Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAST
#12239
Inpi mixrõl annyit hallottam hogy 3 soliquid zene van benne és brunner elcseszte a cdket (szünet van a számok közt)
a mosdótémához annyit fûznék hozzá hogy állítható a csap a hideg és meleg víz közt (teszteltem)

#12238
ááá, te már ily' korán hazaértél?? <#gonosz2>

hja HATALMAS volt a buli! Van új leptopdidzsés csik izé csuklószorítóm!!! <#alien>

EOX
#12237
Nah megvolt Ronski😊 Kb. 10 körül értünk OPM-mel a Blade-be, alig voltak akkor még, de aztán eléggé megtelt a hely. Kaptunk Inpieces mix cd-t, de még nem hallgattam bele. Poleposition nem volt rossz, jópár zenét nem ismertem, amit nyomtak. Ronski általam ismeretlen okból egy órás késéssel, azaz egykor kezdett Dogzillával. Kb. olyan szettet nyomott, amire számítani lehetett, slágerzenék(pl. Air for life, Without you near), és ezeket idõnként kiegészítette pergõsebb zenékkel, de nem ment át zúzdába(pl Peetu S-Bigger Palace). Szóval bejött nagyon. Ezekre a zenékre emlékszem még:
Sole Survivor
EOS vs. Satellite
Incognition
Halcyon
Tracking Treasure Down
Alone Tonight(Ronski Speed Remix)
Aly & Fila-Eye Of Horus(Ronski Speed Remix)
False light
SOS
Kérésre nyomta Belmondo-Sunshine dustot is. Elõd kb 1 órát játszott csak utána, jó volt, Gouryella-Tenshi és System F-Out of the Blue volt a kezdés, és utána is nyomott pl Castamarát meg egyebeket. Negatívum talán az italárak ill. hogy a mosdóban csak forróvíz volt, amivel még kezet mosni se nagyon lehetett. Viszont most nem volt olyan fülledtség a tánctéren mint Markuson és füstöt se nyomattak szerencsére.

Retteketet

JAST
#12236
leszedtem mégis. nem vészes. legalább saját maguk remakelték nem pedig remix...

Narcotic Syntax
#12235
szánalom ! 😊

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12234
htx <#wave> kiváncsi vagyok markushoz képest, most hányan jönnek el

desigo
#12233
Jó bulizást nektek!
#12232
3 i think

desigo
#12231
Hány SGs megy?
#12230
ugye-ugye
JAST
#12229
várólistán:
Menno de Jong & Leon Bolier present Solar Express - Magma

JAST
#12228
Matthew -s buli jónak tûnik.

#12227
ugye jössz holnap?

#12226
Te melyik néven futsz? <#nevetes1>
JAST
#12225

desigo
#12224
Arabella - Nabucco (Storyteller Remix)
<#vigyor2><#vigyor2>
#12223
loál 😄DD

JAST
#12222
Madonna - Hung up (Warmduscher In Bed With Madonna Mix)<#nevetes1><#idiota>

JAST
#12221
Above & Beyond - Alone Tonight (Matthew Dekay Dub)
látom gondoltak a hozzám hasonló emberekre. :]

JAST
#12220
01-b.b.e-seven_days_and_one_week_2006_mix.mp3
le se merem tölteni.

JAST
#12219
ehhe csumi! Már jeleztem a többieknek 😉

#12218
Electronic Dimension Present:
TRANCE FACTORY Volume 1.
2006.02.03 Blade Club, Budapest

2006 Februárjának elsõ péntekén egy új party sorozat nyitja meg kapuit a trance szerelmesei elõtt. A BTC két állomása között ezúttal egy olyan Trance partyra invitálunk titeket, amely Magyarország feltörekvõ és fiatal tehetséges DJ-it kívánja bemutatni nektek. A két vendég DJ a Mystery üdvöskéje Christian Slater és a Midnight Journey rezidense Reb lesznek. Emelett a Trance Factory rezidens DJ-i Fabian és Gabriel Miller pakolják majd a legjobb trance lemezeket. Most pedig ejtsünk néhány szót az elsõ felvonás két vendég lemezlovasáról:
A mindössze 19 éves Christian Slater egyenlõre rövid, de igen tartalmas pályafutást tudhat magáénak. A Mystery partysorozat egyik kitalálója és rezidense olyan neveket hozott el Magyarországra, mint Niklas Harding, Kris O'Neil vagy Sunquest és külföldi fellépései során sok feltörekvõ dj-vel zenélt együtt, mint például Progressia, DJ Choose vagy épp DJ Jazper. Dánia, Norvégia és Svédország számos klubjában megfordult és fellépett a méltán híres Godskitchenen Marco V Pre-Partyján.
Reb 1998-ban került a keverõ és a lemezjátszók vonzáskörzetébe. Az áttörés 2004-ben következett be számára, amikor is a RadioFlash online rádión 1 éven keresztül hetente jelentkezõ mûsora volt. 2005-ben a Midnight Journey elnevezésû party sorozat rezidens DJ-je lett, majd 2005 õszétõl a TranceTream FM rezidense és alapitó tagja lett. Saját mûsora heti rendszerességel jelentkezik. Eközben a világ egyik legnagyobb online trance rádióján az ETN FM-en havonta jelentkezõ mixe van a SundaySoundScapes címû mûsorban. A mindössze 23 éves Reb 2005 novemberében együtt zenélt Tiestoval, decemberben pedig Markus Schulz után vezette le az elsõ Budapest Trance Central partyt.
A két rezidens Fabian és Gabriel Miller neve sem csenghet ismeretlenül a magyar trance kedvelõk körében, hiszen az elmúlt években számos rendezvényen léptek fel együtt és külön-külön is.
Sok szeretettel várunk mindenkit Február 3.-án, Pénteken a budapesti Blade Clubban, hogy eltöltsünk együtt egy trance-ben gazdag, felejthetetlen éjszakát.

További Információ:

www.electronicdimension.net
[email protected]
http://reb.digitalsunlight.hu
www.gabrielmiller.org
#12217
ohhhhhh, sajnálom...
vigyázz magadra és épülj fel minél hamarabb! <#wave>
king13
#12216
Tomonari & Tommy Pi - C Sharp 2004 (Mike Shiver Mix)

őőő

JAST
#12215
nem óhajtom részletezni a dolgot, de kórházban kéne lennem de én ugyan be nem megyek oda...

#12214
naaneeeeee...tessék addig meggyógyulni!!!
jobbulást!
EOX
#12213
😞
Beteg vagy még mindig?

Retteketet

JAST
#12212
thx mindenkinek.
sajnos az ünneplés elmaradt, és ronski is elfog.

EOX
#12211
Beam Vs Sarah Mclachlan - World on Amun (Shane 54 Laptop DJ Bootleg)
Ez nem rossz.

Retteketet

franc0
#12210
nagyzene

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

AMD Norbee
#12209
Mike Foyle pres Statica vs Signalrunners - Space Theme Dusk

ehez mit szoltok?<#idiota>
1 hete töltöttem és most találtam meg 😄

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

desigo
#12208
<#bohoc>Isten éltessen!<#alien>
#12207
...füled érjen bokáig, Jast!
robotnyk
#12206
hbd-2-jast
Narcotic Syntax
#12205
bódog trance-napot !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

Alien
#12204
Boldog Szülinapot!😊

EOX
#12203
HBD!

Retteketet

franc0
#12202
Boldog szülinapot 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

cSuwwi
#12201
hbd nyúlbéla 😄

shit happens

JAST
#12200
na hol vannak a szülinapos xds team faja rilízei? :/
ték ^^

Alien
#12199
Köszi 😊 Alex Megane remixeit nagyon szeretem, ez is megvan már 😊)

#12198
remélem nem szûnik meg 😊
EOX
#12197
nem csak nálad

Retteketet

#12196
csak nálam nem mûködik a trancetraffic???
JAST
#12195
apropó nem jöttem rá h pete tong-nak miköze a filmhez mivel az egész film alatt kb 2 sec erejéig mutatják. szal ha nem õ jáccik a filmben és nem az õ életérõl hanem a dj társa életérõl szól akkor nem értem a dolgot... vki magyarázatot pls thx.

EOX
#12194
Pont az a jó benne😊

Retteketet

JAST
#12193
accuface aka dj vortex - nekem bejött 1 idõben nagyon amit csinált. B & J - Desire (Accuface rmx) alap.

JAST
#12192
ez a PG2 nem értem mér akkora zene. kellemes de 10 perces szállás soknak tûnik...

JAST
#12191
Above & Beyond - Alone Tonight (Ronski Speed Radio Edit) hmmmm

EOX
#12190
Accuface - Pure Energy
Bár nem vagyok oda a stílusért, ez a tag mindig hallgatható cuccot szokott összedobni. A Trooper remix se rossz, az Alex Megane remixet inkább Aliennek ajánlom😊

Retteketet