America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gyadi
#19057
Jaja, már kiproszaltam azt is, jó kis játék, de valahogy letörlõdött az idõk folyamán 😄

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Tibre
#19056
Vietcong az realisztikus 😊,fõleg vietnam modban.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Nyers
#19055
Ezért játszom én is ezzel! Amióta elkezdtem, a többit kiröhögöm! És ez komoly!

My Life for Freedom!

Nyers
#19054
Lehet, hogy igazad van! De velem még nem fordult elõ az az eset amit vázolsz! Majd kipróbálom! (Mondjuk AR-nél sztem már igen!)

My Life for Freedom!

Slow
#19053
a mai fps-ek közül messze ez a leg realisztikusabb
(amirõl tudok legalábbis)

zotyesz
#19052
Az amerikai katonák beosztóak a lõszerrel. Képzeld el, ha inkább megállna és kiszedné az egy töltényt a tárból, aztán zsebre tenné.

Nyers
#19051
Osztom a véleményedet, egyáltalán nem realisztikus, pedig nagyon erre törekednek!

My Life for Freedom!

Gyadi
#19050
Azért mivel azt a tárat nem dobod el csak elrakod, probáld csak ki hogy kilõsz mindegyik tárból egy kicsit és ujratöltesz...

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Gyadi
#19049
Szerintem az azért eléggé irreális hogy a kispisztolyt nem lehet majd felvenni egy halottól...

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Nyers
#19048
Az ha van még egy szaros golyó a tárban és újratöltesz, akkor nem fogy a táraidnak a száma!!!

My Life for Freedom!

Gyadi
#19047
Ez nem igaz mindig megelõznek 😛

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Gyadi
#19046
Ezen mitértesz? Mi az ujratoltesben a szar?

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Slow
#19045
mi szar benne?

Nyers
#19044
Na ja, és az újratöltést is meg lehetne már oldani!!! Mert így nagyon, de nagyon szar!!!

My Life for Freedom!

Gyadi
#19043
Remélem hogy lesz majd késõbb egy olyan funkció hogy fejbe tudod kólintani az ellent ha épp kifogyott a töltény, pl sawwal 😄D

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Slow
#19042
na ja
az lesz, hogy lesz egy rakétád, vagy rpg-d, és azzal vadászol majd a sniperre, és mindenki örjöng majd, hogy ááááááááááá
=)

Gyadi
#19041
Talán a strykerre? 😄

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

zotyesz
#19040


Ha már az autóknál tartunk, nekem meg ez a nagy kedvencem.

Nyers
#19039
Talált, süllyed! 😊
Ugyanis ilyeneket ígérnek tavaszra!
MP5SD6 Remington 870 shotgun for forced entry through
doorways; the AT4, a shoulder-fired anti tank rocket; and the BDM,
a shoulder-fired bunker demolition munition.
Márpedig valamire lõni kell ezekkel!

My Life for Freedom!

Slow
#19038
nem biztos, várj, csak megmondja

#19037
szerintem a játékra gondolsz😊
Nyers
#19036
Ha a szimatom nem csal a 2004 tavaszi patchban talán már megeresztenek valamit! Nagyon remélem!

My Life for Freedom!

Slow
#19035
melyik játékra?

Nyers
#19034
Szerinted?

My Life for Freedom!

#19033
már vannak...ja, a játékra gondolsz?😊
Nyers
#19032
Hogy addig is üssük az idõt, szerintetet mikor lesznek vezethetõ jármûvek az Armyban?

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#19031
ja 4.2comomrailTD 24v 205ló 😊 dvd, 5dbTFT...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#19030
"ja"
/Torgyán József hangján/
Slow
#19029
"ez az autó olyan korszerûtlen gyártmányú, hogy még a kerekeibõl is ömlik a természetet nagyon károsító koszos füst"
/Boborján hangján/
;9

patacsi HUN
#19028
tudom... 😊
befejeztem 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#19027

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#19026
na akkor múlassuk az idõt 😊
http://www.webwombat.com.au/motoring/news_reports/images/4octtoy5.JPG

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Nyers
#19025
Roger.

My Life for Freedom!

Slow
#19024
nemtom, bocs 😊

[HUN]Crassus
#19023
Megbízható.A See mee play me küldte nekem egyszer regeltem magam ide azóta küld mindenféle játékinfókat.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Nyers
#19022
Én komolyan kérdeztem? Én teljes mértékben megbízom Crassus-ban, csakhogy hülyítették itt már a népet elégszer!

My Life for Freedom!

#19021
akkor is a dodge charger a király😊 bár katonai verziót még nem láttam belõle...
Slow
#19020
jah, gondolom a www.lol.hu-ról van 😉

Nyers
#19019
Honnan az infó? Megbízható a forrás?

My Life for Freedom!

[HUN]Crassus
#19018
LOL MIGHTY !! #19016

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#19017
sztem is-is.Lesz pecs és lesz full install is

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Mighty
#19016
Lesz patch és lesz full is, mint mindíg.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#19015
21.00 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

I.C.ram
#19014
😄
patacsi HUN
#19013
akkor 9.00 ra várhatjuk 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#19012
Akkor már csak alig 2 óra. Hooah!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

I.C.ram
#19011
Patch 1.9-hez, vagy külön le kell tölteni egy külön játékot?
Slow
#19010
"ezen a képen a katonaemberek sírnak, mert a csúnya repülõ fémmadár elvitte az õ autójukat"
/Boborján hangján/
😉

[HUN]Crassus
#19009
ÉN CSAK ENNYIT MONDOK:"Version 2.0 Special Forces will be released at 2 p.m. central standard time today."

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

I.C.ram
#19008
😊