1354
  • LezLee
    #994
    Hmm, 2 órára szépen befagyott az sg rendszere :))
  • LezLee
    #993
    Te kihagytad a Syberia első részét????
    Amúgy nem egy mai darab, két éves asszem, esetleg csak dc-n tudsz utánanézni, ott még lehet megvan valakinek. Ja és el ne kezdd a Syberia 2-t addig, amíg végig nem nyomtad az elsőt, különben pont a legfontosabbról maradsz le... a sztoriról.
  • Sadun Tryst
    #992
    Hi all!
    Nemtudnátok 1 ftp címet (vagy valami webcím), ahonnan le tudom tölteni a Syberia 1. részét! játszottam a 2. rész demojával, és az nagyon megfogott... szal lécci aki tud, segítsen... (és bocsi az OFF-ért, asszem ezt a programok beszerzéséhez kellett volna...)
  • zaki
    #991
    ja, vagy bármi hír a játékról... meg kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a sztori
  • LezLee
    #990
    Hát őszintén remélem, hogy nem lesz több csúszás. De egy demo megnyugtatna :)))
  • zaki
    #989
    hát nagyon remélem, hogy már csak 1 hónap, nem is tudom mit csinálok, ha lesz még egy csusza
  • LezLee
    #988
    Már csak 1 hóónap! Indul a Visszaszámlálás!
  • zaki
    #987
    min. akkorát fog ütni sztem :)

    én is már rohadtul várom :)
  • LezLee
    #986
    Nem vagy egyedül ezzel!
    Mindannyian izgatottan várjuk a 2. részt!!!!
    Remélem legalább annyira ütni fog, mint az ELSŐ.
  • Star
    #984
    Hát igen!

    Én is kivittem! Rég játszottam ilyen jó játékkal!
    Lenyűgöző! A vége azért elég érdekes volt. Az öreglány a hotelben maradt, a csaj a szerződést nem vitte vissza New York-ba....azt se értettem, hogy Hans végül hogy került oda.
    Azért ezt a csöpp kis öregasszonyt a végén sajnáltam....a koktélkeverésnél legszívesebben ráborítottam volna az egész pultot, de aztán megsajnáltam, hogy tök egyedül a hotelben marad. Hát......csak annyit tudok mondani, hogy izgatottan várom, míg a következő rész a kezembe kerül.
    Köszönet mindenkinek, aki segített végigvinni a játékot!
  • zaki
    #983
    nincs mit
  • Star
    #982
    Kössz Zaki!

    Megnéztem és sikerült. Valahogy én is így csinálgattam, csak más sorrendben.
    Kössz!
  • zaki
    #981
    #239... (halkan megsúgom, hogy nehogy senki se hallja meg, én is lestem egy picit )
  • Star
    #980
    Kössz Zaki!

    Sikerült, de ezt a rohadt lőrét még mindig nem tudtam megcsinálni!
    Hogy működik ez az átok gép?
    Én már egy csomót próbálkoztam. A hangjegyes papírral számolgattam össze-vissza, de a madam tetszését egyik pia sem nyerte el.
    Hogyan kell kiszámolni, hogy a vodka és a Blue Curaco melyik billenytyűn van?
  • zaki
    #979
    tudod, a medencénél ahol sakkoznak a buzik... na ott jobbra nyisd ki a meleg vizet, és tedd bele a kútba a mézt... és így kell beletenni a mézesköcsögöt a helyére
  • Star
    #978
    S.O.S. !!!!!!!!!!!!!!!!

    Ismét elakadtam!
    A nyanyának a hotelben nagyban keverem a koktélt, már meg van a citromlé, a méz meg a kristálypohár is.
    Beszéltem a másik hotellel is.
    A citromot a helyére raktam, kifacsartam ok.
    De a méz! Az nem megy! Betettem a helyére, megnyomom a mézesgombot, de nem jön semmi.
    Mit kell csinálni?
  • zaki
    #977
    hát nekem is az lesz, mert már az enyémre is nagyon ráférne egy reinstall. IE úgy sem megy, vannak kisebb hibák a rendszerben, stb
  • zaki
    #975
    senki nem tudna segíteni, hogy hogyan tudnám uninstallálni a játékot? gondolom nem vmi jó 5let lenne 1 az 1ben letörölni az egész játékot egy sima delete-vel
  • zaki
    #973
    próbáltam, de semmi. ha törlöm a file-t, akkor meg mindig egy másikat ad meg, hogy az használja, szal...
  • htibor
    #971
    Indítsátok újra a gépet sztem, és akkor nem lesz másik folyamat használat...
  • Breki33
    #970
    hát három óra
    Why?
  • zaki
    #967
    miért van az, hogy nem tudom uninstallálni a játékot? állandóan ezt az üzenetet kapom +:

  • Breki33
    #966
    déli megye
    meg nyugati P
  • Breki33
    #964
    perszehogy megy
    a csaj azóta végigjátszotta róla
    ha vidéki lennél oda is adnám :-)
  • zaki
    #963
    én alcohollal írtam ki safe disk 2 módban, ahogyan írták régebben, és úgy jó lett
  • htibor
    #962
    Bocsánat, a hozzászólás második fele rossz embernek lett címezve :-p
    MetaZoidnak szólt.
  • htibor
    #961
    Safedisc védelem van a CDken.
    Érdekes, hogy az angol nyelvűhöz 2.5-öst ír, a magyarhoz 2.8-ast az nfo file...
    CloneCD-t vagy Alcohol 120%-ot használj, ha mindenáron kiírod CDre.
  • htibor
    #960
    Lesz még ott elég dolgod...
    Azon ritka dolog egyike jön most, hogy a mobilod vezet a játékban tovább téged...
    Ugyanis a muter az egyik telefeonbeszélgetés során elkotyogta, hogy az új pasija régen híres énekes volt...
    A Helena Romanskit majd csak a köv pályán találod, de a poént nem akarom lelőni :D
    Sok sikert! :)
  • Breki33
    #958
    ja anno korrekten le volt írva
  • Breki33
    #957
    igen emiatt
    DC-ről leszedhető és
    alcohollal irható ki védelemmel együtt.

    Én több embernek kiirtam már így
  • zaki
    #956
    hát ezzel én is szívtam rendesen, mire installálni tudtam. asszem kénytelen leszel újra letölteni a gamet
  • Taptarap
    #953
    :))
  • Breki33
    #952
    ja de a rozsdásodo falábúval P
  • Breki33
    #951
    nemtom én miotan felraktam rögtön rápakoltam a három patchet
    semmi gondom nem volt vele
  • zaki
    #950
    fége=vége
  • zaki
    #949
    tényleg eléggé a fége volt már, onnantól kb fél óra alatt befejeztem, max 45 perc volt :)
  • htibor
    #946
    Én sem találtam még DC++-on...
    Breki #944: Ha engem is érint a kérdés, akkor én igennel felelek :)
  • zaki
    #945
    ok, majd szólok
  • Breki33
    #944
    ennyire jók vagytok angolbol? P
  • LezLee
    #943
    Ha sikerül megtalálnod a Syberia 2 E3-as béta demoját feltétlenül szólj, engem is érdekelne, mivel még nem találtam rá sehol :(((