3766
  • franco
    #3406
    nekem nem sikerült másodszor se:D


  • gErIbÁ
    #3405
    ma megnéztem 2-szor a filmet még jobban tetszett mint elsőre.na meg fégyeltem a részletekre is pl :han solo hajóját is egyből ki szúrtam:D
  • franco
    #3404
    nemtom miről beszélsz

    azt a részt láttam legkevesebbszer, és régen is
  • iko
    #3403
    Akkor a 4.ik részben miért nem ismerik egymást?
  • franco
    #3402
    az apja mostohatestvéréhez
    [remélem jól mondom]
  • franco
    #3401
    csak a protokolldroidét
  • iko
    #3400
    Jah és Luke-t hova is küldték? Milyen rokona volt a Tatooin?
  • iko
    #3399
    Ma megnéztem a filmet. Tetszett de a végén csak C3PO memóriáját törölték? Mert nem emlékszem hogy r2d2-ra is adtak formázás parancsot.
  • gdevil
    #3398
    "Szedd le. Az DVDrip. Imadom h egyeseknek csak az dvdrip amit a hivatalosan kiadott dvdkbol gyartanak. A DVD egy LEMEZFORMATUM es igen TELECINE avagy regi neven SCEENER is lehet DVD-n es ha lerippelik akkor az DVDRIP."

    Mondd, te életedben hány DVDrip-et szedtél le? Ha azt mondod, hogy sokat, akkor bizonyára tudod, hogy a fenti "xxxx.xxx.DVDRip.Xvid-Brutus,vagy DEiTY, vagy AKÁRKI" azt jelenti, hogy RENDESEN KIADOTT DVD MINŐSÉGŰ anyagról készült rip-ről van szó. Lázadhatsz a világ ellen, hogy "egyeseknek csak az a dvdrip...", de ettől még mindenki tudja, hogy mit jelent a DVDRIP a Release groupok szerint is. Úgyhogy ez egy FAKE cucc.
    Tehát ha okos vagy (és miért ne lennél az, mivel keményen kioktatsz) akkor tudod, hogy nem arról van szó, hogy egy szar kamerás verziót hívnak dvdrip-nek. Éppen hívhatják, de akkor te ezekszerint le fogsz szedni minden "szart", merthogy dvd-ről szedték le. Úgyhogy szedd te le nyugodtan ,mert én nem akartam. Ilyet nem írtam.
    Bocs az off-ért.
  • nimfas
    #3397
    Bocsi, de szerintem Leia tudta, hogy nem ők az igazi szülei...
    Mert mikor a 6. részben mondja neki Lüke, hogy ő a testvére... nem igazán van meglepve.... úgy értem mondhatta volna "ne légy hülye, az én apám Organa szenátor" értitek a helyzetet... szóval kizárnám azt, hogy a nevelőanyjára emlékezett volna.

    Üdv.
  • Sheva
    #3396
    remélem
  • bigapó
    #3395
    azt odaírtam volna ha tudom;)
    nézz utánna a starwars.hu-n, az ottani fórumokon biztos megmondja bárki:) persze lehet, hogy itt is mingyá
  • Sheva
    #3394
    és mi annak a regénynek a címe???
  • franco
    #3393
    jah. kiborítóak

    de azért próbálok válaszolgatni:) jó sport
  • franco
    #3392
    csubi vs solo - gondolom life-debt /de nem olvastam/
    qui-gon említése a végén: slusszpoén, illetve ez határozza meg kenobi további életét a tatooinon/yoda mondja neki hogy még tanuljon/
    leia: mint láttad organáék nevelték föl. őrá emlékezhetett
  • _Vegeta_
    #3391
    Qui-Gonnak miert kellett volna szerepelnie. Megin a baromsagok jutnak az emberek eszebe. ;))
  • bigapó
    #3390
    - Csuvi és Han Solo találkozása az egyik SW-regényben van leírva (tudtommal).
    - Qui-Gon Jin pedig azért nem tűnt föl, mert a színész (Liam Neeson) 1. öszeveszett a rendezővel 2. más dolga akadt :)) szerintem utóbbi, hiszen a Kinsley c. filmben Ő a főszereplő és gondolom emiatt nem ért rá.
    - Leia pedig akkora Erő-birtokos, hogy még kiskorából emlékszik az anyjára:) najó, ez utóbbi tényleg hülyeség, de a korábbiak szerintem jók.
  • Sland
    #3389
    Hi.

    tenap végre láttam a filmet. nagyon cool votl meg minden de van egy két kérdésem:
    Amikor a későbbi epizódban luke és leila beszélnek azt mondja leila hogy ismerte az anyját. szép volt de mindig szomorú. na már most honnan ismeri az anyját ha már az meghalt a szülésnél.
    Aztán hogy fut össze Han solo Csubi ( bocsi de nem tom hogy kell írni...) -val?
    Miért nem tűnt föl Krájgon ( sorry de ezt sem tom hogy kell íni :-( ) a III. részben, pedig yoda mondja kenobinak hogy tudnának komunikálni?
    Van még más is de arra most nincs időm hogy leírjam
  • Mihail
    #3388
    hát de minden élő lénynek van öntudata..
  • Mihail
    #3387
    nem tudja vki h a könyvvássáron lehet-e kapni a sithek bosszúját angolul?
  • bigapó
    #3386
    jó, csak az a baj, hogy az előzetesekből van kivágva:( akkor inkább nézem hozzá a képet is...
  • flashX
    #3385
    A LEGSZEBB SZÖVEGEK
  • Sheva
    #3384
    hehe Yoda 4 ever!!!
  • balu
    #3383
    ezt be kell szurnom mert jo kep :)

  • _Vegeta_
    #3382
    Ez kiba jo. :D

    Rezofiz: Hat bocsi en a politikat nem keverem az emberi erzesek koze. :)
    Egyebkent jo szorakozast a taborba, meg sok nocit. :D
  • rezsofiz
    #3381
    na mind1 peace :)
    meek bepakolni mert holnap táborba meek ^^
  • rezsofiz
    #3380
    Nem inkább a dühből és a szenvedésből merítenek erőt?
  • rezsofiz
    #3379
    De nem azt mondom hogy rosszat mondasz hanem hogy nincs ellentét a hozzászolásaink közt. Csak ott volt ellentét hogy
    "A sith rossz mert csak a sajat erdekeit tartja szemelott maset nem. A jedi csak massal torodik magaval alig."
    "Érdekes sokan azt hiszik hogy a Jedik a "jok". És mitől jok? mert a köztársaság nézeteit osztják?"

    Én itt nem emberi, hanem politikai szempontbol akartam megvizsgálni a dolgot

    ; )
  • _Vegeta_
    #3378
    Nem szerintem, de igen feltek. Szted palpi miert nevetett olyan boszen amikor yodaval harcolt? ;)

    Fear is the path to the dark side. ;)
  • _Vegeta_
    #3377
    Szedd le. Az DVDrip. Imadom h egyeseknek csak az dvdrip amit a hivatalosan kiadott dvdkbol gyartanak. A DVD egy LEMEZFORMATUM es igen TELECINE avagy regi neven SCEENER is lehet DVD-n es ha lerippelik akkor az DVDRIP.

    De ne offoljunk mert punker kollega ugyis torli. :D
  • _Vegeta_
    #3376
    Már meg ne haragudj...
    Rezofiz mondta:
    "Itt nem a félelem számít hanem az hogy a Jedik egy beszűkült mittudoménmik akik félnek használni az igazi Erőt, és csak a hüje kis kodexüknek élnek.

    Érdekes sokan azt hiszik hogy a Jedik a "jok". És mitől jok? mert a köztársaság nézeteit osztják?"


    Mi az h igazi ero? Asszem elmondtam mi az ero. (Film szerint.)
    Kodex: asszem itt parhuzamot vontam a shaolin szerzetesekkel. Ha ismered jol tudod h a hasonlatom tokeletesen megallja a helyet.

    A "jok" hozzaszolasodra is valaszotam logikusan, olvasd el megegyszer.

    Felolem megvedhetet az allaspontodat az enyemmel szemben, enis tevedek, olykor tul nagyokat is. Viszont ezzel a hozzaallasal nem lettel szimpatikusabb. :)
  • rezsofiz
    #3375
    A klonokat engedelmességre nevelték. A katonáknak akik harcoltak a háborukban sem az volt a feladatuk hogy "öntudattoságbol" feltalálják magukat, hanem hogy a parancsot végrehajtsák.
  • franco
    #3374
    már megint miről beszélsz?

    hol írtam én abban a hsz-ben a klónok öntudatáról??
  • rezsofiz
    #3373
    Hát mivel a klónok a Köztársaságé voltak, a Köztársaság feje meg Palpatine volt, ezért azt kellett tenniük amit ő mond.
  • Mihail
    #3372
    ezeknek a klónoknak milyen öntudatuk volt, h a koábban jedi vezetőket simán kinyírják 1 rohadt parancsra..
  • rezsofiz
    #3371
    ugy értem pont ezt akartam kiemelni hogy milyen szempontbol rosszak.

    a másik meg hogy "Mindentol fel ez ad neki erot."
    Sry de erre meg nekem kell mondanom hogy baromság. nemtom ha valaki fél az miota ad neki erőt. szted Vader vagy Palpatine félt? vagy mondj valakit aki félelemből merített erőt.
  • Mihail
    #3370
    maradok a ó öreg katanánál, annál jobb nincs..
  • rezsofiz
    #3369
    bláh..
  • rezsofiz
    #3368
    ez biztos hogy fake, a jelenlegi legjobb az tc.svcd
  • rezsofiz
    #3367
    Nem tudom mit osztod itt az észt, ez egy nagyon nagy mellébeszéllés. Aboszolut nem mondtál olyan dolgot ami ellenkezne az én kommentemben leirtakkal, hanem más szempontbol világitottad meg, ahogy én is. Nemtom mit kell ugy beszélni mint valami zseni aztán mellébeszélni.