1972


A gyönyörű fegyverek topikja, lehetőleg sok képpel! A bicskától az M60-ig
  • Mike
    #1652
    és sajnos ilyen békés típus vagyok
    nem szivesen ölnék meg senkit
    30 ember közé meg gránát kell (de max olyan amitől szarul lesznek pár óráig)
  • gyuri12
    #1651
    király ez a zsidó kommentár:)
  • SHADOWEYES7
    #1650
    Sniper átalakitott Kalasnyikov,hangtópító!


  • csoola
    #1649
    nem feltétlenül arra való, a mai világban van azért olyan kultusz pölö lőfegyvereknek, hogy ezt tudjuk, lehet sport vagy hobbi célra is használni például
  • gyuri12
    #1648
    Lehet itt lövészettel kapcsolatos segítséget kérni?
    Ha igen,ha nem,akkor is kérdezem azt,hogy:
    Szolnok közelében van-e valahol valamilyen hely,ahol lehet lövöldözni? Lőtérre gondoltam, mert ugye ahhoz (gondolom) nem kell engedély, meg nem is lehet túl drága... ha tud valaki segíteni,akkor az segítsen hátéiksz:)
  • SHADOWEYES7
    #1647
    Nehogy eladjam már azért ami megvan, annyit meg úgysem lövök vele ,hogy tönkre menjen akár 2 hónap alatt.
    Viszont való igaz van neki gyenge pontja 20 lövésből 2x elakakadt a lövedék :SS
  • bens
    #1646
    amúgy ha már a gázpisztolynál tartunk, a forgótárasok sokkal megbízhatóbbak mint a szekrénytárasok. ez azért van mert a gázpisztolyokat nem fegyveracélból gyártják, hanem sokkal silányabb anyagból, így a szekrénytárasok nem bírják sokáig. egy jó forgótáras gázpisztolynak viszont sokkal egyszerűbb a szerkezete és jóval tartósabb. tehát ha mindenárod pisztolyt akarsz, szerintem ne eröltesd a wather utánzatokat. ez kb feleannyiba kerül és sokkal megbízhatóbb.
  • bens
    #1645
    úgy hogy túl sok rambot nézel :P
  • bens
    #1644
    mert mint mondtam a rendőrségen dolgozom közelharc oktatóként, és mellesleg 3 évig voltam lövész is, tehát elég sok fegyvert kipróbáltam és párat ismerek is elég jól.
  • bens
    #1643
    akkor iratkozz be egy lövészklubba. a lövészklubbok lőterein bárki lőhet bármilyen fegyverrel, csak sport tagsági kell.
  • Punker
    #1642
    igen
  • NeoMaN
    #1641
    a fegyver az élet kioltására való....
    hogy lehet ezt szeretni??
  • csoola
    #1640
    a G36-os az H & K gyártmány?
  • RAZOR27
    #1639

    G36K powa! (a "c" és "drum" változat is jó mellesleg :D )
  • gyuri12
    #1638
    Ez egy gyönyörű pisztoly, imádom:)
  • Scottt
    #1637
    Szóljál olyan kivonulást tart az SG a C-k összefossák magukat:D És a táj újra fehér lesz mert bakancsunk alatt a föld remeg :D
  • csoola
    #1636
    én például nem akrok senkit bántani, nyugodt természetem van azt hiszem (persze van amivel hamar fel lehet piszkálni, más téma:D) csupán mindig is érdekeltek a fegyverek, szoval a tartását is például csak arra értem h van, esetleg statikus célra lövök vele... (önvédelemre meg a vásárban mindig van egys két afro akik nyomják a ballonkabát alol h "viperásokkoló"...)
  • SHADOWEYES7
    #1635
    Akkor egyszerűen küzdőspotban vagy edző.

    Akkor mit tudsz ennyit a fegyverekről??? Voltál amúgy katona, vagy stb........
  • bens
    #1634
    nem kell "TI"-zni, mert nem vagyok rendőr. edző vagyok, ami nagy különbség.
  • bens
    #1633
    ja, egyébként nem tartok itthon fegyvert, mert személy szerint ellene vagyok mindenféle fegyverkezésnek. leginkább saját magamban bízok, ha megtámadnak az utcán, és egyébként az utcai támadások 90%-ban nincs is időd fegyret rántani, ugyanis egészen addig nem tudod h támadásról van szó, amíg meg nem történik ugye. és a földön fetrengve pisztolyért kotorászni az övtáskában hát... nem igazán szerencsés.
  • SHADOWEYES7
    #1632
    "TI" márcsak tudjátok:)
  • bens
    #1631
    magyarországon gyakorlatilag nem fogsz civilként engedélyt kapni éles lőfegyferre, ami megyjegyzem szerintem nem is baj. nem lenne igazán jó ha minden 2. önvédelmi mániás emberke pisztollyal rohangálna. komoly indokként pedig csak azt fogadják el, ha beállsz a rendőrség vagy a katonaság kötelékébe.
  • bens
    #1630
    hát legálisabb mint pl egy 9mm-es marokfegyver, tartási papírok nélkül :\
  • bens
    #1629
    a te hozzászólásaid pedig az kompjútermanók önvédelemhez való hozzáértését minősítik.
  • bens
    #1628
    ha már a nagyszájúságnál tartunk, nem én beszéltem arról h hogyan pofoználak fel. csupán arról van szó, h a gázpisztoly a lehető legdrágább és leggyengébb módszer az önvédelemre. egyetlen előnye, hogy az iq fighter bűnözők összetéveszthetik az igazival, persze egészen addig, amíg meg nem hallják a hagját (tehát jobban teszed ha egy támadásnál el se sütöd, hátha beugrik az illető). én azt mondom h többre mész, ha megtanulsz judo edzésen egy válldobást, mintha vennél egy gázstukkert.
  • Unreal1942
    #1627
    Ez az egész önvédelmi dolog mindenféle eszközzel elég érdekes dolog! Ha kárt teszel a támadóban akkor még téged vesznek el ha nem volt nála is minimum ugyan olyan eszköz!
    Ha megvered és baja esik akkor azért vesznek elő. Az sem számít, hogy esetleg kétszer akkora volt és neked csak szerencséd volt vagy netán képzett bunyos vagy (sportolo) akkor is elő vesznek.
    A legjobb ha elkerüli az ember az ilyesmit. Nyilván van amikor nem lehet, de ez elég ritka dolog! Arról ne beszélve, hogy ha van a zsebedben egy stukker akkor esetleg túl értékeled és ezért nem kerülöd el a bajt!
  • Unreal1942
    #1626
    Nem kaphat. Elvileg kaphat, de gyakorlattban nem fog!
  • PrasCo
    #1625
    Lényegesen kissebb bajban vagyok, hiszen a vipera abszolút legális. ^^
  • csoola
    #1624
    arra tudnál válaszolni, hogy civil mkor kaphat éles fegyvert, ha kaphat egyáltalán? valami komoly indok kell, vagy még az sem elég?
  • SHADOWEYES7
    #1623
    Akkor ezért van akkora szád, neked valszeg van fegyvertartási engedélyed, és fegyvered is, elhiszem ,hogy ezt vizi pisztolynak nézed, de nekem csak ez jut.
  • csoola
    #1622
    gáz-riasztó fegyverrel mit okoznál neki? nem lesz tőle komoly baja... önvédelemre van, nem háborura, szoval odajön arcába küldesz egy kis gázt és spurizol...
  • Panzerfaust
    #1621
    Rendőr? Mindent értek.
  • Punker
    #1620
    gratulálok ha ez igaz, közelharc oktató és szerinted C falka ellen pusztakézzel kell menni, a viperás hozzászólásaid pedig fanasztikusan minősítik a rendőrségünk színvonalát.....
  • bens
    #1619
    nem mindegy, mert ha lelövöd, akkor még engedély nélküli fegyverhasználatért is kapsz néhány évet, ha viperával fejbevered a tagot, akkor lényegesen kisebbbajban vagy.
  • bens
    #1618
    ennyi erővel a pisztolyt is elvehetik és lelőhetnek a saját fegyvereddel. az igazsághoz hozzá tartozik, h aki hülye a fegyverekhez az ne hordjon magával semmit.
  • bens
    #1617
    biztos felpofoznál, főleg mert közelharc oktató vagyok a szegedi rendörségen. nyilván azért szóltam hozzá a témához, mert fogalmam is van róla, nem nagyképűségből. de sztem még tegyél fel 50 képet a játékpityudról, mert nagyon vagány.
  • SHADOWEYES7
    #1616
    Ezt olvasd el.
  • csoola
    #1615
    és ezzel milyen sérülést okozhatsz/mikor használhatod?
  • SHADOWEYES7
    #1614
    nekem kettő van van a P22-es ami 32 ezer körül mozog:



    és van Walter p99-es ami 45 ezer volt:

  • csoola
    #1613
    amugy a waltherek milyenek? nemn olcsoak ugye?