48
Ki tud regisztrációt a 777sms-re
  • _Neo
    #48
    www.olcsosms.hu www.ingyensms.hu - fizetős oldalak, de olcsóbbak mint telcsiről. Ha telcsiről akarsz olcsóbban küldeni fizess elő gprs wap-ra t-mobile-nál
  • davos80
    #47
    Megszűnt elég régen az ingyen sms küldési lehetőség.
  • Psziho Apu
    #46
    hali nekem van passom meg minden de nem tom hol kell elérni az sms küldési funkciót mert nállam ha bejelentkezek az oplogoó jelenik meg mármint amit én szerkeszthettnék meg stb.
    Ha valaki megmondaná holl lehet sms írni megkszönném
  • _Neo
    #45
    én előfizettem a legkisebb gprs-wap csomagra, az 250 kb-ot engedett ingyen havonta, de ezen felül is (időtől függően) 7-10 forint között mozgott egy sms... ez körülbelül az olcsósms árkategória, csak nem kell hozzá net. érdemes kipróbálni
  • blackgamer
    #44
    márcsak (666)SMSweb van
  • Stann
    #43
    Hali!
    A Westel bezetette a havidijmentes és általános GPRS-t.
    Ára 13Ft/10kb, ami nem tűnik soknak.
    Igy elgondolkodtam rajta, h. 777sms-en GPRS-el ujra lehetne küldeni sms-t, sokkal olcsóbban.
    Valaki tudja, h. kb. 1-2sms elküldése után mennyi az adatforgalom, vagyis ha egymásután irok 1-2 sms-t, még a 10kb-on belül vagyok-e?

    Köszi, Dani
  • KeKKSZike
    #42
    Akkor nem tudom...
  • Hangianix
    #41
    Ja, de nem 30-as szamom van, meg akkor reggeltem amikor nem kellett hozza.
  • KeKKSZike
    #40
    Ha elfelejtetted a jelszavadat, akkor küldd a JELSZO hívószót a 0630/3444-777-es számra!
  • KeKKSZike
    #39
    Szerintem mailba nem küld semmit se... De nem úgy kell megtudni a kódod...
  • Hangianix
    #38
    Küld valamit vissza emailben? x éve reggeltem, de ki emlékszik már a kódra. Végignézném a címeimet, ha igen.
  • KeKKSZike
    #37
    A kúva annyukba!!
  • KeKKSZike
    #36
    Ne basszál már! Fizetős lett az SMSac??
  • KeKKSZike
    #34
    hjól van akkor...
  • pascal
    #33
    30/2227777 megtaláltam nagy nehezen... 1 régebbi zipben a winyómon.
  • pascal
    #32
    Jah igen kicsit OFF a topictól de magába a címbe belefér...
  • pascal
    #31
    Gyerekek! Nem tudjátok véletlenül mi a 777SMS kerdit sms száma, ahova az üres esemest kell küldeni 1 kreditért...Ritkán használom most kéne. A Leírások linken ott kellene lenni többek közt ennek a számnak is DE most a Leírások visz a főoldalra.. Szóval kéne az a szám ha esetleg vki tudja fejből :)
  • KeKKSZike
    #30
    OKs...
  • Z
    #29
    Majd leírom, az unaokatesóm dániában élt egy pár évet, megkérem, hogy fordítson. Ha rájövök, leírom.
  • :)
    #28
    szacsi: ird le ide a jelszavad, háthta tudok segiteni:)
  • KeKKSZike
    #25
    Tudod, hogy mennyire hiányzott, nem tudtam honnan SMSt küldeni, az enyémről biztos nem fogok!
  • VinylToy #24
    Éljen éljen!!
    :))
  • KeKKSZike
    #23
    Nah, mostmár működik!
  • KeKKSZike
    #22
    De azt nem értem, hogy eddig tudtam küldeni meg minden... Csak most 2 napja nem tudok belépni...
  • Jano
    #21
    Mondom, dán.
    Nekem is nehezen, de sikerült regisztrálni magam, aztán már nem olyan vészes. Ha a reg sikerült, akkor a KOMMUNIKATION alatt lehet küldeni üzt.
  • KeKKSZike
    #20
    baxus... És hol lehet itt küldeni? :) Nekem kicsit magas ez az oldal! Milyen nyelvű ez baxus?!? :)
  • KeKKSZike
    #19
    kösz a címet! Megnézem! :)
  • Jano
    #18
    777 suksz. Aki tud egy kicsit dánul, az menjen a www.speedytomato.dk-ra, és akár külfödre is sms-ezhet. És asszem korlát se nagyon van.
  • KeKKSZike
    #17
    Ne baxatok már fel! Mindenkinek működik, csak nekem nem?!?
  • Z
    #16
    Az napi 60 sms, talán elég lesz egy ideig...
  • Z
    #15
    Nekem is működik, amit szafta írt!!

    Tök jó, most már nég reg-em van!! :)
  • KeKKSZike
    #14
    de hááát... nem értem!
    Nekem is van/volt felhasználói nevem + jelszavam! Plussz még a haveroktól is szedtem, azok SE működnek és az se, amit szafta mondott...
  • VinylToy #13
    Nekem most müködött!
  • VinylToy #12
    Használd a szafta kódját! :))))
  • KeKKSZike
    #11
    Gyerekek!! Mi van a 777sms-el? Már olyan 1,5 napja nem tudok belépni! Azt írja, ki, hogy a kívánt oldal csak regisztrált felhasználóknak elérhető! Van 3-4 azonosítóm, és mind után ezt írja ki... Nálatok műxik?
  • Imremagdi
    #10
    ha-ha
  • Imremagdi
    #8
    ha ezt tudtam volna.......
  • Imremagdi
    #6
    Végül is Igazad van ! De ha mégis ha van valakinek egy felesleges azt szívesen fogadom !

    A Remény hal meg utoljára !
  • RelakS
    #5
    Ugyvan,ugyvan!
    Nem, mintha nem bíznánk benned, de nem bízunk benned ;)
    Meg ha haverod is pl megtudja a név-jelszót, és megváltoztatja brahiból, akkor mi sem tudunk a sajátra bemenni...
    Meg egyébként is, ImreMagdi, szerintem te sem kötöd más orrára a Supergamezes név-jelszó párodat :)
  • KeKKSZike
    #4
    Szerintem senki se fog neked "benyögni" egy azonosítót + jelszót... :P