1354
  • zsea
    #1034
    üdv!
    találkozott már valaki ezel a problémával?
    ha új képre megyek - és ha elhagyom azt a helyet (nem mindegyiknél) piros, kék...stb szinekből folyton újrarajzolja a képet (vagy nem tudom mit csinál)
    hogy lehetne ezt megszüntetni?
  • CéZé
    #1033
    hú de ismerősek ezek a képek valahonnét :(
  • Taptarap
    #1032
    kijött a 2-ik rész:)
  • Sephi
    #1031
    En csakis egyszer hasznaltam vegijacast kicsit es az is a Monkey Iland 4 ben volt mert teljesen elakadtam... ha nem tok valamit legfejjeb megkerdem forumon de altalban mire jon a valasz mar regyuttem :)
  • zaki
    #1030
    DC
  • Black krisz
    #1029
    Ha lehet akkor ingyen :)
  • Black krisz
    #1028
    Valaki tudna nekem mondani egy címet ahonnan le tudnám szedni a játékot magyar verzióban?
  • Einstvan
    #1027
    Skacok semmibaj ha vki. végigjátszást használ.
    Aki versenyszerüen akarja végig nyomni és méri az idöt, annak hajrá.
    Én személyszerint egyszer viszem végig de akkor elvegetálok rajta egy hónapig is.
    Off.: a II. rész tényleg klassz asszem valamelyik screeshot-ot beteszem háttérképnek.
  • JustIce
    #1026
    Na iti van a vegigjaccas: (csak linket rakom be)

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
  • JustIce
    #1025
    ja mar irtam en is:) amugy talaltam vegigjaccast. bar en nem hasznalnam, mert akkor hajlamos az ember a kisebb elakadasoknal is elovenni. a vegen meg az lesz belole, hogy folyamatosan olvasod:) de azert felrakom vhova.pilla
  • htibor
    #1024
    Azt a fajta világos színt állítsd be neki, ami azon az ismertetőn van rajta, amit az elején szedhettél le a Hotel faliújságjáról.
  • Sadun Tryst
    #1023
    hidd el, Kanizsánál 100x szebb!
  • tier
    #1022
    Ebben képek is vannak, asszem így könnyebb lesz.:)
  • tier
    #1021
    Ha angol nyelvű végigjátszás megfelel, akkor itt van.
  • JustIce
    #1020
    ja nagyon:)
  • JustIce
    #1019
    irtam:)
  • JustIce
    #1018
    vilagos sargara allitsd a panelen a szint.. pontosan hol meg nem mondom:) a lenyeg a vilagos sarga(asszem:)
  • Sadun Tryst
    #1017
    Miskolcon már voltam! szép hely! :)
  • Sadun Tryst
    #1016
    mind1, de azér köszi! megpróbálom akkor a DC-t! :)
  • Daru
    #1015
    Annyi még,hogy visszaolvastam,de konkrétan senki sem emlékszik,a régi magyar leírásra mutató linkek nem élnek már.
  • Daru
    #1014
    Sziasztok,egy kis segítség kellene.Az elején vagyok és a robotnak kellene a lábát elkészítenem.Minden megvan,csak a kapcsolók állását nem tudom,mert mindíg másik lábat akar(a kis válogatós:)).Mi alapján lehet rájönni,hogy mi a helyes beállítás.Köszi
  • zaki
    #1013
    hát az nem jó... sajna nem vágok más helyet.
  • tier
    #1012
    Koliban vagyok és ha DC-zek, akkor levágnak a hálóról.
  • JustIce
    #1011
    Amugy Miskolc/Debrecen :D
  • zaki
    #1010
    Dc-d nincs?
  • tier
    #1009
    Csak fizetős helyet tudok.Ez a hdc.atw.hu.
  • Sadun Tryst
    #1008
    és ha valakinek jó a logikája, a megoldóskészsége, és azért jó az ilyen játékokban? akor mi van? mert én sem azér kaptam 5 csillagot az SH2-ben HARD-on, miután végigvittem, mert szép szemem van... :P
  • Sadun Tryst
    #1007
    vmi letöltés van, ahonnan leszedhetem? szívesen kipróbálnám! :)
  • tier
    #1006
    Mysterious Journey 2-t próbáltad már? Most játszom vele. Hát nem egy trivi játék... Ezzel biztos elleszel, amíg megjelenik a Syberia 2.
  • Einstvan
    #1005
    Halika!

    Egy kis megjegyzés.:
    Az ilyen fajta kalandjátékokban senkisem lehet elég jó. Gondolom a hamar végigvitelt
    a második nekifutásra érti mindenki!!! Minden gamé más és más ezért nem lehet kifejleszteni
    az "elöre tudást".
    Igy, a "Jó vagyok ezekben a játékokban" helyett a "Szeretem ezeket a játékokat" kijelentés
    a helyén való. Egy tulajdonság asszem mindannyiunkat összeköt.: türelmesek vagyunk. Mert
    ezekhez a progikhoz ez a legfontosabb. Ezért is szeretik kevesebben az ész játékot.

    -Ó Syberia ki vagy a mennyekben szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te második részed,
    legyen meg a te cd-d, add meg a napi fejtörönket, s bocsáss meg a végigjátszás leirásokért,
    miképpen mi is megbocsátunk a mentés elötti lefagyásokért!
    Amen!
  • zaki
    #1004
    na neeem, azért ennyire nem rövid... persze, hogy 6-8 óra, ha már végigtoltad, és tudsz minden megfejtést, akkor annyi idő alatt talán végig lehet tolni
  • Sadun Tryst
    #1003
    igazából azért is írtam a nem jelenthet gondot, mert (minden nagyképüség nélkül) jó vagyok az ilyen kalandjátékokban... pedig nem is ez a kedvenc játékstílusom! :D
  • LezLee
    #1002
    Mondjuk azért nem egy súlycsoport ez a 3 játék, nem nagyon lehet őket összehasonlítani. Mondjuk a SH 2-ben ott az agyat is kell használni, az RE-ben inkább csak a kezedet, meg a reflexedet. Különben biztos nem fog gondot okozni a Syberia, mégpedig azért mert a fejtörők nem mennek a sztori rovására, a történeten van a hangsúly, és nem cseszték el azzal, hogy illogikátlan, megfejthetetlen feladványokat rakjanak bele. Ezért is nagyon jó játék a Syberia, csak egyetlen nagy hátránya van, méghozzá az, hogy pofátlanul rövid, aki rákattan és felveszi a ritmusát az gyakorlatilag 6-8 óra alatt végigvihető, ami egy kalandjátéknál nagyon kevés :((
  • Sadun Tryst
    #1001
    Gratz! :)
  • zaki
    #1000
    1000.
  • Sadun Tryst
    #999
    Nagykanizsa... gondolom Te budpesti vagy... szal nem hinném, hogy menni fog... :(
    de azér köszi a jószándékot! :)
  • JustIce
    #998
    merre laksz?csak mert ha "ebben" a varosban akkor odaadhatom:)
  • Sadun Tryst
    #997
    akkoriban nem voltam nagy kalandrajongó oszt esélyt sem adtam a játéknak, most viszont nagyon kéne! a SH, RE sorozatok után ezek a játékok sem fognak szerintem nagy gondot okozni! :)
  • zaki
    #996
    azt vettem észre
  • zaki
    #995
    dc-n tuti megvan csomó embernek, én is onnan szereztem be néhány hónapja, elég könnyen szerencsére