America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
Tehát ha az expiredben már elküldettem magamnak a passot,de ugyanaz jön levélben amit eddig is használtam(ergo semmit nem változtat).
Ha ezek után visszalépek az acc-omba ugyanugy expired marad!
Ez akkor ezek szerint azt jelenti hogy bármennyiszer elküldhetem magamnak a frissitett jelszót,mindig ugyanaz marad és nem fog soha frissiteni...
Fasza

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Fogsz kapni egy ideiglenes jelszot levelben, amit megvaltoztathatsz a neked tetszore. Voila mar is nem expired az accountod.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
Ergo megyek,nyomok egy frissitést az e-mail-omra...
Erre dobja nekem u.a. a passot ami eddig volt és ugyanugy expired marad a userem!
Kicsit zavaros voltam vagy érthetõ?
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
csak nem lõttétek le?
(vagy csak alszik mert megint hajnali 6ig nyomta.....)
\"Nem szeretem a politikát csak megnyugtatja az idegeimet\" (Dzsingisz Kán 1155-1227, eredeti nevén: Temündzsin)
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
Error: 256
Message: Error opening table (1146): Table 'gsms.Usernames' doesn't exist
File: /usr/local/apache/htdocs/system/database.inc
Line: 99
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

wow Bro...pont ilyesmirõl álmodtam...MMMMMMUHHAAAAAA


\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
a mai nem lesz nagy nap?
1ébként már én is L

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"


Na bocsi az offé...\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"



http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS
egyébként is csak programozva vannak a génjeiken keresztûl mint mi is... LOL
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Igaz, nem is játszottam semmit egy fónapja.
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)








)