60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Debilon
    #59970
    játékon belül a grafikai menüben sem tudod beállítani?
  • Ben007
    #59969
    ma végre játszottam egy kicsit jó csak idegesít hogy nem teljes képernyőn megy :(
  • Ben007
    #59968
    ja és beállítottam 1280x1024-re
  • Ben007
    #59967
    csak kirakja ablakba
  • HoReSz1975
    #59966
    Alt+Enter
  • Ben007
    #59965
    nekem alapból az van beállítva hogy fullscreen=true de semmi ha false-ra állítom akkor ablakban futtatja PLZ HELP!
  • Ben007
    #59964
    ja és hogy lehet teljes képernyőt beállítani?előre is thx
  • Ben007
    #59963
    ja és van magyar szeró?
  • Ben007
    #59962
    na mi újság a játékkal? nekem nagyon bugos volt és egy ideig abbahagytam most hogy áll a helyzet?
  • Nyers
    #59961
    Nekem is ugyanez a szerver gebasz, elég röhej.
    Tracker-en kilesem a szervert és konzolból nyitom meg az ipt, aa feeling. Remélem jönnek majd új játékosok mert ha lesznek új mapok akkor megint egy map egy játszható szerver téma lesz.
  • Mighty
    #59960
    Nálunk is mindenki szétszéledt, de páran most nyomjuk. Rush, Crassus, Cirek akikkek játszottam mostanában. Nekem most nincs netem az asztali gépben, de remélem 1-2 héten belül meglesz.

    A játék a sok bosszantó bug melett viszont elég jól játszható.

    A steam automatikusan frissít, ha van valami update. Frissítsd a serverlistát, lehet valami bug van ott is.
  • ZsozS
    #59959
    Szia Mighty!
    Semmi extra van egy kis szabim, gondoltam megnézem mi a pálya az új AAO-val ;) Eddig csak hallottam felőle, most próbálgatom.
    De ahányszor bemegyek egy szerverre (amin a szerverkereső szerint járszanak a népek), mire beérek üres!?? A steam frissít automatikusan, vagy nekem kell frissítgetni Army-t?
    Amúgy sokan nyomjátok még Mighty? Nálunk már senki... mindenki áttért RPG játékokra, más FPS-re, repszimre... nálam most a Rise of flight a nyerő.
  • Mighty
    #59958
    Szeva ZsozS!!!

    Mizu veled?
  • Spészgószt
    #59957
    Látod mi van ott a fejlécben PIROSSAL írva
  • ZsozS
    #59956
    sziasztok!
    vannak valahol az új kiképzésekhez megoldások?
    előre is köszi a help-et
  • Mighty
    #59955
    Még nincs netem...
  • [Rush]
    #59954
    elsimitast vedd le róla...
  • Kreeder44
    #59953
    Sziasztok! Miért nem látom az interfac-t? nincs semmi kiírás a képernyőn még a chat et se látom írjon aki tud segíteni pls... előre is köszi jó éjt!
  • HoReSz1975
    #59952
    Tényleg érdekes, de legalább, tudok nyomulni, csak ne lenne ennyire bugos, és ne lenne itt is sok lúzer cheater
  • Doma #59951
    Vicces, mert nálam pont fordítva volt. Csak xp sp2ben hajlandó működni :)
    Seráfütty. Az a lényeg hogy működik
  • HoReSz1975
    #59950
    Érdekes XP SP2 komp. volt, levettem róla és sima windows 7 -el nem fagy már ki
  • HoReSz1975
    #59949
    Köszi, megprobálom
  • Doma #59948
    Csinálj az AA3.exe-ről egy ikont, és futtasd XP SP2 kompatibilis módban adminként.
    Nálam W7 Ultimate x64 RC 7100-nál így sikerült, kb 1 hét próbálgatás után.
  • [Rush]
    #59947
    nekem meg az a bajom, hogy volt 54 hawkeye-om és most lett 1
  • HoReSz1975
    #59946
    Bocs Windows 7 x64 Ultimate RC 7229 HUN
  • HoReSz1975
    #59945
    Pár napja nem tudok játszani az AA3 -al, egyfolytában kifagy a játék, már probáltam azt is, hogy teljes törlés, majd újra telepités a STEAM -mal, de semmi, amióta frissitette a 3.0.5.-re azóta kifagy állandóan, 15 percet játszok, majd megmervedik a kép és windows hibaüzenettel kib@sz. Windows 7 Ultimate x64 van fent Beta 1729 HU.

    Valakinek hasonló gondja van -e
  • Mighty
    #59944
    Még semmi info nincs arról, milyen pályák lesznek még. Jelenleg a bugok javításán dolgoznak. Persze ez nem zárja ki, hogy meglepetésként kapunk új map-eket is a 3.0.6-tal.
  • fdsag
    #59943
    Az AA3-ban nem lesz Hospital térkép?Látom már Bridge van.
  • Mighty
    #59942
    Ja, jövök. Ma van utojára UPC netem. kb 2 hétig net nélkül lesz az asztali gépem...
  • [Rush]
    #59941
    Mighty ma game?
  • Mighty
    #59940
    Nem tudom, aktuális-e még a banner alatti Freeze Fix linken taglalt megoldás, de kipróbálhatod.
  • Béla9248
    #59939
    És az miért van hogy ha rákattintok egy szerverre lefagy rögtön! Ezt lehet vhogy orvosolni mert így nem igazán lehet játszani vele!
  • Béla9248
    #59938
    Értem! Na akkor ki is próbálom!

    Köszönöm mindkettőtöknek!
  • Mighty
    #59937
    Helyesbítenék: a játék jelenlegi verziójában lévő összes fegyvert, illetve kiegészítőt. Kivéve az ellenfél fegyvereit :)

    VIP nem érdekes, mert az nem választhat, kapja és kész. :)
  • Sadist
    #59936
    Ha a játékban nem is látszik teljesítettnek, elméletileg bármelyik szerverre be kell hogy engedjen és ott bármilyen fegyvert vagy kiegészítőt választhatsz.
  • Béla9248
    #59935
    Ez mind baro de akkor azt kellene látnom hogy megvan minden tréningem vagy nem?
  • Sadist
    #59934
    A szerver nem menti rendesen a kiképzések eredményeit, ezért azt csinálták, hogy minden account rendelkezik az összes teljesített traininggel, így akárki tud akármilyen fegyvernemmel játszani.
  • Béla9248
    #59933
    Szevasztok!

    Volna 1 rövid kérdésem! Most telepítem a 3.0át és sok helyen olvastam hogy ne csináljam a tréninget! Röviden tudnátok írni erről?

    Előre is köszi szépen!
  • Borg
    #59932
    Hát nálunk az nemigazán ma este lesz. Mivel 6pm-9pm pacific time az itteni idő szerint hajnalban/reggel lesz valamikor.
  • Szega87
    #59931
    code of honor 3