Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12289
a felépülésed jeleként értékelem, hogy végre kiengedtek otthonról...<#smile>
JAST
#12288
kellemes meglepetés volt ma az auchanban hallani pvd - other side-ját...

#12287
VA-Godskitchen_Anthems-3CD-2006-TSP

Disc One

01. Andain-Beautiful Things (Gabriel And Dresden Unplugged Mix)
02. Lustral-Everytime (Nalin And Kane Remix)
03. Bullitt-Cried To Dream (Max Graham Remix)
04. Motorcycle-As The Rush Comes
05. Fragma-Toca's Miracle (Club Mix)
06. Freefall-Skydive (I Feel Wonderful)
07. Sinead O'Connor-Troy (The Phoenix From The Flame) (Push Remix)
08. Dreamcatcher-I Don't Wanna Lose My Way (Original Club Mix
09. Armin van Buuren presents Perpetuous Dreamer-The Sound Of Goodbye
10. System F-Cry
11. Marc Et Claude-Tremble (Riva Remix)
12. Moby-Why Does My Heart Feel So Bad (Ferry Corsten Remix)
13. Starparty-I'm In Love
14. Matt Darey Feat. Marcella Woods-Beautiful
15. Ratty-Sunrise

Disc Two

01. Kosheen-Hide U (John Creamer And Stephane K Remix)
02. 4 Strings-(Take Me Away) Into The Night (Original Vocal Mix)
03. Paul van Dyk-Tell Me Why (The Riddle)
04. Nalin & Kane-Open Your Eyes (The Child You Are)
05. Moonman-Don't Be Afraid (Brittany Remix)
06. Thrillseekers Feat. Sheryl Deane-Synaesthesia (Fly Away)
07. Lasgo-Something (Mirco De Govia Remix)
08. Above & Beyond-Far From In Love
09. Three 'N' One Feat. Serial Diva-Pearl River (Vocal Mix)
10. Aurora-Hear You Calling
11. Kirsty Hawkshaw-Fine Day (Mike Koglin 12
12. Conjure One-Tears From The Moon (Tiesto Remix)
13. Lange-Drifting Away (Original Mix)
14. Delerium Feat. Sarah McLachlan-Silence (Tiesto's In Search Of Sunrise Remix)
15. Olive-You're Not Alone (Oakenfold/ Osborne Remix)

Disc Three

01. Gabriel & Dresden-Tracking Treasure Down (Original Club Mix)
02. Ferry Corsten-Fire (Extended Mix)
03. Deep Dish-Say Hello (Paul Van Dyk Mix)
04. Tiesto feat. BT-Love Comes Again
05. Ferry Corsten-Holding On (Above And Beyond Remix)
06. Dogzilla-Without You
07. Reflekt Feat. Delline Bass-Need To Feel Loved (Thrillseekers Remix)
08. Above & Beyond-Alone Tonight
09. Ernesto vs Bastian-Dark Side Of The Moon
10. Armin van Buuren-Shivers (Alex M.O.R.P.H. Remix)
11. Tiesto presents Allure-The Loves We Lost
12. Oceanlab-Satellite (Original Above And Beyond Mix)
13. Marco V-False Light
14. Paul van Dyk feat. Wayne Jackson-The Other Side (Martin Roth Remix)

Nyami <#finom>

Go Amazon.com/.co.uk/.de, keres, megrendel.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

desigo
#12286
grat
#12285
Sziasztok!

Végre elindult az új oldalunk, van rajta szavazógép, promo mixek, stb.
Mindenkinek jó böngészést.
A fórumban ( javasolt) a regisztrálás


a party oldala
desigo
#12284
Most miért?
Tök menõ zenék<#hehe>
Narcotic Syntax
#12283
azt a szégyent 😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

desigo
#12282
Jól van
Még fiatal vagy,van idõd😊
JAST
#12281
tanulok, ráadásul összevissza, mellette nemtók melót vállalni.

desigo
#12280
csak rajtad múlik,hogy mennyi pénzt keresel...
hajrá...
JAST
#12279
ugye Ti is kitaláljátok mirõl húzták le a 625423ik verziót?
randy katana - play it louder (dj spoke / dave 202 remixes)
óóóóó jeeeeeeee naná h penge zene

JAST
#12278
a válasz: negatív

JAST
#12277
Kris O'Neil... DJing in El Salvador the 16th, 17th & 18th of February... Norway, Copenhagen and Mexico are lined up! üzenete:
hehe, next saturday i will play with Jonas Steur and Under Sun will be a great time

néha azé jó lenne nem magyarnak lenni, legalábbis bulik erejéig...
nem is. inkább csak több pénznek lenni és kimenni bulizni...

JAST
#12276
ezt passzolom, majd utánna járok. azt tóm h a dj shop az övé.

JAST
#12275
valóban lehet rosz topicba másoltam... 😄
legközelebb nem is piszkítom ezt a topicot atbvel

VinylToy
#12274
mindig gondolsz rám, kár hogy ezt a topikot nem sokra tartom 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

EOX
#12273
Brunner résztulajdonos a Blade-ben, nem?

Retteketet

JAST
#12272
housemaster kedvence:
01-atb_-_summer_rain_(136_bpm_mix)-qmi.mp3
02-atb_-_summer_rain_(132_bpm_mix)-qmi.mp3
03-atb_-_summer_rain_(dub_mix)-qmi.mp3

JAST
#12271
Brunner Zsolt - TranceTream.FM mix vol2. (2006 Januar)

01. AURORA - DREAMING (GOLDTRIX REMIX)
02. ROGER SANCHEZ - TURN ON THE MUSIC (DJ ANTOINE VS MAD MARK REMIX)
03. FILTERFUNK - SOS (MESSAGE IN THE BOTTLE) (HI TACK REMIX)
04. MAX GRAHAM FEAT JESSICA JACOBS - I KNOW YOU'RE GONE
05. IIO - AT THE END 2005 (FRANK BAILEY'S SUMMERBREEZE MIX)
06. ARMIN VAN BUUREN FEAT NADIA ALI - WHO IS WATCHING (REMY AND ROLAND KLINKENBERG REMIX)
07. UNKNOWN - SUPERSTRING 2.6 (GLOBAL EXPERIENCE MIX)
08. RADIOHEAD - STREET SPIRIT (TIESTO REMIX)
09. SOLIQUID - MEERKAAT FIELDS (DOMBOS BOOTLEG)
10. MARK NORMAN - T-34

és nemsoká a Bladeben is fellép Bráner trensz mixel.
a végén 1 jövedelmezõ zenei ág lesz ez a remek stílus,
de dj-k továbbra is spy the ghost és nádsípék lesznek, karcsiról nem is beszélve.

JAST
#12270
na ez elég komoly lehet

JAST
#12269
szeifert_vs_krash-emotion
trancemaster 5000-en 😮

#12268
In Trance We Trust 11, mixed by Phynn

1. Leon Bolier pres. Surpresa - Back In The Days (Intro Mix)
2. Vincent de Moor - Mystique Colors
3. Airbase - For The Fallen
4. A Boy Called Joni - Green Astronauts
5. Kay Stone - Alone
6. Estuera - Flow
7. Phynn - Close Encounter
8. Ozone - Q
9. Wippenberg - Earth
10. First State - First State
11. Thomas Bronzwaer - Shadow World
12. Galen Behr & Robert Burns - Till We Meet Again (Galen Behr Remix)
13. Mode Hookers - Breathe (Sander van Doorn Remix)
14. Mark Norman - Brasilia
15. Astralis - Solar Flare
16. Purple Haze - Rush

Megjelenés pár héten belül.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JAST
#12267
05 that's the bass sequencer aka serbinsky rmx 07:21
csak nem a Karcsi? <#hehe>

Narcotic Syntax
#12266
Armin van Buuren Presents Darkstar - Feel Me

háááh oriasi !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

franc0
#12265
14. Marcel Woods - Advanced (Woods revisited)

tejóisten <#wow2>



amúgy nekemis teccik, csomó tracket nemismertem, de jók

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12264
thx. sztem elég jó warm up szett lenne 1 buliban. uccsó félóra azért darál rendesen 😛

desigo
#12263
Kicsit alvós de azért jó kis mix lett!

JAST
#12262
Moving Beats 4

01. Derek Howell - Wah Wah
02. Snake Sedrick - Only One Way (Sertac Kaya rmx)
03. Solarscape - Alive (Alucard rmx)
04. Pryda - Aftermath
05. Nalin & Kane - Open Your Eyes 2005 (Markus Schulz vs Elevation rmx)
06. Andrew Parsons & Emphased Reality - Underworld Dreams (Hawk rmx)
07. Elles De Graaf - Show You My World (Jonas Steur Dub)
08. HKN - Cantus
09. Armin van Buuren - Who's Watching (Remy & Roland Klinkenberg rmx)
10. Blank & Jones - Revealed (classic trance)
11. Enmass - Chunky Monkey
12. AM - Arise (Hammer & Funabashi rmx)
13. SQD - Harry Fountains 69
14. Marcel Woods - Advanced (Woods revisited)
15. Evanya - Las Perillas (Octagen rmx)
16. Blue Manta - I Feel Lost (Fineart rmx)
17. Octagen vs Midor - Flyback
18. Hiver & Hammer - Fusion 2006

link

AMD Norbee
#12261
Substate - Horizon (Mac Zimms Remix)

Visszatérve, Ronski Speed-en ezen feszültem meg nagyon<#guluszem1>

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#12260
01-above_and_beyond-alone_tonight__matthew_dekay_dub-tsp.mp3 zsíííííír
franc0
#12259
köszi

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#12257
az ID&T rövídítése-e valaminek, és ha igen minek?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#12256
pénteken benyomtam justmusic.fm-et videóval együtt. Sultan volt a house matic vendége. csak lazán kinyitotta a cd mappáját. 16 cd / oldal...

Alien
#12255
Aycan - Devil In Disguise (Rob Mayth Remix)RIP

ebbõl fullt akarok MOST!!!! 😄

#12254
Ehh véletlenül rátévedt a winampom és csodálkozom h miért nem hallgattam eddig... tone_depth-what_you_do_featuring_stephanie_vezina__reprise_mix Öccséém ez a monoton zúzás totál beforgat, áá kurva nagy zene
AMD Norbee
#12253
Lange vs. Gareth Emery - Three?

sztetek?
szvsz iszonyat.....

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#12252
Üdv. Mindenkinek!

2006.01.24. este 18-20 óra között a trancetream.fm internetes rádióban TRANCE FUSION mûsorban 2 órás mix lesz. Az 1 órában GABRIEL MILLER vendégeskedik, az után az én 1 órás mixem halható.
A track listát megtaláljátok a rádió fórumán.


Jó zenehalgatást mindenkinek. Várom a véleményeket a mûsorral kapcsolatban
EOX
#12251
na jah, az kemény volt, de utána rögtön a Without you near jött

Retteketet

#12250
helló! nem tudjátok hogy ennek a számnak mi a címe? tudom hogy megvan ennek a maga helye, de sztem ez a szám inkább a trance-hez kapcsolódik. elõre is kösz!
AMD Norbee
#12249
Heeeehh méghogy nem ment át zúzdába?
akkor Mode Hookers - Breathe SvD Remix-be az mi volt? ennél a bassust az agyig felküldte.....



Ez is kijött:
Mirco de Govia - Vital Spark(Sebastian Sand Remix)<#eljen>

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

JAST
#12248
hej...

desigo
#12247
kicsit melege van😊
#12246
eheh

desigo
#12245
<#shakehead>sajnálom,hogy nem tudtam menni
Narcotic Syntax
#12244

LOÁL !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12243
Soxeretettel <#hehe>

Public Domain - Operation Blade 2006 (Vinyl)

A1. 2006 Remix
B1. 2006 XXX Remix

DL

Narcotic Syntax
#12242
meleg viz mi a bubánatnak? le akart ott tusolni ?😄😄_😄DDD

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#12241
már megin sokat ittál biztos 😄

#12240
1. Inpi mix nincs elcseszve Inpi szerint, én még nem hallgattam
2. Na igen, de én nem találtam most rajta azt a kis kapcsolót...