3766
  • bigapó
    #3686
    az első jó, bár tényleg picit a zene nem passzol, de még mindig jobb, mint a 2. verzióban a Mátrix-zene...
  • wizy
    #3685
    kösz a tippeket :D
  • _Vegeta_
    #3684
    Sp2t felejtsd el. :)

    ja es xvidbe kodold az a legfaszabb. ;)
  • wizy
    #3683
    amúgy nekem pont az swprobánál van az az érzésem néha, hogy nem passzol a zene a klippben történő eseményekhez :D
  • wizy
    #3682
    igen, én is ugy akartam/om, csak még nincs felrakva a SP2, vmint a WMM 2.1.... de amint tudom, leszedem.
  • _Vegeta_
    #3681
    Az swujvegleges jo lenne de legtobb helyen vhogy nem erzem h a zene passzolna a kepi vilag hangulatahoz.
    swprobavegleges: hmhm :)

    Inkabb ugy probald meg a klippedet csinalni, h idonkent beleteszed az eredeti hangot is, valtoztacc a zenen is. Szal kvazi ugy mintha egy elozetes lenne. Nekem most nincs idom ilyesmire.
  • wizy
    #3680
    np
  • rezsofiz
    #3679
    köszy
  • wizy
    #3678
    és neked is :D
  • wizy
    #3677
    Köszi neked is..... pedig az elsőnél csa probálkoztam, akkor volt először kezem ügyében a WindowsMovieMaker :D
  • Sil3nt
    #3676
    nekem is a második tetszik....nájsz dzsáb mind2
  • Sheva
    #3675
    menő nekem nagyon tetszik az első :)))
  • wizy
    #3674
    Köszi, nekem pont a második tetszik pont a zene miatt, de ízlések és pofonok:D

    A zene pedig a Star Wars3 albumon hallható Anakin's Betrayal.... negyedik szám.
  • rezsofiz
    #3673
    Az első az fantasztikus :OOOOOOOO A hátamon futkározott végig a hideg!
    A második a zene miatt nem tetszett, valahogy nem odapasszolt, de az első az valami nagyon állat :OO Mi a szám címe ami megy alatta?
  • wizy
    #3672
    Csináltam két kis SW3-as klippet... Ide is berakom, és véleményeket kérnék:D

    az első
    a második

    (ja, és a minőségtől vonatkoztassatok el, ez az alapanyag, ez van:D)
  • deep
    #3671
    Parancsolj, válogass:)
  • gErIbÁ
    #3670
    nem tugya valaki honan tudom letölteni a revelations-t bcdc t kivéve ott nem találtam
  • Mhosah Myth
    #3669
    Én úgy vagyok vele, hogy nem veszem meg amikor kiadják DVD-n hanem megvárom az 1-2-3. díszdobozos változatot :))
  • nimfas
    #3668
    ep3-at én is láttam szinkronosan.... hát elég ramaty volt a hang... az angol hangos dvd képe azért nem 100% :-)
    Szóval én megvárom míg kiadják rendesen.
  • tigeroo
    #3667
    :D
    nincs számlálo, az a lényeg
  • nimfas
    #3666
    remélem hamarosan a magyar felirat is felkerül....
    kitartás :)
  • rezsofiz
    #3665
    [b]Star Wars Revelations angol felirat!
  • franco
    #3664
    warez
    még azt se mondgatod hogy a bótban vetted szal...

    [angol és jó verzió ^^]
  • tigeroo
    #3663
    whehehehe nekem megvan szinkronosan és yo minőségben:D
  • rezsofiz
    #3662
    Sztem is ez van:)
  • nimfas
    #3661
    remélem hamarosan kész is lesz.....
    ha tudsz esetleg egy helyet... FTP ahova fel lehet tenni a feliratot, az szívesen fogadom magánban
    Thx
  • Morpheus
    #3660
    Köszi srácok. Akkor leszedem.:) És várom a feliratot..:)
  • Mhosah Myth
    #3659
    Ez szerintem csak jelképes. Az író rá akart mutatni a vérre... Legalábbis szerintem. Ilyen fordítási hibát nem nagyon tudok elképzelni :)
  • nimfas
    #3658
    Morpheus.... igen, most csináljuk a dvd formátumhoz a feliratot :)
    Ha valaki tudja hogyan lehet meglévő dvd-hez új feliratot tenni, úgy, hogy a menü is megmaradjon, ne tartsa magában :)
  • Loál János #3657
    Igen, van benne 1-2 teljesen tök jó űrjelenet. Egész pofás.
  • Szid
    #3656
    Amikor belép a terembe a penge színe még kék a könyvban, mire az utolsót is levágja a panga színe piros-vörös.
    Ez fordítási hiba vagy a vértöl van :o))
  • Morpheus
    #3655
    Sziasztok!

    Valaki látta már ezt ?
  • wizy
    #3654
    na, félreértések elkerülése végett megnéztem:D tévedtem, nem mennek át másik szobába, az üvegcserepek pedig látszanak a párkányon, de huzat akkor sincs:D
  • wizy
    #3653
    ok, ebbe te nyertél:D
  • rezsofiz
    #3652
    ^.^
  • wizy
    #3651
    ^^
  • rezsofiz
    #3650
    jah ott a pont : )
  • wizy
    #3649
    jah, hát a 'rise' mondat után sztem átmennek egy másik szobába.... vagy ha nem, hát akkor vmilyen modon az ablak megjavult, mert utána nincs huzat:DDD
  • rezsofiz
    #3648
    Ja átmennek másik szobába? az más :P
  • wizy
    #3647
    jo persze, csak akkor már átmentek legalább egy szobán, elképzelem, ahogy Anakin már épp lépne ki az ajtón, majd megáll a küszöbön, visszafordul, és elkezdi a zsebeit tapogatni 'Oh, bocsánat, nem látta(d) vhol a fénykardomat? multkor még megvolt...':DD