America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
My Life for Freedom!
A Patacsis RPG-s kép ÜBERFASZA!!!!!
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Ez asszem tobbek kozott neked szol Atiti
! Vigyazz magadra, mert Daniel_F 

teged! 









2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
My Life for Freedom!
My Life for Freedom!
A hivatalos oldalon van egy hír, hogy dolgoznak az auth. szervereken meg miegymáson, de a még a fórumuk sem tud beindulni😊
ez-meg-egy-nagy-kép-linkje-mert-nem-akarom-szétb@szani-a-fórumot
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
Vezetheto jarmu meg sokaig nem lesz a jatekban.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
My Life for Freedom!
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Bar ahogy ismerem ezt a szemet jatekot, engem biztos csak def-be engedett volna 😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Az accountokat mas serverre koltoztettek es kozben minden regisztracio lejart, amit frissiteni kell. Megjelent a 2.0 es szarakodik az authorizacio.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk


asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Jah...1.6-1.7-1.9-2.0
, aztán az Army oldalon a lejárt accountodat frissítsd....ha még emlékeznek rád...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
Csákány Alle, Svejk!!Ha még ma sem mennek a dolgok, akkor egy tipp, én így csináltam végig a kiképzést (SF) és gaméltam!:Bejelentkezel az Army oldalra, beloginolsz!!Ezt nem zárod be, csak leteszed tálcára, aztán gamézol, vagy tréningelsz...Aztán amiko küldeni kell a personál dzsekidet, akko lehet akármilyen invalid, meg error, meg a f**szom, vársz pár másodperecet, és továbblép a game, ha hibát ír ki, ha nem!!

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
Elég régen játszottam már az AA-val. 1.6 környékén. Anno minden kiképzést megcsináltam. Most pedig ha be akarok loginolni ezt írja ki: Error:Unknown. Nemtom mitõl van, remélem nem azért mert régen játszottam 😛. Úgyhogy most 1 szerverre sem tudok csatlakozni...
Tudtok valami megoldást? Kösz, csá!

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

..mmeee megvártátok:-)))))))..bezzeg éénn..eddig 3 a megarekordom..véletlen..hehe, de grat

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein


...és tényleeg:-)) ez egy LLLOOOOOLLLLL\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Ja es akkor is a reddot a nyero a CSAR-on!😊
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"


Hi @ll..épphogy home értem, aztán nekiestem az SF kuszás-mászásnak..hehe..tisztára be voltam xarva..biztos nehéz mint állat...de még nekem is sikerült 43 perec alatt HOOAH:-))



\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
Elõre is kösz.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
kuldjetek mar el a jelszot emailben.. :-)
És a pontszámolás is van valahol megoldva?
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
A szerver nekem továbbra sem számolja a pontjaimat + ha beloginolok az összes alapkiképzésem not available!
De belépni viszont tudok szerverre csak akkor meg a pontjaim nem mennek fenntebb!
3 pályán is voltam officialon és nem kevés pontot szereztem és semmit nem ir fel....
Most mit tudok csinálni??????????
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"


