661
M*str*l Szamtech szakuzlet
  • [Walaki]D`Lair
    #261
    Na ja. Bár én szarnék rá mitmond az eladó :DDDD
  • ember
    #260
    tényleg nem az. de abban igaza volt hogy inkább gef3 mint gef4mx
  • [Walaki]D`Lair
    #259
    De a GF4 MX nem a GF3 butítása...
  • ember
    #258
    valszeg gf4mx-re gondolt
  • [Walaki]D`Lair
    #257
    WOW!!!!! Még jó hogy Gf3-am van :DDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #255
    Teljes mértékben egyetértek! Eddig valóban azt hidtem hogy a Mistral egy jó cég. De most mélységesen csalódtam benne. A fórumra írt beszólások egyenesen fölháborítóak. Ha lehetne segítenék is. :D De nem lehet. (sajnos) Tehát csak sok sikert tudok kivánni, amit meg is teszek.


    SOK SIKERT Commandante! :D
  • TheZsenyka
    #254
    Tír rongyért bármikor átveszem...
  • Lammer
    #250
    Ez igaz :)
    de ha elkap az agyvíz, akkor megsem lehet éllítani! I'm Terminator, arggghhhh
    najó vicc volt!
  • Dikkma
    #249
    Eddig mindenem tönkrement fél éven belül, amit itt vettem, most éppen a cd-íróm nem ismer fel semmi lemezt.
    Ez volt úccsó vásárlásom Mistralban..
  • Hangianix
    #248
    Kiveve, ha o 125 :D A veres meg nem testsuly kerdese. Inkabb hangulat nalam. :D
  • Lammer
    #247
    akkor legalább elküldöm az anyjába a boltost jó hangosan, ha nem teccik neki, meg is verem! na ilyenkor jó ha az ember 115 kiló, nem? :)))))
  • Hangianix
    #246
    Khm, nevi naivitast velek itt felfedezni. Szarnak ott bele, hoyg te a fonoksegert kiabalsz.
  • Lammer
    #245
    A haverod helyeben masnap biztosd jelenetet rendeztem volna, fonokseg stb.
  • K.András
    #244
    A barátod volt töketlen már ne is haragudj...
    Nem tudom elképzelni, hogy egy kis buzi mistralos ne szolgáljon ki,mert hogy nincs számlázo rendszer!De ha mégis meguszta volna verés nélkül azt a napot, akkor a másik nap biztos ütném agyon a gecijét, föleg ha nem rakta volna el a cuccost....
  • TheZsenyka
    #242
    Tegnap (Szerdán) elküldtem a barátomat hogy megvegyen egy 423-as lapot (ECS) a Mistral-ban. Több mint egy órát állt sorban a szervízben (ott adják ki a leértékelt berendezéseket) mikor sorra került kérte a lapot amit ki is hoztak, majd közölték hogy nem viheti el, mert nem működik a számlázórendszer (kézi számlatömbről még nem hallottak a Mistral-osok) de éppen ezért elrakják a cuccot. Másnap (Ma, Csütörtökön) visszament hogy megvegye, de éppen előtt vették meg. Mint utólag kiderült, nem rakják el soha senkinek. Érdekes. Ennyire undorító és gusztustalan a Mistral. A mocsok kurva anyjukat.
  • Laalee
    #240
    mert baj az ha erdeklödik??? lehet ot is erdekelte volna...
  • Lammer
    #238
    Na előszőris az 423as és nem 428as tokozású lap!
    másoccor: ha találsz ollyan bótot ahó kapsz 423as P4et akkor gratula, te tucc valamit.
    talán apróneten, asszem láttama mútkó egy 1,5es 423as P4et 30é!
  • szasza_1
    #233
    Kanizsán
  • Gerry
    #232
    Nem rossz... Hol is van ez a bolt?
  • szasza_1
    #231
    Végre én is vigrágtam magam a fórumon. Még jó, hogy nálunk nincs boltjuk. Itt ami van bolt, szó nélkül kicserél mindent. PL múltkor a LG CD-ROM-om volt szar, bevittem, csaj csak anyit mondott, hogy tegyem le, azt' adott egy újat. Semmi garipappir, semmi szarozás.
  • Mike
    #230
    Nem tartom vissza a lélegzetem :)))
    Ha mmás lehetőség nincs, akkor náluk is vásárolok. pl. a MediaMarkt-nál azért jobbak
  • Mike
    #229
    optimálitást kell keresni.
    ha a pixelnél olyan jó a support (feltesszük) akkor el lehet gondolkodni megéri -e az plusz 8e
    mert lehet, hogy igen. (vagy nem)
    Mint említettem nekem fontos a support, ezután jön csak az ár, ezzel nem azt mondom, hogy nem számít mibe kerül, csak azt, hogy megpróbálok olyan helyen vásárolni ahol emberszámba vesznek, mégha drágább is. A nagy tömeg - a massza - meg igenis árérzékeny, illetve csak az ár számit nekik. Erről meg vagyok győződve. Elég ha megnézed mit hoznak be ma Magyarországra - de minden téren
  • Laalee
    #228
    foleg hogy tenyleg letezik 250mhz es radeon OEM... ennyit az egeszrol
  • Gerry
    #227
    Ezt az ATi termék fikázást mirte alapozod? Ezt én is megnézném!
  • mistral_vasarlo
    #225
    Be szoktam nézni ide, ám főleg a másik fórumba járok - ez most nem reklám -, ott indult be igazán a téma.

    A site-on is követhetőek az események, igaz, nem naponta frissítem, hanem amikor elegendő info gyűlik össze egy update-hez.

    Minden segítséget, tanácsot szívesen látok, itt is, máshol is.
  • bolic
    #222


    A legkecveltebb és legmegbízhatóbb a fent említett boltot választottam, úgyhogy itt csak poénkodnak, mert a bolt HÍRESEBB!
  • Supergamer_real
    #221
    Tisztelt Borg!

    A temainditó vagyok, szomorúan olvastam a veled történteket.A - többek között barati köreimből szarmazó, illetve sajat - tapasztalatok alapjan nem vagyok meglepve történeteden.Végig követem a eseményeket, mivel párhuzamosan több forumon is fenn van a hir.Valahogy a M*stralos kollega az elmult napokban hetekben nem olyan aktiv mint korabban volt.Én csak támogatni tudom a kezdeményezésedet és örülök, hogy végre van valaki, aki hivatalosan is szót mer emelni az üggyel kapcsolatban.

    Ettől függetlenül nem értem miért mentél végülis a fent említett bolthoz vasarolni a neten milliószámra megtalálható panasz forumok utan - ami persze mind aljas ragalmazas, semmi több és nyilvánvaló hazúgságon/okokon alapul mint a M*stralos kollégától megtudhattuk?

    Ha bármiben a segítségedre illetve segíthetek kérlek szólj, az ügyhöz sok szerencsét kívánok...

    Tisztelettel,
    Supergamer_real
  • Mike
    #217
    Persze Te oda mész, ahova jól esik, az engem nem érdekel
  • Mike
    #216
    nem sznobság kérdése máshol vásárolni. hanem jólfelfogott érdek.
  • Mike
    #215
    Annyira vagyok sötét, hogy még a fejemből sem látok ki.
  • _RudY_
    #214
    Persze hogy nem sok, pl. egy normális TFT ára is lehetne. Csakhogy éppen olyan kisebb, "érzékenyebb" alkatrészekről van szó, amit mondjuk a sznob nem merne ott megvenni. Mondván, itt ugyanaz a típusú vinyó biztos nem ugyanaz a vinyó, mint máshol, mert biztos silányabb minőségű.
  • Laalee
    #213
    a tirpak biztos nem jon pestre vasarolni... kicsit messze laknak ahhoz...

    bar szerintem csak azert lenezni valakit mert nem ott vasarol mint te, eleg nagyfoku sötetsegre vall
  • Mike
    #212
    ez nem feltétlen igaz. mert az árak inkább meghatározóak abban, hogy a tirpák hova megy
  • Mike
    #211
    az nem olyan sok

    szándékosan tönkreteszed a dolgaid, hopgy utána visszavidd a szervízbe? akkor aljaanép vagy Te is :)
  • _RudY_
    #209
    Az utóbbi egy évben több cirka 250 000 Ft körüli értékben vásároltam a Mistrálnál. Akkor most aljadék vagyok, vagy sznobizbusól mentem volna máshova? Semmilyen problémám nem volt velük, egyedül az 5 év garit hiányolom a Glacialtech ventitől. Különösebben ez se izgat, ha gond lesz vele szívesen lát a disztribútor, csak hát ez inkább elvi kérdés bugyibár.
  • Mike
    #208
    Oda jár az árérzékeny tömeg - köztük az aljanép is - persze, hogy mindig átbaszást szimatolnak a szervízben - hiszen bőven kijut nekik az ilyen vásárló.
    De az ember ne legyen tömegember, azért mert sokan járnak oda, attól én még nem. Aki meg ott vásárol, aztán meg csodálkozik az magára vessen.
  • Mike
    #207
    most erre mondjam, hogy ez a Te bajod? Megszámlálhatatlan PC-s üzlet van Bp-n.
  • Gerry
    #201
    Na, ezt látod én sem értem, ezért is írtam neki, hogy nézelődjön máshol...
  • Mike at home
    #200
    Miert a Mistral topicban kerdezi meg? >(
  • Gerry
    #199
    Mondjuk, ott nem hiszem hogy leírják, hogy PERSZE HOGYNE NEMHIVATALOSAN támogatjuk, erről híres az ASUS, meg a többi gyártó is... Szerintem úgy támogatja maximum, mint a VIA KT266A, vagyis, ha felhúzod a cuccost, és persze ha szerencséd van...

    want2 kérdezz rá egy másik, mondjuk alaplapos/P4-es topicban, lehet, hogy valaki már próbálta.