America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Párizs 😉
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Hooah!
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
off
Mit kell tenni, ha az anyos dulongelve feled jon?
* Meg egyszer loni!
Az aranyhazassagi evfordulon megkerdik a ferjet:
* Melyik evek voltak ez alatt az ido alatt a legszebbek?
* Az ot eves oroszorszagi fogsagom!
Parbeszed gyertyafenynel:
Forron mondja a no: - Csokolj meg megegyszer es orokre a tied leszek!
A ferfi: - Koszi a figyelmeztetest!
http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS
http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
😄DDD
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Kopp-kopp-kopp 😄
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
kopp-kopp-kopp
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Nálam még semmi furcsa nem történt.
kopp-kopp-kopp
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
a legérdekesebb az accountok Lvesztése volt eddig...
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Azé köszi
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
mouse3 mouse1 és akkor a mouse 1 fog lõni .)
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
csak billel ez mé van?
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
😄DDDDDDD
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
😄
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
de a cheat szerverek nagy többségén sniper csúzli van csak engedélyezve...
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
😄
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
start bridge
mpcheat changeclass sf
mpcheat playerlock 0
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Ennek az a bibije, hogy az -=ICS=- (ideiglenes csapat érteeeeeeed??/ nem tudhat jól összedolgozni, az XSU meg igen, hisz állandóan együtt játszanak!
Na' azt akkor XSU legyalogolja az -=ICS=- -t, azt akkor lesz nekik nagy arcuk....
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Így azért már nem olyan csúnya nem? 😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
SOTE egyetemi hálón van.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
mert ha most a váll sikerül két ilyen vasat beszerválni, akkor...
na majd este konkrét választ tudok neked adni...
és a SOTE sulinetes 1ébként?
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
😄
így már jobban hangzik?
😄
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Csak olyan csúnyán hangzik:
Mindenki az XSU ellen???
hm........nem ezt érdemlik!!!?
ha sikerülne vmi beszerezni/beszereznem...?
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
amit írtam, hogy most veszek köv hónapban?
hát azt sajna azért nem menne mert az kell majd otthon is, csak a teljesítménye miatt tudnám felajánlani NEKTEK is hogy klánwar-ok és sima gamelések is könnyebben szervezõdjenek meg, ne legyen ilyen vontatott, mint még ahogy most megy...
ha nem lenne otthon is a cuccnak szerepe az otthoni hálózatban akkor minden további nélkül, de így sajna nem megy...
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S