15192
  • Alien
    #5149
    Flare? vagy a másik Alien-re gondoltál?
  • Alien
    #5148
    Amikor elolvastam, hogy partizene megy, felmentem, de ugye akkor már nem az ment, hanem akkor te voltál, és bár én köztudottan a pörgősebbet szeretem, mégis bejött valamilyen szinten,és az átkeverések is jók voltak, szóval gratula, csak így tovább :)
  • FreeHome
    #5147
    Schulz stílusa nekem nagyon átjön. Vallomást teszek. Nekem Markus Schulz a kedvencem. :-) De mégsem minden munkája tetszik. A legtöbbb viszont igen. Még 2003-ban hallottam tőle az első live settet.
    Tranceairwaves presents Transcend - In the mix with Markus Schulz
    Ez betette a kaput nálam, és az óta amit lehet, meghallgatok Markus munkáiból.
  • JAST
    #5146
    számomra Schulz a semmiből kavarodott elő. azt vettem észre h a Paul van Dyk - Connectedből van 1 20 megás reconstructionja meg h elevation clear blue... aztán onnantól kezdve a fél trance netbanda verte a nyálát. nekem meg baromira nem jött be. aztán jött az airwave rmx, meg Schulznak 1-2 nekem is teccő megmozdulása :)
  • FreeHome
    #5145
    Nem tudom hogy álltok a downtempo zenékkel, de ezekre most akadtam rá.
    Nagyon kellemes

    Emrecan Cakir - Mesa
    Emrecan Cakir - Starfall
  • JAST
    #5144
    azaz a szám, nem tóm nekem full új zene, és most nagyon tarol nálam. meghívni meg nem nagy dolog 1 műsorba :) majd a részleteket lebeszéljük privátban időben. :)

    azt így bekérdem hátha van itt vki aki tud segíteni. amatőr zenéket várok, amik várhatóan nem gagyik, normális trance vagy trance szerű zene. ha teccik benyomom a műsorba. Alien-n nehogy beírja a Flare 2 új zenéjét, mert agyvérzést kapok. (fél éve várom h halljam)
  • FreeHome
    #5143
    Nah meghallgattam. Markus Schulz - Sentient. Ez az, csak nekem egy pörgős verzió volt meg. Most utána néztem, és az eredetit 2003-ban adták ki. Akkor ezexerint jól emlékeztem :-)

    markus_schulz_-_sentient__vocal_mix-promo_cdr-2003
  • FreeHome
    #5142
    Egy lány énekelt abban, hogy Szeeentieeeennt.........lalalaaa, és nyáron hallottam. De most fölfutottam a décére, és hírtelen letöltöm, hogy az volt-e az.

    Jah....és megtisztelsz ha egyszer meghívsz :-)
  • JAST
    #5141
    ez vokál mix, azis az volt?

    3 napja jött ki? akkor h mixeltem össze csütörtökön és jáccottam pénteken? :?
  • JAST
    #5140
    hát őőőő igazán? nem tóm :)
    meghallgattam ám mixed... jó. meglesző hívva. deahogy a gladiátorban is van: " de nem most.... még nem."
  • FreeHome
    #5139
    Egyébként hogy nézegetm a track listáidat, nagyon hasonló zenéket hallgatunk :-)))
  • FreeHome
    #5138
    Régebben megvolt nekem. Ha jól emlékszem először 2004 nyarán hallottam. Bár lehet, hogy az egy másik verzió volt. De tutti, hogy Markus Schulz - Sentient volt. Csak nekem annyira nem jött át.
  • Phat Smoker
    #5137
    elég újnak néz ki..promo cd-r lemezen jött ki 3 napja
  • FreeHome
    #5136
    "Schulznak ez az új alkotása Sentient amit nyomtam is pénteken, eccerűen zseniális"

    De ez már nem egy mai zene nem?
  • JAST
    #5135
    ami szintén eléggé teccik most nekem: ashkan fardost és mike shiver közös munkája az AM - Arise. naná h nem a vokál teccik benne hanem a dallam ;)
  • JAST
    #5134
    coldharbour s 4 pedig 2 napja kinn van! újra kevert space guitarral... nekem annyira nem jön be...
    viszont Schulznak ez az új alkotása Sentient amit nyomtam is pénteken, eccerűen zseniális. (breakbeat rulla)
  • Garfield
    #5133
    Most olvastam az Armada honlapján, hogy előreláthatólag áprilisban jön az új mixalbum Markus Schulz-tól.
  • JAST
    #5132
    vagy eccerűen visszakeresed ebben a topicban mert belinkeltem az összes in concert 2 tracklistjét.
  • cSuwwi
    #5131
    megkeresed a neten a 2k4-es concert tracklistáját, és a trance hubról leszeded őket egyesével. ilyen egyszerű.
  • AMD Norbee
    #5130
    Sziasztok !!
    Tudtok olyan oldalt vagy hubot a dc-n, ahonnan le lehetne tölteni a tiesto in concert 2004 zenéit trackonként?? (1embernél már láttam dc-n csak az dsl-es és 4-el jön töle :))
  • JAST
    #5129
    mindenféle és minél több véleményt várok ide: fórum
  • franco
    #5128
    már épp kérni akartam
  • JAST
    #5127
    köszi!
  • JAST
    #5126
    na mind1, 12 hallgató, éjfélkor 8. egész jó, főleg úgyhogy a műsorrendben kisincs írva a műsorom. íme a tracklist:
    >> 01. Markus Schulz - Sentient (vocal mix)
    >> 02. Subsphere - My Precious (original mix)
    >> 03. Furry Nipples - Sorroundings (original mix)
    >> 04. Andrew Bennett - Ocean Drive (Probspot rmx)
    >> 05. Ferry Corsten - Holding On (Luka Chable rmx)
    >> 06. Rank 1 - Airwave (Bobina rmx)
    >> 07. Tilt - 12 (Orkidea rmx)
    >> 08. Katana vs Blank & Jones - In Silence the Heart (Jast edit)
    >> 09. Perpetual Motion - We're All Here Together (original mix)
    >> 10. Modulation - Sky (Dallas Superstars rmx) [A hét felvétele]
    >> 11. Signum - Second Wave (2004 remake)
    >> 12. Inner State - Changes (John O'Callaghan rmx)
    >> 13. Evolve - Safe to Dream (The Thrillseekers edit)
    >> 14. Active Sight - Adrenalin (original mix)
    >> 15. Marcos - Cosmic Strings (Marc van Linden rmx)
    >> 16. Alt + F4 - Alt + F4 (Matthew Adams rmx)
    >> 17. Nu NRG - Dreamland 2005 (Adam Sheridan rmx)
    >> 18. Marksun & Brian - Gran Rey (Ronski Speed rmx)
    >> 19. AM - Arise (vocal mix)
    >> 20. Ridgewalkers - Find (Kyau vs Albert rmx)
  • franco
    #5125
    perszehogy. máramennyire értek hozzá,máramennyit hallottam belőle nekem teccet ("szakvélemény"-t hallottak)
  • PResident Evil
    #5124
    most értem haza :\
  • JAST
    #5123
    volt aki hallgattott innen?
  • Alien
    #5122
    ijj lemaradtam :S
  • JAST
    #5121
    Parti zene szól Alien nek :)
  • JAST
    #5120
    nem én vótam :)
  • VinylToy #5119
    mi ez a butaság ami most szól? :D
  • JAST
    #5118
    na már kevesebb mint 1 óra! Reméljük minden menni fog. rádió stream
  • zotyo
    #5117
    Enmass - Beyond Horizon
    Enmass - Needle Damage
    4*-4*
  • zotyo
    #5116
    Tilt - Explorer CD
    5cs!
  • zotyo
    #5115
    ez is kellemes nóta:
    Espen & Elusive - Shexy
    3,5star
  • zotyo
    #5114
    nem mai zene, de én most hallottam először:
    Ace Da Brain - Tales of Dusk and Dawn - sunrise
    Ace Da Brain - Tales of Dusk and Dawn - sunset
    vazzee, elvitte a vihar a csillagokat...azé 4-et mindkettőre adnék
  • OPM
    #5113
    ez a andain edit megvolt régóta, csak elég silány minőségben
  • JAST
    #5112
    ja OPM nek akartam hétközepén üzenni, csak megvártam míg hazajön Andain - Here is the house vagy mi meg a Beautiful Things Markus Schulz remixében kijött.
  • ugot2know
    #5111
    Na,én akkor léptem,hátha a Demszky tornádó is erre tart!
  • JAST
    #5110
    na megjöttem. rendelés nem jött, viszont láttam perry o neil reworks part 1 EP-t meg a hóvihar 2. felvonás elkapott...