661
M*str*l Szamtech szakuzlet
  • raven10011
    #323
    Nekem ugy fel eve volt egy "kellemes" tapasztalatom a Mistr@lall kapcsolatban, amikor megvettem a 11. kerületi Mistral boltban a Maxtor 20Gbyte-os 5400rpm-es HDD-met. Hazavittem, beraktam a gépembe működött is rendesen. Leparticionáltam 3 partícióra majd töltögettem le. Másnap kapcsoltam be a gépem és meglepődött arcal láttam, hogy az egyik partícióm eltűnt. Kikapcsolom a gépet remélve, hogy egy reboot megsegít a bajban, de az oprendszer visszaérkeztekor már csak egyetlen1 partíció fogadott.

    Nos ekkor még reménykedtem :). Újra partícionáltam az egész vinyót, de ugyan ez az eseménysorozat lejátszódott.
    Ekkor döntöttem úgy hgy k@paják be és visszavittem a helyi Fostral boltba. Ott kedves gúnyos mosolyal az eladó azt mondta, hogy vigyem a gépem a szervízbe a Váci úton, vagy legalábbis a vinyót. A gépem nem volt kedvem elvinni (mer kollégista vagyok), így délelőtti órákban felkerekedtem és elmentem a Váci úti szervízbe. Ott kellemes egy órás sorban állás után, és 10 perces szemezés után a szervízes fiúval (nem csinált semmit, csak ült a széken, beszélgetett a haverjaival miközben látta, hogy rá várok) végre megkérdezték, hogy mégis mit szeretnék. Elmondtam nekik a problémámat. Be is vették a vinyóm, mondták, hogy rá dugják egy teszt-re, aztán 2 óra múlva mennyek vissza.
    Ekkor uj a remény egy újabb szikrája csillant fel a szememben :). "Haza" mentem, es kb 2 és fél óra múlva újra visszatértem. Ott mondta a srác, hogy nincs még kész mennyek vissza egy óra múlva. Ezt meg is tettem. Visszatértemkor, mondta, hogy nincs meg kesz, de nem is tudja mikor lesz kesz, ugyhogy javasolja hogy nezegessek vissza, vagy maardjak ott. Mivel egy 1 ora az ut oda-vissza, inkabb ott maradtam. Ujjabb 2 oras uldogeles kovetkezett, mialatt a srác tobbszor is elsétálgatott elöttem. Egy másik szervízesnek feltűnt, hogy már mióta várok ott, és megkérdezte, hogy mire is. Elmondtam neki a problémám, és mondta, hogy utána jár. Mint kiderült több, mint egy órája már készen volt, csak a srác szart megnézni a gépen a kib@szott kijelzőt, ami kiírta, hogy tényleg szar a vinyom.

    Ezután még rá kellett fizetnem az új vinyóra, mert persze nem volt már a régiből (vajon miért :) ). Akkor már csak egy 15 percet kellett várnom a kasszánál a sorban, hogy ki tudjam fizetni a különbözetet.

    Nos igy telt el egy "kellemes" napom a Fostral Computer-nél

    De sebajj srácok... Mindent bele :)
  • DeXoSZ
    #320
    Nekem nincs bajom a Mistrallal,amit eddig ott vettem az még mindíg műxik. Bár eddig csak az Erzsébetiben voltam.
  • harcu
    #316
    Nekem megint nagyon szimpatikusan álltak a dologhoz Pécsen, részemről megint egy nagy pirospont nekik.
  • Laalee
    #315
    az ar mindig annyi ami a weboldalon latszik...
  • mtubi
    #314
    Ugyhogy nekem nem szimpi a Mistral,en nem vasarolok ott,aki teszi,Ő baja!!!
  • mtubi
    #313
    A Mistralnal az arak mindig magasabbak a meghirdettnel es a raktar gondolom 4 M2 lehet csak!!!! :-))))
  • dikki*yysw
    #311
    A Qwerty izom drága, a Mikland meg be fog csődölni a mistral miatt.
    Demostudio Rufusz (MagiComp)...
  • izb
    #310
    Nem akarok kukacoskodni,de semmivel nem olcsobb mint mondjuk a Mikland,vagy a Querty.
  • dikki*yysw
    #309
    Mert olcsó, azért vásárolnak ott.
    Most azon gondolkodom, ezetúl csak kész konfigot veszek, olyan helyen, ahol a lezárt gép szervízelése ingyenes, aztán akkor nem lesz problem.
    Persze én 3 évente ha veszek gépet már sokat mondtam...
    Más kérdés, miért olcsó vmi, jah.
  • dikki*yysw
    #306
    Utána olvastam a dolgoknak, számítástechnikai alkatrészekre 6 hónap szavatosságot vállalnak a kiskerek, ezért tehették meg, hogy 7500ért számítják be az írót.

    Elfogadom, hogy a Mistralt fikázni manapság snassz, és az évi 200ezer vásárlóból szükségszerű, hogy legyen gebasz. Meg aláírom, hogy ha vki elégedett nem nyit topicot a Mistralt szidni.

    De valahogy annyira elment a kedvem az egésztől, hogy inkább vásárolok drágábban egy kisebb, de megbízható cégnél, mint itt.. hülyeség azzal jönni, ha megszűnik hiába ad 3 év garanciát. Miért szűnne meg.

    Na jó nem érdekes az egész, csak mondom a véleményem, szal a divatszákszolás tényleg kisgyerek tevékenység de azért vannak jogosan kifogásolható dolgaik is.

    Azért egy Mistral jellegű cégnél vérciki, hogy a csávó gépén WinCommander 5.0ß4 van, Humboldt Universitat Berlinnel :D
  • Dikkma
    #305
    Sajnos csak passzív szemlélői a topicnak, nem szólnak hozzá munkahelyről legalábbis biztos nem. :)
  • dikki*yysw
    #304
    Na kiderítem kivel beszéltem.
  • dikki*yysw
    #303
    Fenti kiscsaj mondjuk hasonlóképpen gondolkodott mint én. Lenn nem. :D

    Hát ez lol :DDDD
  • dikki*yysw
    #302
    LOL

    Hello :)))))))
  • dikki*yysw
    #301
    Háde már aláírtam gondolom nincs reklamáció.

    Jólvan, nem húzom fel magam ezen tökmindegy.

    Illetve nem, de ez van.
  • Blasta
    #300
    Látom elbasztam, egy évet ment az íród, de ez sokat nem jelent!!!!!
    GARANCIÁN BELÜL VITTED VISSZA, AKKOR VAGY MEGJAVÍTJÁK VAGY ÚJAT ADNAK! PASSZ!
  • Blasta
    #299
    De ezt nem lehet hagyni! Főleg ha már a Mistral-ról van szó! Akkora az arcuk, hogy na!
    Baze! Fogod magad és addig ott maradtsz, amig a főnökkel nem beszélsz! Ez nem úgy megy, hogy ülnek rajta, ülnek rajta, aztán mégsem tudják megjavitani és nagylelküen átveszik 7500-ért! BAZE! Magyarul a semmiért kifizettél nekik 17000 Ft-ot!!!! A SEMMIRE! Mert az írót ha jól emléxem nem használtad szinte 1 percet sem!!!!

    Ezt én nem hagytam volna! Ha felvet a lóvé, nekem mind1, de ez akkor is a köcsögség netovábbja, amit utálok!!!!

    Legközelebb szóljk nekem és odamegyünk szanaszét szedni a köcsög Mistralt!!!!!!
  • Mike
    #298
    Atomot nekik
  • dikki*yysw
    #297
    Na ez az, vinyót egy hónaposan még nekem is. De le van szarva, szoptam én már ennél sokkal nagyobbakat is, többet meg úgysem fogok, minek rágódjak rajt?
  • dikki*yysw
    #295
    Hát igen, "visszakaptam az árát". 24500 helyett 7500-at. Lol, vazeg.
  • dikki*yysw
    #294
    Na, a 25. napon (a beígért 10 helyett) sikerült rájönniük, hogy tényleg rossz az író, és nem tudják megjavítani. Le lehet vásárolni, mondják. 24500-ért vettem, most tervezgettem 16500 LG 40*-es író meg még egy MS egér meg egy új bill 2kért meg hálókártya és ráfizetek, ami kell.
    Erre közlik velem, 7500 ft-ért átvették tőlem az íróm, szóval az LG-hez is még én fizethettem 9000 ft-ot, lol.
    Utána átmentem Rufuszba és megvettem a hiányzó cuccokat. Lehet, drágább volt, de így tiszta a lelkiismeretem.
  • Supergamer_real
    #293
    És eljött amire mindenki aki csak egy kicsit is számított... megjelent a Mistrál a negatív propagandájával....


    Gratulálok, de minek?

    Lentebb a cég képviselői a Terminal, Proharvder és a HWSW forumai után már a Supergamezen is bemutatkozak.... dijazni kellene, ha valamelyik cég nyilvánosan ekkora hülyét csinál magából, ennyi idő alatt, ennyi ember előtt...
  • Blasta
    #292
    Jabazze!
    Ezek a hétvégi nyitvatartások, meg a selejtes mukatársak valami iszonyat volt!
    Az volt a vicc, hogy szervizesnek jelentkeztem, de közölték, hogy sajna nemrég vettek fel szervizest, de eladónak lehet jelentkezni...
    Nem volt melóm, igy belementem....
    De mikor eljöttem a szervízvezető aszonta, hogy kurvára sajnálta, hogy nem szervizesnek vett fel...

    Igy jártak. Már volt másik m.helyem.....
  • Lammer
    #291
    kibírtad 2 hétig?
    :)
  • Blasta
    #290
    Én dolgoztam ott 2 hetet még tavaly nyár végén!
    Hányinger!
  • thomas2
    #286
    Ha viszont elkészül a szervízben töltött idő hozzáadódik az 1 évhez!
  • thomas2
    #285
    Szia! nekem még ennyi szerencsém sem volt a Philips 8/4/12-es íróm pont így ment tönkre a garanciaídő lejárta után, DE a lényeg, ha a leadástól számított 15. napig nem készül el a készülék javítása, kérésedre kötelesek kicserélni (amit valószínűleg ugyanolyanra nem fognak tudni, ezért tán még az árát is visszakaphatod, amiből tán 2 írót is vehetsz).
  • dikki*yysw
    #284
    Mint írtam lejjebb, tönkrement a cd-íróm, most intéztem garanciáját. Dobozos Philips 12*8*32. Tavaly szeptember 24-én vettem, idén augusztusban egyik nap még ok, másnap a bios felismeri de nem ismeri fel a berakott cd-t, nem pörög fel csak kattog.

    Beviszem a Mistralba (nem ezért kellett felutaznom BP-re, de nem bp-i vagyok, szóval mégiscsak időveszteség) mondom visszahoztam még a cd csavarjait is, de a számlát nem tudtam, mert könyvelőnél van, ugye nem baj? Neem, neem, nem kell a számla. Megvizsgálja az okos fejével, tényleg nem jó az író (vajon miért vittem be?) majd közli, mégiscsak kell a számla. (számlára rá van írva, hogy garanciális ügyintézéshez nincs rá szükség...)
    Mire el tudtam kérni számlát könyvelőtől, és ismét volt annyi időm hogy elmásszak a gyökerekhez, szept. 16-a lett, leadom (persze megint megnézik, hibás-e, hiszen a számítástechnikai eszközök tulajdonsága, hogy maguktól megjavulnak) persze nem cserélik, á, inkább javíttatják. Azt mondja csákó : 10 nap múlva kérdezzek vissza; a garis papíron 30-adika állt (tehát 14 nap). Hívom őket 10 nap múlva, semmi. "Majd jövő hét közepén!" - tehát ezen a héten szerdán. Hívom őket hétfőn, nincs még semmi; szerdán nincs még semmi; csütörtökön : hát, most nincs itt a szervízfőnök (éés?) ; pénteken: hát, hétfőn kéne visszahívni. 18 nap alatt sem tudták megcsinálni, van rá egy ezresem, hogy hétfőn kész lesz?! 21 nap az már több, mint a kétszerese mint amit mondtak!
    Gondolom nem fűlik hozzá a foguk, hogy kicseréljék pár nappal a garancia előtt, a cél hogy életet lehelljenek bele, ha két nappal később tönkremegy már nem az ő dolguk úgysem.
    Vinyó egy hónapig bírta... lol?
    Én többet írható cd-t sem. Demostudio, rufusz, mikland tökmindegy. Egyébként ebben a 3 boltban ha nem találni meg valami cikket olcsóbban mint a Mistralban, akkor az _valamiért_ olyan olcsó!

    Szar cég, pöcs eladókkal. Meg akarta nekem magyarázni csávó, hogy a p3-amhoz ne vegyek gf3-at vagy r8500-at mert a gf2t hajtja ki max. a procim (egy gf2 ~20. 5el többért gf3, ami azért egy gf2nél lényegesen nagyobb teljesítményt nyújtana a gépemben is. ráadásul ha tényleg ugyanazt nyújtaná egy gf2 és egy gf3 egy 700-as gépben akkor proci csere után miért vegyek új vidkártyát is? miért élnek buta emberek?) márpedig ne szóljon bele mit akarok venni hanem mondja az árát, ha kérdezem. Mindegy... többet cd-rt se.
  • Mike
    #280
    Meg kell változattani a törvényt. ugyanis a cég is fogyasztó.
  • TheZsenyka
    #279
    "Új trükk a Mistraltol" :)

    Fejlődnek a srácok. Gyűjtik az experience point-okat... lassan LEVEL 10 Thief lesz belőlük :)
  • TheZsenyka
    #278
    Egy jó nagy adóellenőrzést, érdemelnek a nyakukba. Megy egy kis Vám- és Pénzügyőrséget. :)
  • Mike
    #277
    Ha ez így van, akkor ezzel törvényt sértenek.
  • [Walaki]D`Lair
    #276
    Én csak azt mondtam hogy nekem MÉG NEM volt problémám velük. Remélem nem is lesz.
  • [Walaki]D`Lair
    #274
    Mindenkinek más a véleménye
  • [Walaki]D`Lair
    #272
    Nem. Mondtam hogy a múltkor vittünk vissza egy hibás KG7 alaplapt. Meglehetősen segítőkészek voltak. Pedig nem ők rakták össze.
  • Laalee
    #271
    vagy rafogjak hogy a nemszakszeru beszereles miatt lett az...

    mistralban lehet vasarolni, de ha 1 szart is veszel az mar katasztrofa... legalabb 2 oras veszekedes, fenyegetozes, satobbi... es ha nem ok epitik be a gepedbe a hardvert meg szeviz dijat is radpumpolnak
  • [Walaki]D`Lair
    #270
    Ha én rakom össze úgysem lesz hibás. Ha meg szar, akkor gyárilag és azt kicserélik.
  • Morpheus
    #268
    Én is tudom ajánlani. Normális eladók, normális árak, csak érdemes a vásárlás előtt rájuk csörögni...
  • Laalee
    #265
    demostudio
  • frasz
    #264
    szevasztok!
    olvasgattaam a fórumot
    és leszűrtem, hogy Mistralba nem megyek!
    de milyen üzletet ajánlotok helyette?
    AMP az ok
    Lord hozzá képest kissé drága
    komplett gépet akarbnék, venni, és ott azért nem mindegy, hogy mit hol, menyiért, milyen minőségben veszel
    R