15192
  • JAST
    #5069
    Napos pénteket mindenkinek! Várok estére minél több hallgatót. Adás non-stop megy, lehet hangoldóni akár este 7-8 tól. jómagam 10től jáccom a megszokott stílust (lágyabb/pumpálósabb muzsika).
    Stream
    A műsoromhoz a véleményeket ide várom!
  • JAST
    #5068
    fú ez nagyon LOL. Alien -nek is látom voltak fanjai....
  • zaki
    #5067
    lol :DDDDD
  • Narcotic Syntax
    #5066
    meg rám is. legalább egy hallgato :D
  • JAST
    #5065
    hát én próbálotam még a napokban is intézkedni, egyenlőre várjuk h az új szerver meglegyen. ha menni fog függetlenül a másik rádiótól, ugyanúgy számíthattok rám ;)
  • cSuwwi
    #5064
    lényegében neked van állandó műsorod, igen te tartod el a rádiót.
    de már lassan 2 hete semmi sem történt az ügyben, kezdek kételkedni hogy fog-e még valaha menni.
    te meg elmentél a konkurenciához, ezek után nekem se fűződik sor érdekem hozzá, hogy még foglalkozzak vele...
  • JAST
    #5063
    kicsit úgyérzem mintha rajtam múlna h legyen-e rádió. nem kell feladni, csak átmeneti szünet van.
  • cSuwwi
    #5062
    a másik rádiónak van oldala, fóruma majd ott elintézed (nekem is jobb, mert kevesebbett kell csinálnom)
    szal részemről végleg letudtam rádiósg-t.
  • JAST
    #5061
    majd megcsinálod ha megy az új szerver...
    a régit otthon bütyköli a srác.
  • cSuwwi
    #5060
    látom sikerült intézni helyet
    a mostani szerver még mindig nem megy
    úgyhogy részemről itt végleg befejeztem a rádiós dolgot
    az oldalra sem csinálom ezek után meg, felesleges
    és mivel itt sem megy, ezt is leszedem.

    szép volt, de sokat szoptunk vele :#
  • Garfield
    #5059
    Tudom, hogy egy perverz és idióta ötlet, de azért hátha van még rajtam kívül normális ember:

    X-Mix DVD Part 1 (X-Mix 1-3)
    X-Mix DVD Part 2 (X-Mix 4-5, X-Mix: Electronix storm)
    X-Mix DVD Part 3 (X-Mix 7, 9, 10)
    X-Mix: Fast forward & Rewind

    Szerény véleményem, hogy akinek komolyan tetszik, annak megéri kiadni pénzt ilyen klasszikusra, ami Magyarországon - főleg ilyen minőségben - gyakorlatilag beszerezhetetlen.
  • PResident Evil
    #5058
    bazz, pénzt azért nem kéne kiadni érte :DDD
  • FreeHome
    #5057
    Csörgess meg pár budapesti lemezboltot, ahol underground lemezeket lehet vásárolni.
  • FreeHome
    #5056
    Hellpass - Life In A Day

    Ez a szám alatt megy egy ismerős dallam, csak nem tudom ki az előadója, és mi a szám címe. Nem a Hellpass - Life In A Day -nek egy másik verziójáról van szó, mert tudtommal ennek a számnak nincs másik verziója.

    Van valakinek ötlete? Egy Synthetic Night bulin hallottam azt a számot amit keresek.
  • PResident Evil
    #5055
    nah mindegy, azért thx !

    ha van vmi infótok pls ide !!!

    FONTOS :\
  • JAST
    #5054
    ASOT 2005 Dupla mixlemez március közepén!
  • FreeHome
    #5053
    Tudom. Én is keresgéltem már régebben. :-((
  • PResident Evil
    #5052
    ez lesz a party... de a főnök kinyír ha nem lesz video, mert már kibérelte a vetítőt :\
  • PResident Evil
    #5051
    dc-n semmi :'(
  • FreeHome
    #5050
    Most megyen..... :-)
  • PResident Evil
    #5049
    ohh HTXVM, megnézem dc-n ;)
  • PResident Evil
    #5048
    ja
  • JAST
    #5047
    Péntek este 10től Mix Empire a Rádió Flash -en
  • JAST
    #5046
    próbáld most, van h nem megy
  • FreeHome
    #5045


    3LUX 3 - Various Artists

    VHS (PAL - Europe) Tracks:
    Track Artist Label
    Freezer AC 1 Voov MFS/DSB
    Trip from Mars Escape Fax Records
    Omid/Hope Silence Fax Records
    Caravan of Emotions Sven Väth Eye Q Records
    Sub-Marine Evolution MT-Production
    Mihon #2 Ongaku Pod Records
    Paradise Atlantis R&S Records
    Drawn Heart of Space Fax Records
    DDR Voov MFS/DSB
    Trip Silence Fax Records
    Shotkeya Aphex Twin R&S Records
    Cloudwalker Biosphere R&S Records
    Towers of Dub The Orb Wau! Mr Modo

    This time 3LUX 3 takes you on an ambient journey through beautifully designed computer images, created by twelve of Europes's leading computer graphic artists.
    3LUX 3 features digitally remastered music from the creme of the dance underground, skillfully interwoven with outstanding visual imagery, bringing to you 80 minutes of arguably the finest ambient sound and vision available.
    Format: VHS (PAL - Europe) VHS (NTSC - USA) (in stock)
    Originally released 1993-04-19
    Published by Various Publishers
    © 1993 Stud!o K7
  • FreeHome
    #5044
    A 3lux szintén videó, de mivel ambient zene megy alatta, kicsit más a hangulata. Nekem spec jobban tetszik, mert a rendererelt videóba bele vannak keverve a valós életből is filterezett efektek. Azt hiszem elszálósabb maga a videó, ahogy a zene is :-)

    Egyébként évekkel ezelött vettem még az Underground record store boltban Budapesten. Ne kérdezd hol volt akkor. Olyan régen volt már, hogy nem emlékszem.
  • FreeHome
    #5043
    Way Out West - Muthafunka helyesen. Egyébként nekem is tetszik.

    Az említett Max Graham Global Dj track-lista után kerestem a neten de én is csak az általad is ismerttel találkoztam, tehát a nem teljessel.
  • Narcotic Syntax
    #5042
    az x-mix 5ös videora meg már flesseltem nagyokat pacha-ba amikor az ment a kis kivetitön. nem kicsit moziztam:D
  • Narcotic Syntax
    #5041
    te mekkora az a 3lux-os video?? honnan szerezted meg? nekem is kéne de nagyon!
  • Narcotic Syntax
    #5040
    x-mix legnagyobb sorozat a vilagon!! majdnem az összes megvan..

    paul van dyk, laurent garnier, richie hawtin& acquaviva, dave angel, dj hell, dave clarke, kevin saunderson.... mind hatalmas :)
  • FreeHome
    #5039
    Gáz van az oldaladdal. Nem jelenítető meg.
  • FreeHome
    #5038
    XMIX
    Azt hiszem erre gondolsz. Legalábbis régebben amikor még realtime nem tudtak komoly mozgó grafikát pécével renderelni, akkor lehetett kapni olyan videókat, amelyeken video animációk vannak. Nekem is van.
    Pölö megvan az XMIX-5 és a 3LUX-3. Az XMIX alatt techno trance zene szól, míg a 3LUX kiadvány alatt ambient. Ezeket a Studio k7 készíti.

    http://www.k7.com/data.pl?ls=X-Mix
  • cyrus #5037
    wis ?

    de ezek sztem ien effektek mint pl mediaplayerben... zenére ugrálnak.. nem ?
  • PResident Evil
    #5036
    srácok ! hogy hívják azokat a videókat, kisfilmeket, animációkat, amik egy partyn mennek, egy nagy kivetítőről vetítik ki és általában semmitmondó, mozgalmas, színes tartalmúak.
    Melóhelyre kellene, februárban nagy party lesz, szereztek kivetítőt és a főnök megbízott hogy kerítsek ilyeneket... esetleg le tudnék valahonnan tölteni ilyeneket ? pls help... ha a gyűjtő nevét mondjátok nekem az is jó ;)
  • JAST
    #5035
    Ridgewalkers - Find (Kyau vs Albert rmx)
    klikk ide
    nem nagy zene Andy Moor rmx-hez képest...
  • JAST
    #5034
    Aki még nem tudna róla, ASOT nem az id&t rádión folytatódik, mert 1 paraszt barmok, de nem kell aggódni, ASOT folytatódik a rádió department-en ahol carl cox és digweed adásai is mennek....
  • Nh Shevits
    #5033
    Way Out West - Muthafucka Mix 1

    magávalragadott, meggyőzött, lehengerelt. főleg 5:22től
    elég nagy szám. biztos már írtátok ide be párszor...
  • JAST
    #5032
    csókólóm csókólóm, mp3 csereberés ftp ha minden igaz elindul! priviben vagy msn-en keressen akit érdekel a dolog!
  • JAST
    #5031
    jól elvert az asszony mi?
  • Narcotic Syntax
    #5030
    én ismerem :)