America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nyers
#19962
Habár errefelé nem nagyon lehet olvasni értelmes gondolatokat!

My Life for Freedom!

Daniel_F
#19961
Legyen a télapóé (Na, kezdek én is offolni, hát nem igaz, hogy rámragadt)

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Nyers
#19960
Szerintem ez nem szavazás kérdése, akinek vannak értelmes gondolatai azok beírják és majd meglátjuk!

My Life for Freedom!

Gfreiter
#19959
Szal visszatérve, szavazzunk. Én mindenkit nagyon szeretek itt (ne izgulj Patacsi, nem úgy ), viszont én Kutyikára gondoltam, hogy õ legyen a 20000., mert elkélne neki egy kis baráti támogatás, elismerés, hogy többet legyen itt. De szavazzon mindenki!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Daniel_F
#19958
Persze, küldhetsz képet, de ne legyen olyan sok, hogy maradjon másnak is a tárhelybõl😊 (egyszerre kb. 200 shot lehet fennt)
#20000 Rohaaaam!!!

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Gfreiter
#19957
Nekem eddig csak egyetlen official szerverre sikerült bejutnom. Viszont ott azonnal lekaszaboltam egy kölköt. Azt hol látom, hogy én SF vagyok? Sehol sincs ez kiírva? És a SF CSAR-on mér néztek ki a bajtársaim úgy, mint valami csöves?? Ez lenne az új SF egyenruha? Szal? Szavazunk?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Nyers
#19956
Nálam sem volt habostorta! Nekem hiányoznak a fegyverbemutatások, mármint, hogy mi-micsoda és egy kis célbalövöldözés is lehetett volna, tesztelvén az új kiegészítõket ! Na mindegy!

My Life for Freedom!

Gfreiter
#19955
Nem nyolc hozzászólás kell, hanem 47, vagyis már csak 46. Szal én is sétáltam, meg futkároztam, persze olyankor nem sikerült 😊 Én mondjuk élveztem, mert szeretem a kúszó.mászó kommandósdit. Szal? Ki lesz a szerencsés nyertes?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#19954
SF-reiter Gratula!!Kenjed mostmá a gamét!!Egyébként nekem is még mindíg az ofisöl szarverekre azt írja fél óra konnektálás után, hogy koneksön féld...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SSBeeci
#19953
gyorsan még 8 hozzászólááássst!!
M313R lol, yo a térképed
Egyébként nem tom hogy vagytok vele, de a kúszás mászások közepette, én mindegyik pont között futtottam is..., csak a kutyák ugattak...Aztán a -va "B"-nél már azt hittem nyertem, amikor az õr lábáig kusztam..mmmuuhhhaaaaa, DE jött a meglepi a "C"-nél, amikor kirohantam a folyóból, és az õr orrától két centire simán elsétáltam....Áldott BUG...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19952
Nektek is aszongya a szerverek 90%-ára, h conecction failed ?? Szóval? Savazunk?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#19951
..this topic is registered for Gfreiter....lol

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19950
ÁÁÁ, én nem akarom elvenni mástól, aki jobban megérdemli... Szóval? Szavazzunk? Nincs már sok idõnk (helyünk)..

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

pet70000
#19949
Tied??????

Gfreiter
#19948
Gyerekek! (mér mondom én mindig ezt? tök hülyén hangzik) Mit szólnátok, hogy ha szavaznánk, kié legyen a 20000-dik hozzászólás?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#19947
Köcci 😊 szívtam vele rendesen, mint a torkosborz... de megérte. Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy ha kilépek, és visszalépek, akkor is meglesz e még a tréningem...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#19946
Én némi taktikát véltem felfedezni a kúszás-mászás alatt. Ha mégsem látom jól, akkor szóljatok, mer nem akarok rossz tanácsot adni azoknak, akik még nem csinálták meg. Szal, sztem a bokrok mögé akkor kell bújni, amikor reflektoros õrtornyok közelében vagyunk, viszont csak lassú módban! Ha viszont nem refis torony, hanem csak sima õrszem van ott, akkor nagy ívben kerülni kell a bokrokat, mert a sötétben látni nem láthat, viszont meghallhat minket. Jól gondolom?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Kutyika
#19945
Küldtem egy képet én is, ez Pipeline SF-en készült tegnap. Van még egypár érdekes felvételem, ha kell elküldöm, meg persze ha jól konvertáltam a filet... Ha valamit elszerencsétlenkedtem akkor légyszi szólj.

Nyers
#19944
Gratula! Good Job Soldier!

My Life for Freedom!

Gfreiter
#19943
Gyerekek! Büszkén jelentem, hogy Gfreiter kadét ezentúl SF!!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Kutyika
#19941
Nincs mit, B-bõl C-be már gyerekjáték eljutni.

Kutyika
#19940
Daniel_F, küldhetek én is képeket a honlapodra?

Nyers
#19939
Jól gondolod, a reflektoros völgy felé indulj a bal szélen, használd a bokrokat és ha a refi elment gyorskúszás 5 sec-ig! Mondjuk elsõre nekem se sikerült pedig akkor már tudtam, hogy kell ezt csinálni!

My Life for Freedom!

Gfreiter
#19938
A B megvan, köszi Kutyika és Zotyesz!!! Gondolom a java még csak most jön...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Nyers
#19937
Köszönöm az infotmációt!

My Life for Freedom!

Daniel_F
#19936
SF Exclusive pálya az, ahol csak SF-ek vesznek részt. Egy ilyen pálya van most, és ez a Pipeline SF.

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Nyers
#19935
Kérdés: az AA oldalán az account-nál van ilyen, hogy SF Exclusive, na az mi?

My Life for Freedom!

Nyers
#19934
Kösz mindenkinek a segítséget, megértést, türelmet és szakértelmet! Sikerült az E&E! Hooah! Többieknek kitartás!

My Life for Freedom!

zotyesz
#19933
Ja, ezt elfelejtettem. Bocs, hogy köszönés nélkül léptem le, de kivágott a szerver.

zotyesz
#19932
Jó ez az SF CSAR pálya, tiszta BHD! 😊 Kár, hogy én játszottam az összes halottat egyszerre. 😊

zotyesz
#19931
Én is itt szívtam. Bal oldalon haladj, mert ha jobbról mész, akkor akármilyen lassú is vagy, meghall az õr. Bokrokhoz ott még így is csak minimálisan érj hozzá.

fluga
#19930
sosem kell gyorsan kúszni!

fluga
#19929
yeeee siker az sfen. 10edszerre😊

Gfreiter
#19928
Igen, ez az a hely. Ahol a refi felvillan néha, ott gyorsan kell kúszni?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Kutyika
#19927
Szerintem ez az a hely, ahol jobbról bokor van, bal oldalon meg néha felvillanik a kõfalon a reflektor fénye. Ha, ez az akkor, ne a bokor felõli oldalon haladj, hanem bal oldalt, és csak lassan.

Gfreiter
#19926
Mér van az, hogy egyetlen õrszem sem láthat, mert a sziklák takarásában vagyok, plusz még a bokor alatt is, ráadásul tök sötétben, nesztelenül, és már észre is vesznek. Ez a B pont elõtt van picivel...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Kutyika
#19925
Bocs de egy nagyon idióta kérdést tennék fel, A Training menüben minden Completed, ez így jó, de a Deployment/Missions-ban minden Available, most ezeket újra kell csinálnom?

Nyers
#19923
OK köszé mindenkinek, mostmár talán menni fog!

My Life for Freedom!

M313R
#19922
Teljesen bemásztam a torony alatti sziklához aztán meg teljesen a toronnyal szemben levõ sziklafalon levõ õr alá.

►►^._.^◄◄

Nyers
#19921
Köszi szépen, egyébként szerintem dögunalmas, és a klaviatúrámon egy lyuk keletkezett a W helyén!

My Life for Freedom!

[HUN]Crassus
#19920
REPRO képe amikor SACA 5 csapattársat lõ nagyon király😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

patacsi HUN
#19919
bal oldal, elkúszol a torony alatti fáig aztán az ág takarásában minnél közelebb a sziklához (ha rádszól ott, nem megálsz, hanem hátrálsz kicsit) vársz addig míg a fény a jobb szélére vált akkor indulsz tovább... onnan már sétagalopp(kúszás) 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Gfreiter
#19918
Shift-tel kiszállsz a székbõl, odamésza tanárhoz, és nyomsz egy E-t (amennyiben ez nálad az action key).

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Nyers
#19917
A B-C útvonalat a reflektoros torony alatt tetted meg, és ha igen akkor melyik oldalán?

My Life for Freedom!

M313R
#19916
Összedobtam egy hevenyészett EandE pálya térképet ahogy én megcsináltam, a "melegebb" részek méretarányosan nagyobbak.
Ez alapján kb. 15-20 perc alatt lehet lenyomni.
Álltalában végig vagy az úton vagy a végén a folyómederben maradtam ha letértem mindig nagyobb sziklák takarásában tettem amit jelöltem a térképen is.

►►^._.^◄◄

Nyers
#19915
Oda kell menni az ürgéhez, majd megmondja, hogy hány %-osra írtad!

My Life for Freedom!

Nyers
#19913
És miért nem telepíted a 2.0-t!

My Life for Freedom!

#19912
nekem még csak 1.9 van😊
Nyers
#19911
Kösz szépen! ( Nem tudod a #19908 kérdésemre a választ?)

My Life for Freedom!

#19910
a 100%-os medic teszt:
1. AAACCBABDBAEACCAAD
2. BBABCDAC
3. BDBCBBB