csubi-t mert rabszolga volt :)
  • Sephi
    #2421
    SPILER


    En azt olvastam nem reg hogy amikor Csubi elkoszon Yoda-tol akkor kezen fogja a kis Han Solo-t. Hat ez nem igy volt... nem is ertem miert :(
  • Johnyy
    #2420
    aszem le lehet valahonan tölteni az összeset, mgyarul is ...
  • Seth
    #2419
    a Clone Wars mikoris megy a Cartoon-on?, mert sose láttam még
  • Johnyy
    #2418
    EGy normális sorozat nagyon jól jöne, megmayarázná hogy mi is lessz!!!! (mondjuk az öszes részközé lehetne ieneket rakni :)) de természetesen csak az eredeti szereplőkkel, másokal már nagyon gáz lenne....
  • Nyiri
    #2417
    A Clone Wars pont olyan amilyennek kell lennie. Szerintem kurva jo.
  • _Vegeta_
    #2416
    En vmi normalis sorozatrol olvastam. Animaciosnak ott a clone wars ami eleg gyengus. :)
  • Gorvik #2415
    Tisztázzunk valamit Mr. nagy SW fan. Szard le a könyvet egy percre. Gondolom minden ember a tökéletességet várta az utolsó filmtől, nem hiába, hiszen az utolsó, és ráadásul nem is akármilyen. Gondolom főleg a nagy SW fanok, mint te (gondolom), neked alap volt a tökéletesség.
    És ehhez képest mit kapunk? Egy nagyon messze a tökéletességtől lévő filmet, ami hemzseg a szakmai hibáktól (bár szerintem ez Lucas nemtörődömségéből fakad).
    Így már természetesen kötelező a könyv.

    (Mind ettől függetlenül a kedvenc szekcióban lesz nálam ez a film.)
  • Johnyy
    #2414
    És ez a sorozat... rendes film lesz vagy animációs? mert iet is halotam! ...
  • _Vegeta_
    #2413
    Majd a sorozatba meghalljuk Qui-gon velemenyet is.:D
  • _Vegeta_
    #2412
    Ugylatom nem en vagyok az aki tajekozatlan ebben a temaban. Rengeteg Star wars konyv van forgalomban. Mind a jedi utan jaccodik.
    Az elozo hozzaszolasodra meg annyit, h ennyi erovel a starwars jatekokat is figyelembe kene vennunk.. szal. Lucas bacsi meg johogy alairta, ugye minden star wars cimet viselo akarminek Lucas beleegyezese kell + némi kredit. :) A starwars az 6film es punktumm.
  • Breki33
    #2411
    Na én ma magyek

    Valaki meg tudja mondani pesten mennyi volt pontosan percben?
    Fura dolgokat hallottam
  • tigeroo
    #2410
    www.starwars.hu-n van valami idővonal, ajánlom nyálazd végig:)
  • Bucser
    #2409
    az nem feltámasztós öröklétes izé:D Hanem ugyanúgy ahogy haláluk után Yoda és Obi-wan is tovább létezett az erőben az összes Jedi tovább él az Erő részeként.
  • antgecc
    #2408
    Ja, meg nem igazán értettem: mi volt az amit a végén Yoda mondott Obi-Wan-nak Qui-Gon-ról? Az a feltámasztós, vagy örökéletes izé... nem igazán értettem.
  • antgecc
    #2407
    Azt lehet tudni valahonnan, - könyv, vagy bármi - hogy (nemtom hogy kell jól írni, ezért csak így írom) Csuvakka hogy kerül Han Solo mellé?
  • tigeroo
    #2406
    " a klónok gonoszak lettek"
    lol
    1ébként a köztársaságé volt a klónhadsereg, aztán palpatine lett a teljhatalmú vezér a köztársaságban..szal ő parancsol a későbbi birodalomban is