3766
  • CSOCSO
    #3086
    a szivesenen en is mosolyogtam:)
  • MerlinW
    #3085
    droidok: "bocsánat" "szívesen" - én ezen vigyorogtam...:)
  • Sheva
    #3084
    hehe hát én is elmosolyodtam de be kell vallani nyálas volt h Yoda egy karcsapással elintézte a két sith-et! :)
    viszont amikor Anakin megölte a kicsákó padawanokat akkor a gyomrom is összeszorult!
  • Tatyla
    #3083
    na ma matinéban 10.15-töl megnéztük újra de most vittük a lányunkat is (5 éves),elöször már a filmelözeteseknél ki akart jönni de aztán rájött a kis rajongó hogy mire is ültünk be igazán...
  • rezsofiz
    #3082
    Ez viszont abszolut igy volt velem is! Mert más elmosolyodni és más röhögni.
    A droidok.. hát azok tényleg viccek voltak
  • Mhosah Myth
    #3081
    Egyébként az a rész szerintem is egy kis helyzetkomikum volt én akkor is elmosolyodtam meg akkor is amikor fejjel lefelé beleesett a székbe Sidius. Na meg amikor lógott lefele a Yoda harc után a magasból, röhögött aztán meg elkezdett jajgatni :) az is poénos volt de én sem azt mondom hogy röhögtem csak hogy mosolyogtam viszont volt olyan rész ahol a könnyeimmel kellett küszködnöm meg SW fan is vagyok...
    Viszont a droidok iszonyat szánalmasak volt szvsz... :((
    Azon inkább sírtam mint nevettem... (főleg a magyar szinkronba)
  • Johnyy
    #3080
    mellesleg, egész jó, nézzétek meg!!!
  • Sland
    #3079
    Köszi
  • Johnyy
    #3078
    THX ;) Hasonlo jelnet volt amikor Ar2 a 2 nagyvagány vasat melegre tette meg amikor csak lazán várakozott majd a fejéből kipakolt egy tonna cucot amiből jött a fájdalom rendesen .....
  • Johnyy
    #3077
    Ezzel a filmel Dart Vadert mostmár nem az uralkodó ás csillagrombolóik társaságában ábrázolják hanem mostmár a fémen tükröződő vulkáni olvadt kőzetek fényében ...
  • Serpa
    #3076
    iPod cover
  • MerlinW
    #3075
    Birodalom örökösei, Sötét erők ébredése, Utlosó parancs
  • rezsofiz
    #3074
    Még jobban megfogalmaztad mint én:)
  • Sland
    #3073
    metudná valaki mondani hogy mi a címe a star wars 7 8 9 címe? elolvasnám és nem vagyok otthon olyan nagyon star wars könyvekbe...
  • Johnyy
    #3072
    SZtem ugyan az mnit a Second Strike csak kűfődi
  • Johnyy
    #3071
    Most Bejön Yoda a terembe , nincs kedve elővennie a Yedi személyiét és nincs kedve vitatkozni a hatóségokkal hanem megoldja egy egyszű gondolattal a sorsukat ...
    Ez egy spontán döntés., mnidínki ezt csinálta volna, ki így ki úgy , és ez egy oan "poén" votl amin nem nevetni kellet... Bár nekem tetszett.. meg aranyos, volt kiemelkedet egy picit a történésekből. de nem röhögtem halálra magamat mert jött a köv jelenet .... jah és egyáltalán nem vices... de poénos... én nem nevetni való.. remélem értitek ...
  • Christian
    #3070
    http://www.starwarsx.tk/
    Ezmiez?
  • Serpa
    #3069
    azon nevetett vki amikor Yoda fejjel lefelé berepítette Darth Sidiust a székébe?
  • rezsofiz
    #3068
    Jo igaz, részemről befejeztem.
  • bigapó
    #3067
    én úgy látom, hogy egymás hozzászólásának a kizsigerelése a téma:(
  • rezsofiz
    #3066
    Mié kéne itt moderálni? Star Wars III a téma
  • bigapó
    #3065
    valaki moderálhatna...sok a mellébeszélés
  • rezsofiz
    #3064
    Csupán annyit mondtam hogy "Sztem akit igazán megérintett a film az nem röhögött rajta."
    Ez az én szemszögömből eléggé igazolodni látszott. Amint emlitettem ( csak azt nem értem miért kell mindent kétszer leirnom ) az sw fan haverjaim nem nevettek köztük én sem. Ez megmondod miért van?
  • rezsofiz
    #3063
    Érdekes hogy hogy ki tudod forgatni a szavaimat. Vagy csak simán nem fogtad fel őket?
  • Aspyrin
    #3062
    Nem erről van szó, csak már megbántam, hogy beleszóltam egy magasröptű elmélkedésbe, a "szerintem mindeki a hülye, ha nevet egy sw jeleneten" című darabban. Te győztél, pájez.
  • rezsofiz
    #3061
    Ja értem szoval baromságnak véled hogy reagálok a hozzászolásodra?
    Tudod mit hagyjuk.
  • Aspyrin
    #3060
    Igen szerintem poénos volt. Itt a pont. Baromság az, amikor még mindig ezt a témát feszegeted.
  • rezsofiz
    #3059
  • rezsofiz
    #3058
    Ez hatalmas nagy baromság. Érdekes én és az sw fan haverjaim nem nevettünk.. na vajon miért? Pedig más emberek vagyunk. Hmm gondolkodjunk egy kicsit! Lehet hogy komolyabban vettük a filmet! Nem? Vagy megmondanád hogy mi volt annyira vicces abban amikor Yoda odavágta a falhoz azt a 2 őrt? Márcsak azért is mert aki ezen nevet annak elég szánalmas humorérzéke van.
    A feszültséget meg minek kellett volna oldani? Aki röhögni akar az olvasson vicckönyvet ne pedig Star Wars filmekre üljön be.
  • Aspyrin
    #3057
  • franco
    #3056
    már kábé huszonhatodszor jött fel ez a kérdés, szal már kissé unalmas volt...

    látod valamiben egyetértünk...
  • Aspyrin
    #3055
    Nem vitakoztam, és nem érzem magam tahónak, szimplán kifejtettem az álláspontom. Nem gondolom, hogy feltétlen megkellene védened rezsofizt, szerintem megvan a maga véleménye mindenről. Egyébként örülök, hogy elismételted mindazt, amit az előző hozzászólásomban is megtalálsz:
    aki nevetett, az szvsz szimplán csak egy filmre ült be, vagy próbált belekapaszkodni valamibe a sok nyomasztó jelenet után.
    Egyébként nincs harag.
  • franco
    #3054
    jah, az a jelenet inkább volt vicces
    túl sok emberi vonást kaptak azok a droidok szvsz
  • Nyiri
    #3053
    En elmosolyodtam, mikor R2-t felrugja a robot vagy mikor a robotok emberi modon viselkedtek, de akkor egyaltalan nem juttot eszembe a nevetes, mikor Yoda odakente a 2 katonat, inkabb az jott le, hogy mekkora isten a srac :D
  • franco
    #3052
    ezen baromira felesleges veszekedni.
    emberfüggő. én odaültem, és szívtam magamba a sztorit. nem nyomasztott a történet, a hangulat. érdekes, a mellettem ülő öcsém se nevetett, és véletlenül ő is keni-vágja az SW univerzumot a jedi polgárháborúktól (gyk az endori csata előtt 4000 év)
    aki nevetett, az szvsz szimplán csak egy filmre ült be, vagy próbált belekapaszkodni valamibe a sok nyomasztó jelenet után.

    amúgy meg egy tahó vagy."Már ne is haragudj de régen nevettem ki valakin magam ennyire"
  • Serpa
    #3051
    Star Wars EXCLUSIVE video

    Gamekapocs.hu
  • Aspyrin
    #3050
    Sztem akit igazán megérintett a film az nem röhögött rajta.
    Már ne is haragudj de régen nevettem ki valakin magam ennyire. Az, hogy ki mennyire fogékony a humorra és ki nem az nem egyenlő azzal, hogy kit mennyire nyomaszt a sztori. Ezt a poént nem véletlen tette bele Lucas bácsi, valamivel időközönként oldani kellett az amúgy is nagyon erős feszültséget és ennek ez a három másodperces jelenet tökéletesen megfelelt. És képzeld, jómagam is (és a terem szerintem 95%-a) kacagtam egy jót, pedig már nem 8-10 éves vagyok.
  • franco
    #3049
    még nem eléggé elterjedt a warez-változat, legalábbis a jó minőségű
    hiába hogy 2x láttam moziban, 1-2 részlet elkerülte a figyelmem
    pl a millenium falcon kicsekkolására esélyem se volt:)
  • rezsofiz
    #3048
    Hja :)
  • bigapó
    #3047
    naja, az a rosszabbik változat. nem akartam bántani én senkit:) csak a bennem lévő űrt próbálom valahogy telíteni:))