48
Ki tud regisztrációt a 777sms-re
  • Imremagdi
    #1
    Kérek mindenkit,hogy ha tud regisztrációt a 777smshez akkor írjon!
    Nagy szükségem lenne rá!
    Majd meghálálom valahogy!
    kösz
  • Z
    #2
    Hát először is veszel egy előfizus telót a westelnél, és akkor már könnyen megy.

    Amúgy meg nagyot lehet szívatni ilyen reggel, mert vissza lehet keresni a telefonszámot/címet stb... szal durva dolgokat lehet így művelni
  • Imremagdi
    #3
    Máshogy nem lehetne?
    Esetleg haveri alapon,ingyen?
  • KeKKSZike
    #4
    Szerintem senki se fog neked "benyögni" egy azonosítót + jelszót... :P
  • RelakS
    #5
    Ugyvan,ugyvan!
    Nem, mintha nem bíznánk benned, de nem bízunk benned ;)
    Meg ha haverod is pl megtudja a név-jelszót, és megváltoztatja brahiból, akkor mi sem tudunk a sajátra bemenni...
    Meg egyébként is, ImreMagdi, szerintem te sem kötöd más orrára a Supergamezes név-jelszó párodat :)
  • Imremagdi
    #6
    Végül is Igazad van ! De ha mégis ha van valakinek egy felesleges azt szívesen fogadom !

    A Remény hal meg utoljára !
  • Imremagdi
    #8
    ha ezt tudtam volna.......
  • Imremagdi
    #10
    ha-ha
  • KeKKSZike
    #11
    Gyerekek!! Mi van a 777sms-el? Már olyan 1,5 napja nem tudok belépni! Azt írja, ki, hogy a kívánt oldal csak regisztrált felhasználóknak elérhető! Van 3-4 azonosítóm, és mind után ezt írja ki... Nálatok műxik?
  • VinylToy #12
    Használd a szafta kódját! :))))
  • VinylToy #13
    Nekem most müködött!
  • KeKKSZike
    #14
    de hááát... nem értem!
    Nekem is van/volt felhasználói nevem + jelszavam! Plussz még a haveroktól is szedtem, azok SE működnek és az se, amit szafta mondott...
  • Z
    #15
    Nekem is működik, amit szafta írt!!

    Tök jó, most már nég reg-em van!! :)
  • Z
    #16
    Az napi 60 sms, talán elég lesz egy ideig...
  • KeKKSZike
    #17
    Ne baxatok már fel! Mindenkinek működik, csak nekem nem?!?
  • Jano
    #18
    777 suksz. Aki tud egy kicsit dánul, az menjen a www.speedytomato.dk-ra, és akár külfödre is sms-ezhet. És asszem korlát se nagyon van.
  • KeKKSZike
    #19
    kösz a címet! Megnézem! :)
  • KeKKSZike
    #20
    baxus... És hol lehet itt küldeni? :) Nekem kicsit magas ez az oldal! Milyen nyelvű ez baxus?!? :)
  • Jano
    #21
    Mondom, dán.
    Nekem is nehezen, de sikerült regisztrálni magam, aztán már nem olyan vészes. Ha a reg sikerült, akkor a KOMMUNIKATION alatt lehet küldeni üzt.
  • KeKKSZike
    #22
    De azt nem értem, hogy eddig tudtam küldeni meg minden... Csak most 2 napja nem tudok belépni...
  • KeKKSZike
    #23
    Nah, mostmár működik!
  • VinylToy #24
    Éljen éljen!!
    :))
  • KeKKSZike
    #25
    Tudod, hogy mennyire hiányzott, nem tudtam honnan SMSt küldeni, az enyémről biztos nem fogok!
  • :)
    #28
    szacsi: ird le ide a jelszavad, háthta tudok segiteni:)
  • Z
    #29
    Majd leírom, az unaokatesóm dániában élt egy pár évet, megkérem, hogy fordítson. Ha rájövök, leírom.
  • KeKKSZike
    #30
    OKs...
  • pascal
    #31
    Gyerekek! Nem tudjátok véletlenül mi a 777SMS kerdit sms száma, ahova az üres esemest kell küldeni 1 kreditért...Ritkán használom most kéne. A Leírások linken ott kellene lenni többek közt ennek a számnak is DE most a Leírások visz a főoldalra.. Szóval kéne az a szám ha esetleg vki tudja fejből :)
  • pascal
    #32
    Jah igen kicsit OFF a topictól de magába a címbe belefér...
  • pascal
    #33
    30/2227777 megtaláltam nagy nehezen... 1 régebbi zipben a winyómon.
  • KeKKSZike
    #34
    hjól van akkor...
  • KeKKSZike
    #36
    Ne basszál már! Fizetős lett az SMSac??
  • KeKKSZike
    #37
    A kúva annyukba!!
  • Hangianix
    #38
    Küld valamit vissza emailben? x éve reggeltem, de ki emlékszik már a kódra. Végignézném a címeimet, ha igen.
  • KeKKSZike
    #39
    Szerintem mailba nem küld semmit se... De nem úgy kell megtudni a kódod...
  • KeKKSZike
    #40
    Ha elfelejtetted a jelszavadat, akkor küldd a JELSZO hívószót a 0630/3444-777-es számra!
  • Hangianix
    #41
    Ja, de nem 30-as szamom van, meg akkor reggeltem amikor nem kellett hozza.
  • KeKKSZike
    #42
    Akkor nem tudom...
  • Stann
    #43
    Hali!
    A Westel bezetette a havidijmentes és általános GPRS-t.
    Ára 13Ft/10kb, ami nem tűnik soknak.
    Igy elgondolkodtam rajta, h. 777sms-en GPRS-el ujra lehetne küldeni sms-t, sokkal olcsóbban.
    Valaki tudja, h. kb. 1-2sms elküldése után mennyi az adatforgalom, vagyis ha egymásután irok 1-2 sms-t, még a 10kb-on belül vagyok-e?

    Köszi, Dani
  • blackgamer
    #44
    márcsak (666)SMSweb van
  • _Neo
    #45
    én előfizettem a legkisebb gprs-wap csomagra, az 250 kb-ot engedett ingyen havonta, de ezen felül is (időtől függően) 7-10 forint között mozgott egy sms... ez körülbelül az olcsósms árkategória, csak nem kell hozzá net. érdemes kipróbálni