15192
  • FreeHome
    #5109
    Még várni kell sajnos vagy 40 percet. Épp töltöm fölfelé.
  • ugot2know
    #5108
    Értettem,máris szedem! :D
  • OPM
    #5107
    szívemből szóltál!
  • FreeHome
    #5106
    Tőccsed majd lefele, és jól megismered azt, amit eddig nem ismertél
    :-)
  • Narcotic Syntax
    #5105
    medway - the baseline track

    közel járok h elélvezzek.
  • ugot2know
    #5104
    Okés,ma este megcsinálom :)
  • JAST
    #5103
    na jólvan elugrom városba signum meg marcos vinyl-ekért h este tudjam nektek pörgetni! legyetek rosszak, ja és ne cseteljetek!
  • JAST
    #5102
    reggelj 1 tárhelyet www.atw.hu aztán ha megvagy pl ez az oldal neve h grace.atw.hu akkor az mp3at linkeld ki:
    http://users.atw.hu/grace/*.mp3
    ennyi
  • ugot2know
    #5101
    Nálatok milyen az időjárás?:D
  • JAST
    #5100
    nah visszakapcsolták a fentiek a villanyt. (apropó, ték)
  • ugot2know
    #5099
    Nekem a fele semmit sem mond...túl sok infó nehezen férne meg a fejemben!Ma lehet felrakom valahova a Grace-Not over yet (Oakenfold and Osborne remix)-et.Csak még nem tudom hova,8 mbyte.Tipp?
  • JAST
    #5098
    akkor örüljé :)
  • Narcotic Syntax
    #5097
    örülök hogy ilyen jol elcseteltek itt.
  • JAST
    #5096
    jah igen igen, bár az a 2es zene nem jött be nekem. talán azért mert többet vártam ezektől a nevektől. 4-7 mehetős zenék :)
  • ugot2know
    #5095
    Itt meg csúszkázós pálya.Reggel gyalog is jöttem be...FreeHome,köszönjük az újabb zenei hozzájárulásod!
  • JAST
    #5094
    jó fórum, lehet írni Soliquid-nek is, mint látod.
  • JAST
    #5093
    itt hóvihar van jelentem.
  • ugot2know
    #5092
    Megnéztem az ajánlott fórumos oldalt,nem rossz.És benne van Holden & Thompson-Nothing...Erről csak egy rossz emlékem van,erre szállt el az egyik hangfalam,a szomszédoknak megváltás volt...
  • FreeHome
    #5091
    Azért nem hagyják abba a zenélést a kutyaütő "muzsikusok", mert arra vevő a nép. Ez a színvonal.
    De mit lehet tenni.........
    Én pölö nagy ráérésemben összeválogattam újra pár dalt, amit föl fogok tölteni a http://saltwater.atw.hu oldalra jól.
    Íme a mixben szereplő dalok listája:

    01. Sasha - Fundamental
    02. Thomas Penton - El Ritmo (Sultan & Tonedepth Dub)
    03. Infusion - Girls Can Be Cruel (Infusion mix)
    04. Audioholics - External Key (Perry Oneil remix)
    05. Hammer and Bennett - Language (Original Mix)
    06. Kobbe and Austin Leeds - Fusing Love (Leeds and Schulz mix)
    07. Mike Foyle - For Your Eyes Only
    08. Mark Otten - Tranquility (Markus Schulz remix)
    09. Kris Payne - Raining Wine (Original mix)
    10. Gill Norris - Forme (Leama & Moor Remix)
    11. Mind - Afterlife
    12. Quivver - Space Manouvers Part 3 (Main Mix)
  • JAST
    #5090
    fenéket.

    fekete pákó és szintibój :)
  • robotnyk
    #5089
    noksz, lldzsunior lesz doszt, mi?
  • JAST
    #5088
    állítólag majd lesz hozzá site. és semmi náksi féle zenéről nem lesz szó.
  • robotnyk
    #5087
    ismerem, múltkor mutogattad, amúgy tényleg nem :D
  • JAST
    #5086
    amúgy se neked való :) bár nyiss témát, majd írok rá!
  • ugot2know
    #5085
    Mert tovább iszik...
  • robotnyk
    #5084
    főleg ha jól linkelsz
  • JAST
    #5083
    eccer beírtam már, de megteszem mégeccer. trance zenékről elemzések, fikázások stb. itt: klikk ide 2 perc alatt megvan a reggelés.
  • JAST
    #5082
    azé kéne megpróbálni néhány figurának h iszik és trance-re táncol. dehát nem.
  • ugot2know
    #5081
    Igen,elvileg...De egyébként meg már a hétvégi mulatozások se a zenéről szólnak,hanem inkább az ivászatról,ha meg iszik valaki,akkor meg bármilyen zenére mozog (próbál mozogni)!A hulladék meg minden zenei boltban megtalálható,olcsónak nem olcsó,de aki meg van lőve zsé-vel,annak nem számit,és támogatja a nagy hatalommal biro zenei kiadókat,hogy minél több fost tudjon gyártani,és ez igy megy újra és újra!
  • JAST
    #5080
    Jam & Spoon elvileg még alkot, csak ritkán. ja azt vágom h van kereslet a denszre, mert világszerte hódit sajnos, de akkor is. Inkább 1 olyan vesszen, mint 1 olyan aki jót is csinált. :)
  • ugot2know
    #5079
    Van,aki be sem jelenti,hogy visszavonul,hanem egyszerüen ennyi és lehúzza a rolót.A Jam & Spoon is úgy eltünt,alig hallani róluk valamit.Tavaly még rebesgettek valami albumot is,kijött egy kislemez,ha jól tudom,és megint semmi!
    A spiclibojra van kereslet,azért nem hagyja abba.Mindig lesznek a tinglitanglire vevő tinik...meg a röfögős mulatós zenékre!
  • JAST
    #5078
    Na kicsit jöttem szakérteni :)
    Aki kedveli a pergősebb trance-t annak biztos mond valamit az Airbase (aka ozone, nem az o-zone!) név. Nos sajnos 10 évnyi dance és trance készítése után visszavonul (egyenlőre X időre), amit nagyon sajnálok, mert egyik nagy kedvencem volt. Ha minden igaz, akkor utolsó remixe az Avanto - The Flute -hoz készült, amit Tiesto is pörgetett In Concert 2 bulijain. Mér nem haggya abba a zenélést pl a spiclibój vagy valaki más?
  • JAST
    #5077
    szoktam látni DC-n, még él. :)
  • Narcotic Syntax
    #5076
    az az Ati Radeon meg remélem azota visszavett az akkor elég nagy arcábol.
  • Narcotic Syntax
    #5075
    az az Alien is jo arc régen dumalgattam vele slskn ö is ilyen nagy trance fan:) mostanába nem nagyo tünik fel itt.
  • JAST
    #5074
    igen a Jens O hamarabb kijött ez a másik kb 3-4 napos :)
  • Alien
    #5073
    A Jens O remix megvan, a másikat majd levadászom, köszi :)
  • JAST
    #5072
    hamár itt vagy party zene: 666-Policia (Jens O és Alera verziók) :)
  • JAST
    #5071
    amatőrők...
  • Alien
    #5070
    Ja azt én hittem, hogy én Alien , de visszaolvastam :D

    Azért jó, hogy nem tévednek már be ide olyanok, akik nem szereteik ezt a stílust, de bejönnek, hogy ez nem zene stb és fikáznak...