America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gfreiter
#20690
Mit mond a kínai a halála elõtt?
Párizs 😉

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Strahd_
#20689
felesleges... 😊 ha meg tul korán nyomsz akkor meg meghalsz mint strav a waron

Mighty
#20687
Latjatok milyen szep lett a forum fejlece? 😊

Hooah!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Strahd_
#20685
na jó majd itt offolok inkább .)

Strahd_
#20684
passzolom de szerintem lázas vagyok...

off

Mit kell tenni, ha az anyos dulongelve feled jon?
* Meg egyszer loni!

Az aranyhazassagi evfordulon megkerdik a ferjet:
* Melyik evek voltak ez alatt az ido alatt a legszebbek?
* Az ot eves oroszorszagi fogsagom!

Parbeszed gyertyafenynel:
Forron mondja a no: - Csokolj meg megegyszer es orokre a tied leszek!
A ferfi: - Koszi a figyelmeztetest!

[negativ] Cirek
#20681
csak SF-en

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

[negativ] Cirek
#20680
Hooah, Mighty visszaelõztelek... 😄D

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

Strahd_
#20679
Majd a 2.3 ban

Strahd_
#20678
Jé most látom hoyg daniel bannere felkerült a Topic tetejére 😄

Gfreiter
#20677
Az SF-en, vagy a normálon is?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20675
Van kedve vkinke nemsoká kicsit gammázni? Mondjuk segíthetne vki megmutatni egy új pályát...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#20674
LOL
😄DDD

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#20673
Jó lenne, ha az új fegyvereket is lehetne használni a régi pályákon. Most már lehet is vmit látni az m16-os irányzékán keresztül.Remélem megcsinálják.

Kopp-kopp-kopp 😄

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#20672
bízzunk benne hogy nem is fog nálunk semmi sem történni...
kopp-kopp-kopp

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Mighty
#20671
kopp-kopp-kopp

Nálam még semmi furcsa nem történt.

kopp-kopp-kopp

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Dexa
#20670
sok érdekes dologgal találkoztam már/hallottam másoktól azóta, mióta kijött a 2.0...
a legérdekesebb az accountok Lvesztése volt eddig...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Strahd_
#20669
Eddig nekem is , de most a pecsnél valamiért nem lõt .) ellenbven a ctrl ra rakta vissza nekem a lõvés és meg is volt a TS beszéd miat aaz eslö TK 😄 az uj pecsben

AirborneRanger
#20668
Hmm asszem most jó nemtom eddig mivolt a baja 😊
Azé köszi

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

Strahd_
#20667
mondom a lövénáél adj meg két gombot az elsödleges tüzelésre
mouse3 mouse1 és akkor a mouse 1 fog lõni .)

Dexa
#20666
nekem 3 funkció van az egeren és kivállóan mûxik már több mint 1 éve az armynál...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

AirborneRanger
#20665
csak aza gond h rakhatom bármejik egér gombra akkor se lõ 😄

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

Strahd_
#20664
ha nem lázasodok be estére jövök én is irtani 😄 és gyakorloni a fejel hoygan lehet lefejelnei ragtapasz lövésit 😄

Strahd_
#20663
nah akkor ICS .) vasárnap mecs?

Strahd_
#20662
hátme felülirta az összes bill kiosztást amug ya lövénél nekem ugy javult meg , hoyg sec gombra raktam rá a lövést nem tudom miért elötte nem löt

AirborneRanger
#20659
Amugy az honortól függ h mit rakhatok a sopmod m4-re?

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

AirborneRanger
#20658
Na sikerült leszednem 2.0-t. DE! Mérvan az h lövéshez berakoma bal egér gombot de nem lõ. jbb al se
csak billel ez mé van?

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

Mighty
#20657
Igy van. Épp ezért beleadunk apait-anyait 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Dexa
#20656
jaja
😄DDDDDDD

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#20654
np
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#20653
Köcci 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#20652
nagy többségen a jobb felsõ sarokban fel van tüntetve a CHEAT szó, de a legáltalánosabb hogy kapásból a nevében benne van
de a cheat szerverek nagy többségén sniper csúzli van csak engedélyezve...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#20651
attól hogy unofficial még nem feltétlenül van cheat rajta, ha nincs engedélyezve, akkor próbálkozhatsz nyugodtan...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#20650
És azt honnan látom, h melyik szerver cheat-szerver?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Mighty
#20649
Mármint beépített cheat.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20648
Cheat csak olyan serveren mûködik, ahol engedélyezve van!!!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20647
Konzolba beírandók:
start bridge
mpcheat changeclass sf
mpcheat playerlock 0

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Gfreiter
#20646
Ha beírom, hogy start bridge,pl, akkor bejön a map, de az emberem csak áll, és nem tok mozdulni. Pedig úgy kipróbálnám a fegyvereket.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

pet70000
#20645
Persze, persze csak vicceltem
Ennek az a bibije, hogy az -=ICS=- (ideiglenes csapat érteeeeeeed??/ nem tudhat jól összedolgozni, az XSU meg igen, hisz állandóan együtt játszanak!
Na' azt akkor XSU legyalogolja az -=ICS=- -t, azt akkor lesz nekik nagy arcuk....

Gfreiter
#20644
Hé mighty, nem mûxik a cheat. Unofficialon voltam.Beírtam, de nem baszott ki a Punkbuster, de semmit nem írt ki. Pisztolya csak a Snipernek van?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#20643
AKkor úgymondom hogy ha nem áll ki senki az xSu ellen, akkor összeállíthatnánk egy ideiglenes csapatot...
Így azért már nem olyan csúnya nem? 😊

Mighty
#20642
Na ezt még én se tudom 😊 Szombaton megérdeklõdöm. Azért is csak kérdeztem, hirtelen kipattant ötlet volt.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20641
"mert ha most a váll sikerül két ilyen vasat beszerválni, akkor..." ezt értelmezze már nekem valaki 😊

SOTE egyetemi hálón van.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20640
Nem ti harcoltok ellenünk, hanem mi harcolunk mindenki ellen 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Dexa
#20639
na Mighty, estére utánnaérdeklõdöm a szerver dolognak, akkor már én is biztosabbat tudok mondani...
mert ha most a váll sikerül két ilyen vasat beszerválni, akkor...
na majd este konkrét választ tudok neked adni...
és a SOTE sulinetes 1ébként?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#20638
xSU vs evribádi...
😄
így már jobban hangzik?
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

pet70000
#20637
Ez nem rossz, vagyunk egy páran.
Csak olyan csúnyán hangzik:
Mindenki az XSU ellen???
hm........nem ezt érdemlik!!!?

Dexa
#20636
azért még kicsit boncolgatva a témát, komolyan L tudnád intézni hogy vmi vasat oda berakjanak állandó szervernek?
ha sikerülne vmi beszerezni/beszereznem...?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Mighty
#20635
Roger!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Dexa
#20634
melyik vasat?
amit írtam, hogy most veszek köv hónapban?
hát azt sajna azért nem menne mert az kell majd otthon is, csak a teljesítménye miatt tudnám felajánlani NEKTEK is hogy klánwar-ok és sima gamelések is könnyebben szervezõdjenek meg, ne legyen ilyen vontatott, mint még ahogy most megy...
ha nem lenne otthon is a cuccnak szerepe az otthoni hálózatban akkor minden további nélkül, de így sajna nem megy...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Mighty
#20633
Csak kérdés: Mi volna, ha el tudnám helyeztetni a SOTE-n a vasat, ahol 100Mbit van?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk