America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I.C.ram
#19007
Ráadásul egy olyan, akinek köze nincs az aktív AA-záshoz
I.C.ram
#19006
patacsi HUN
#19005
azér abba majd én is beleszólok 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Slow
#19004
tudtam, hogy off viszi el az 19000.et, baaaaa=)

Slow
#19003
hát nem 😉

zotyesz
#19002
Nem tudok számolni, írni... Ez már a vég! 😊

zotyesz
#19001
Enyém a 20000-ik! 😄

I.C.ram
#19000
zotyesz
#18999
Kicsit huzatos. 😊

patacsi HUN
#18998
ja jól bevált konstrukció de az arabok is Toyotások (bírja az arcuk luxust)...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

I.C.ram
#18997
Vagy ilyet! 😄D

I.C.ram
#18996
Egy ilyet!

zotyesz
#18995
Ez sötét-zöld volt

Slow
#18994
te! nyomás vissza a cod topicba, ott vitatkozom veled, nem itt! 😉

I.C.ram
#18993
Az álmom, hogy veszek egyet terepszinben! 😊
zotyesz
#18992
Múlkor nézegettem közelrõl egy vatta új Defendert. Nekem is tetszik. 😊

I.C.ram
#18991
Legjobb terepjáró a Defender! Nincs mese.
zotyesz
#18990
Õszintén szólva ütközésbõl nekem az õz is elég volt.

patacsi HUN
#18989
igazából minden nagy létraalvázas azaz igazi terepjárónak vasutisinmerev az alváza úgymond... de azért kamionnal ezekben sem érdemes frontálisan ütközni 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#18988
Fokozottan kell figyelni a reportokat!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Nyers
#18987
Én is attól tartok, de majd belejövünk!

My Life for Freedom!

zotyesz
#18986
Lesz ám ROE pont!

zotyesz
#18985
OK, Te gyõztél!
Kérdésem, hogy nem a Ford Explorer gyártását állították le azért mert ütközés esetén szétszakította a másik autót, annyira merev a karosszériája? Te vagy az autó szakértõ. 😊

Kutyika
#18984
Köfi! Sajna nem nagyon tudok Angolul,(nem tanultam) valahonnan van... De majd bepótolom, ha idõm engedi....

Nyers
#18983
Nagyon igazad van! Az lesz a sava-borsa a játéknak, hogy az IF-ket alig lehet megkülönböztetni az OPFOR-tól, mig az SF katonák láthatóan más hacukában nyomják!

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#18982
na annál már csak 20 kilóval nehezebb 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

zotyesz
#18981
Ja, és IF-ként lesz RPG-7, illetve egybõl AK-val indulsz. 😊

Nyers
#18980
Igen, de a kiképzés és a min. 15 honor nélkül is lehet nyomni csak éppen "barátságos erõ"-ként!!!

My Life for Freedom!

zotyesz
#18979
Jól érted.

Kutyika
#18978
Jaja, tényleg ott van a hírekben!!! Jól értem, hogy a minimális honorszint Sf-hoz 15???

zotyesz
#18977
Na jó, akkor Range Rover. 😊

Nyers
#18976
Igazat beszélsz!!!

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#18975
ja csak potom 0,6 tonnával nehezebb a LandCruiser és 2,0 tonnával többet vontathat 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Nyers
#18974
Nem tudja vki azoknak a képeknek a linkjét, amit kb 1,5 hónappal ezelõtt közölt az aafiles.com? /Volt ott pávélozott kocsi, Black Hawk és egyéb finomságok/ Ja, és a következõ patch 2004 tavaszán jön ki!

My Life for Freedom!

zotyesz
#18973
Ebben aszent minutában láttam meg a következõt a hivatalos oldalon:

"Subject: AA:SF (SFAS) is here!"

Tényleg lesz ma! 😊

#18972
uuuujjujujujujjjj mánn nagyon viszketek....
pet70000
#18971
Gyertek jáccccani

Kutyika
#18970
Nos még semmi hír a 2.0-ról???

zotyesz
#18969
Vagy Ford Explorer. Az is egy valóságos tank. 😊

pet70000
#18968
69.25.17.6

patacsi HUN
#18967
3dgamers,Ausgamers,Filefront,MilitarySlim,FhileShack,... tüzetes vizsgálatával töltjük az idõt 😊)
ha a végére érünk kezdjük újra 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#18966
érzitek már a 2.0 illatát? hmmmm..fincsi😊
#18965
mi ez a pangás a fórumon?😊
Gyadi
#18964
Pedig hogy ígérgették, hogy a játékban NEM lesznek "kis" fegyverek pl.: pisztoly, kés...

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

patacsi HUN
#18963
a leadereknek is járna sztem 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Nyers
#18962
De a játékos "elmúlása" után más nem használhatja ...

My Life for Freedom!

Daniel_F
#18961
pfff, ezt nem is gondoltam volna, de kellemes meglepetés:

M9 Pistol: All new M9 pistol available only to Advanced Marksman as a 'last resort' weapon for close encounters.

Pisztolyt kapnak a sniperek😛

forrás

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

patacsi HUN
#18960
csak elütöttem volna az idõt egy kis mozizással...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Slow
#18959
nem bírsz magaddal pata 😉

patacsi HUN
#18958
náluk keleti idõ szerint 11.15 van akkor az már nem reggel 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.