3766
  • rezsofiz
    #3246
  • Sheva
    #3245
    nekem a sötét oldal tetszik...nagyon jó a piros kard! :D
    meg tetszik a folytás és a villám erő! :)
  • flashX
    #3244
    Egyébként nem, a sötét oldal a gyengéké.
  • flashX
    #3243
    Is best, dark side. lol
  • rezsofiz
    #3242
    Jah, ez a könyvben le van irva szépen. Windu jo Sith lett volna: )
  • BADE
    #3241
    Mi az,hogy nem tudod?Na húzzál vissza tovább tanulni fiacskám!
    És ne feledd:

    Dark Side is a best!
  • Mhosah Myth
    #3240
    Windu majdhogynem Sith volt... :) Ő beleadta minden dühét a harcba. Ő az egyetlen jedi aki enged a sötét oldal csábításának viszont tudja hol a határ és csak harcokban alkalmazza. Kifejlesztett egy "Sith harcmodort" (mármint dühből harcol és egyebek) ezt úgy hívják, hogy Vaapad. Ennek a lényege, hogy minél erőteljesebben jobban és gyorsabban harcolj. Egyébként egy állatról kapta a nevét pontosan nem tudom melyikről... :)
  • HiPPoNaX
    #3239
    Chubi? Tan Chewie :] Egyebkent nem eleg osszefugges az, hogy ott van? Konyvben sem talaltam az utalast meg a filmben sem, talan inkabb affele "apro figyelmesseg" lehetett, mint az a bizonyos YT-1300as (a tipusban legalabb mindenki egyetert, a hajo neveben mar kevesebben :))
  • bigapó
    #3238
    jah, tehát minden nagyobb tévénél voltatok már :DDD
  • deep
    #3237
    Nem, még ott nem voltunk. Voltunk ellenben az RTL Klub-on, többször is. A VIVA-n is előfordultunk.Meg az M1-en:D
  • bigapó
    #3236
    Te (Ti) szoktál meghívott vendég lenni a Fix TV-ben? Mondjuk az Exit c. műsorban.
  • deep
    #3235
    Fénykardozgattunk egyet, csak úgy:)
  • Sheva
    #3234
    azt én se nagyon...
  • Inquisitor
    #3233
    Én meg nem vágtam, hogy Chubinak milyen szerepe (lett volna) a filmben, ami kiderülhetet volna vagy összefüggésben volt az Ep4-5-6-al?
  • Tibor
    #3232
    hja boccs
  • tigeroo
    #3231
    ugye FÉNYKARDra gondolc?:S
  • Tibor
    #3230
    lézerkardozás
    boccs ha már volt!
  • Sheva
    #3229
    az hittem a wukik többet szerepelnek majd a filmben! :S
  • Inquisitor
    #3228
    Volt az Ep1-ben is, ha jól emlékszem. Akár a M.F., akár nem :)
  • z3d
    #3227
    Ennél valamivel többre számítok :)
  • Nyiri
    #3226
    A jozan esz motivalja :)
  • z3d
    #3225
    lenne egy kérdésem azokhoz akik a könyvet olvasták. Amikor Windu le akarja vágni Sidioust, nem jár a a fejében, hogy nem ölök védtelen és fegyvertelen embert? Ahogyan Obinak, amikor az Erőre bízza Vadert? A könyvben nincs kibontva, mi motiválja Windut?
  • flashX
    #3224
    Dehogy mennyire szépen kitűnik..
  • vg
    #3223
    "Egyáltalán nem biztos, hogy az az.Sok volt abból a fajta hajóból:)" Könyörgöm... ! And it's not just a non-descript Corellian freighter; it's on good authority -- namely George Lucas -- that this is the infamous hunk-of-junk before it came into the ownership of either Lando Calrissian or Han Solo.
  • deep
    #3222
    Egyáltalán nem biztos, hogy az az.Sok volt abból a fajta hajóból:)

    Bár ugyanolyan tipus, ezt kár lenne tagadni, én a moziban is felfedeztem
  • Punkerwork
    #3221
    #3168 ott a többi is :)
  • _Vegeta_
    #3220
    Igen mi is eszrevettuk. Azt irja h az bizony a mf még lando korszaka elott. ;)
  • vg
    #3219
    Hali!
    Jó pár napja, írtam, hogy az egyik jelenetben lehet látni a Millennium Falcon-t. Természetesen egyből a sok profi SW tudós kijelentette, hogy az nem az. Nos, de, az az! Ime!

    It's tiny, but visible enough to send a warm fuzzy through the hearts of original trilogy fans. In the establishing shot of the expansive Senate docking bays, there's a tiny Millennium Falcon easing into frame. And it's not just a non-descript Corellian freighter; it's on good authority -- namely George Lucas -- that this is the infamous hunk-of-junk before it came into the ownership of either Lando Calrissian or Han Solo. Also peculiar about that shot: there are no less than three gleaming Naboo star skiffs parked on the lot. Does Padmé have spares?

  • Prof William
    #3218
    Hát... a kis zöld mester idesova huszonvalahány évet töltött egy nyirkos mocsaras bolygón.

    Biztos már kissé berozsdásodtak az izmai.

    Meg a szifilisz is csúnya betegség. :)
  • Mhosah Myth
    #3217
    'The boy you trained gone he is consumed by Darth Vader.' :))
  • Csacsi
    #3216
    Én is meglepődtem, és utána olvastam annak, hogy miért beszél így. Ezt inverse szerkezetnek hívják. Régi irodalmi nyelv az angolban. Elvétve még most is előfordul, de nagyon ritkán használják a mindennapi nyelvben. Középfokon még nem kérik, de felsőfokú angolnál nem árt ha tud róla az ember.
  • bigapó
    #3215
    ez az Ő fajának a beszédstílusa. mondhatni akcentusa van:))
  • franco
    #3214
    "Failed, I have."
  • CSOCSO
    #3213
    sztem is. .de miota az Alfie filmben volt egy ilyen mondat azota nemtom...
    ez a film foszereploje angol angol.. ezert azt hittem hogy ez valami angol angol okossag
  • _Vegeta_
    #3212
    Csocso: Sztem Yoda rebuszokban beszel ezert ez az erdekes szocsavar. :D
    "good relationship with the wookiees, i have ;)
  • CSOCSO
    #3211
    hulye kerdes.. van valami ertelme a yoda beszedje stilusanak??
    az olyanokra gondolok mint:

    "bring balance to the force, he must!"

    meeeg:

    "go to the ship, we must!"

    szal hogy forditva beszel??? mert most egy teljesen masik filmben egy english angol csako is elsutott egy ilyenfajta beszedstilust egy mondatban...
  • Nyiri
    #3210
    Honnan ideztel tolem? En ilyet nem mondtam.
  • _Vegeta_
    #3209
    Huhh, bocsi faradt vagyok most nyomtam par ora jedi academy-t neten. kicsit felreertelmeztem amit irtal.
    Szoval, igen szivesen neznem a sithek bukasat mert hozzam inkabb a jedi filozofia all kozelebb. ;)
    Egyebkent a rotj-ba is buktak a sithek. :D
  • _Vegeta_
    #3208
    Ezt nemvagom most. :)

    Nyiri: Egyreszt a babnak megvan a hangulata mig a cgi csak egy mestersegesen odarakott gagyisag. A hsz-od. tobbi reszehez meg csak ennyit: "Egy nagy harcost? áá a harc senkit sem tesz naggyá!" Ez az igazi Yoda es nem az osszevissza ugralo. ;)
  • Nyiri
    #3207
    "Babot inkabb" - Ma megneztem mindharom reszt a regi trilogiabol. Hihetetlen szanalmas es gyerekes az a yoda babu es a hangja is. Total beegeti az 1-2-3 ban megismert eros Yoda-t. Nemtom hogy tetszhett jobban egy gyenge nyavogo gumibabu, mint egy eros es kurva gyors Jedi ? :)