America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(Na, kezdek én is offolni, hát nem igaz, hogy rámragadt)Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
My Life for Freedom!
), viszont én Kutyikára gondoltam, hogy õ legyen a 20000., mert elkélne neki egy kis baráti támogatás, elismerés, hogy többet legyen itt. De szavazzon mindenki!!\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
#20000 Rohaaaam!!!
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
! Na mindegy!My Life for Freedom!
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"


\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
gyorsan még 8 hozzászólááássst!!
M313R lol, yo a térképed
Egyébként nem tom hogy vagytok vele, de a kúszás mászások közepette, én mindegyik pont között futtottam is...
, csak a kutyák ugattak...Aztán a
-va "B"-nél már azt hittem nyertem, amikor az õr lábáig kusztam..mmmuuhhhaaaaa, DE jött a meglepi a "C"-nél, amikor kirohantam a folyóból, és az õr orrától két centire simán elsétáltam....Áldott BUG...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"





..this topic is registered for Gfreiter....lol

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
szívtam vele rendesen, mint a torkosborz... de megérte. Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy ha kilépek, és visszalépek, akkor is meglesz e még a tréningem...\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
My Life for Freedom!
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
My Life for Freedom!

My Life for Freedom!
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
►►^._.^◄◄

My Life for Freedom!
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
My Life for Freedom!
Ez alapján kb. 15-20 perc alatt lehet lenyomni.
Álltalában végig vagy az úton vagy a végén a folyómederben maradtam ha letértem mindig nagyobb sziklák takarásában tettem amit jelöltem a térképen is.

►►^._.^◄◄
1. AAACCBABDBAEACCAAD
2. BBABCDAC
3. BDBCBBB

