America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

patacsi HUN
#18499
ja ha van kérdésetek segítünk 😄

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Brutal
#18498
Hát igen bejelntkezni be tudok,csak ez az expired dolog idegel😊)
Tehát ha az expiredben már elküldettem magamnak a passot,de ugyanaz jön levélben amit eddig is használtam(ergo semmit nem változtat).
Ha ezek után visszalépek az acc-omba ugyanugy expired marad!
Ez akkor ezek szerint azt jelenti hogy bármennyiszer elküldhetem magamnak a frissitett jelszót,mindig ugyanaz marad és nem fog soha frissiteni...
Fasza

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Slow
#18497
van két 10 honoros pajtink, friczy és mighty!
isten hozott a csapatban srácok!

patacsi HUN
#18496
jóvanna én is lehetek hülye 1x 2x 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#18495
Irta, hogy mar be tudott jelentkezni, te tok 😛

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#18494
Nos, ha az accountodba belepve latod beallitva az email cimedet, akkor az elozo oldalon kattints az Expired Accountra, ahol a usernevedet es az email cimedet kell megadni. Ha nem latod, akkor maintain accountnal beallithatod.
Fogsz kapni egy ideiglenes jelszot levelben, amit megvaltoztathatsz a neked tetszore. Voila mar is nem expired az accountod.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#18493
csak kisbetüvel írd be a username -edet, akkor mit csinál ??

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Brutal
#18492
Nem tudja valaki hogy miért van az,hogy az acc részben a az army login honlapján bejelentkezem, kiirja hogy expired a userem!
Ergo megyek,nyomok egy frissitést az e-mail-omra...
Erre dobja nekem u.a. a passot ami eddig volt és ugyanugy expired marad a userem!
Kicsit zavaros voltam vagy érthetõ?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Strahd_
#18491
Este lelövöm!! mondom hoyg a dühömet kiadom DE rajta csak találjam meg!! 😄

#18490
Hol van "GFREITER" ???
csak nem lõttétek le?

(vagy csak alszik mert megint hajnali 6ig nyomta.....)

\"Nem szeretem a politikát csak megnyugtatja az idegeimet\" (Dzsingisz Kán 1155-1227, eredeti nevén: Temündzsin)

SSBeeci
#18489
...ez volt tennap...Fatal error: Call to undefined function: dbopentable() in /usr/local/apache/htdocs/changeprofile_ack.php on line 27

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SSBeeci
#18488
Ma ez van, ha nevet akrsz változtatni, vagy csak az accountodat frissíteni: ERROR:
Error: 256
Message: Error opening table (1146): Table 'gsms.Usernames' doesn't exist
File: /usr/local/apache/htdocs/system/database.inc
Line: 99

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SSBeeci
#18487
wow Bro...pont ilyesmirõl álmodtam...MMMMMMUHHAAAAAA

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

patacsi HUN
#18486
este én is leszek végre 😄

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#18483
hm...... nem vagyok abban én olyan biztos

patacsi HUN
#18482
sztem én voltam a bûnös a #18472 -vel 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#18481
Vagy ha az a gondod, hogy teleküldtem képekkel a fórumot, akkor boooocssssseeesszzzzzzz mindenkitõl

patacsi HUN
#18480
Strahd_ mostanában csak aludtál, végre felébresztettelek valamivel 😊 de az a medic aki 27x gyilok/óra az inkáb a lent említett (nem írom nehogy még mérgesebb légy)...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

[Rush]
#18479
What's ur problem bro?

hTTp://ror.hu/

pet70000
#18477
És egy utolsó mára:
ezt elraktam, me' ilyen se lesz többször

pet70000
#18476
Egy kis állatkodás:
Szabályok: tilos lemenni a híd közepérõl

pet70000
#18473
LOL, csak az a kár, hogy ez wc-n vagy rt-n nem megy....

patacsi HUN
#18472
<-HIT->P.E.T. by -patacsi'sscool- höhöhö

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#18471
Köszönjük a medic teszt megoldásait, azt használtam,

patacsi HUN
#18470

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Atiti
#18469

Atiti
#18468
Szép eredmény

patacsi HUN
#18467
arra számítanak, hogy kúszolmászol aztán ha legázolod õket akkor csak pislognak 😊)) hooah <-HIT->gyülekezete hooah 😉

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#18466
Lecsitereztek, peddig csak az m49-essel rohangásztam 😄

patacsi HUN
#18465
#18434

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Gfreiter
#18464
De most komolyan kérdem. Ha nem piszkálom meg, nem fog elmúlni magától? Vagy most nekem is szaroznom kell az accountommal?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

[Rush]
#18463
JÓ 8 ALL

hTTp://ror.hu/

[Rush]
#18462
Soha nem fog elmúlni (CSAK NEKEM )

hTTp://ror.hu/

Gfreiter
#18461
Jáccottál? Figyi, most mi van? Elmúlik ez az error bugi?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#18460
mé?
a mai nem lesz nagy nap?
1ébként már én is L

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#18459
Jaj be jó itt beszélgetni magammal, ezt a diliházban is megtudtam csinálni... 😊 Najó8 mindnekinek! Nagy nap lesz a holnapi...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18458
Basszus!! Patacsi fellelkesít, én megyek jáccani, erre: Error: unknown, vagy Unknown error, tudja már a franc. Én nem akarok hozzányúlni semmihez.Rendbe fog jönni magától?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18457
Tudja vki, hogy mik lesznek a rendszerkövetelmények a 2.0-ban? Egyébként a 2.0 és az SF egy és ugyanazon értelmet takarják?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18456
Ha feldobok egy on témát ír vki végre???

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18455
Bár egy rendes, kedves és szép lányt azért ismerek: Klárika, a guminõ... Na bocsi az offé...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18454
Ja, és ráadásul még egy praktikus, ciklikus önmegsemmísítõ program is van bennük (itt az automata elvérzésre gondolok), amit valami hülye meghackelt azzal, hogy kitalálta a betétet, meg a tampont, és a csajok meg csak egyre hülyébbek és hülyébbek...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

[negativ] Cirek
#18453
mostanában az auth szerverek nem nagyon voltak a helyzet magaslatán, így lehet nem minden pontot sikerült regisztrálni, de fel a fejjel, nemsokára biztos nõni fog a honorod!

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

patacsi HUN
#18452
azt jobb ha nem tudod 😞
egyébként is csak programozva vannak a génjeiken keresztûl mint mi is... LOL

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#18451
csak az xSU fórumát... Strahd_ örült 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Brutal
#18450
Nem könnyû de kezdek függõvé válni!!!!!!!!!!

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Gfreiter
#18449
Én meg mióta regisztráltam... De ez egy nagyon nehéz játék!!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Brutal
#18448
Azt megértem de én jáccottam ám

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Gfreiter
#18447
És mikor tanítasz meg (csak egy picit) hackelni? Csak hogy tudjam, mit gondolnak rólam a csajok, lol..

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Daniel_F
#18446
Én egy hónapja nem fejlõdtem semmit.

Igaz, nem is játszottam semmit egy fónapja.

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Brutal
#18445
Létezik hogy nem fejlõdtem 3 napja semmit?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.