America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Stravinsky
#20744
Rush,Mighty!!!
Csinálni kéne 1 másik ts-srvert vagy ventrillo-t!!!
Nagyon gáz,hogy csak 10 személyes a HWT-s!!!!

Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...

MarkBlade
#20743
Peddig ez egyértelmû! 😊
Gfreiter
#20742
Picit bõvebben?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#20741
...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#20740
20593-nál patacsi aláírásán
Gfreiter
#20739
Mindegyikben, lol. Ez Dr. Patacsi Nagymester aláírása. Lapozz vissza egy-két oldalt, és megtalálod a logóját. Egy sárga rovar téblábol egy zöld levélen 😊)))))

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SACA_(HUN)
#20738
Halihaló! Gammázik valaki esetleg valahol? xSU-k, merre vagytok?

\"LEAVE NO MAN BEHIND!\"

Gfreiter
#20737
A körök végén kapott pontszámok regisztrálódnak, és ha abból elérsz ezret, akkor kapsz egy honort, de ez csak 10-20 között érvényes, utána már nõ az egy honorhoz szükséges pontszámok száma! Vili?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Nyers
#20735
Nem tudom, lehet, hogy most mindenki Army-zik (kipróbálja), de 4-5 hét múlva az egész lecseng, és alig találok valikit Official pályákon (Pipeline)!

My Life for Freedom!

#20734
nálam is problémásak az SF pályák😞
kipróbáltam single-ben, 640*480-ban még elmennek úgy hogy mindent ultralowra teszek, de a hospital így is képregény😞
asszem le kéne cserélnem a vidkarimat...meg mindent...
SSBeeci
#20733
Mert mint írták a DEV-ek az army oldalon a 2.0-a megjelenése utáni 7végén 770000-en tolták a gamét..sztem most se sokkal kevesebben, és gyanítom kicsit tuningoltak a gémendzsinen is...türelem, szerintem mingyá lesz 2.01:-))

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Nyers
#20732
Az miért van, hogy a töltési idõ megduplázódott és nem csak az SF pályákon!

My Life for Freedom!

Mighty
#20731
Nem tudok rola semmit...napok ota a HWT serveren vagyok

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Nyers
#20730
Kösz. Kipróbáljuk, de a helyzet azért normalizálódni fog ugye? Hisz a régi Operations-ös pályák sem a régi minõséget hozzák!

My Life for Freedom!

SSBeeci
#20728
otthon:-)))))))lol, a gyülekezet fórumon

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

pet70000
#20727
Há hunn vagytok má?

SSBeeci
#20726
Szavesz Gyadeeyy..

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SSBeeci
#20725
easy Nyers..ez alap dolog sajna az sf pályákon.Keress bérelt szervereket, és nézd meg a pingjüket, az official szarverek fosok!Ha bírja a géped, ne állítgass semmit, kezdésnél ne indulj azonnal, várj pár mp-t, nézz körül lassan, aztán ha már nem pörög a winyód, go!Eddig nekem ez volt a megfejtés...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gyadi
#20724
Valszeg nagyon lemegy az fpsed, ami azt jelenti hogy beszaggatsz és élvezhetetlenné válik a játék. Nálam is sajna ez van, de ha lejjeb veszed a felbontást akkor sokkal jobb lesz, ha ez sem segít akkor vegyél uj videokartyat 😊

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

fluga
#20723
skacok nemtom, hogy válaszolt e vki, de mi van a weine féle xsu szerverrel? van másik?

Nyers
#20722
Nálatok is laggos lett az Army? Kifejezetten az SF pályák a már teljesen élvezhetetlen szintre süllyedtek, egyfolytába teker a winchi (?) és nem tudok hirtelen körbenézni, ugrani stb... modom ez a hiba a legjobban az új pályákon jelentkezik! Ötlet! A Beállításoknák kell kutyulni vagy hol? Mondom eddig ilyen jellegû probléma nem volt nálam!

My Life for Freedom!

SSBeeci
#20721
má yo..gyere home forum bro!

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SSBeeci
#20720
MMMMMMMUUUUUHAAAAAAAA

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

MarkBlade
#20719
Na ennyire bekattantál a betegálománytól?
Vagy csak a sok TK teszi? 😊
[HUN]Stravinsky
#20718

Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...

MarkBlade
#20717
Mi van Strav még élsz? 😊
pet70000
#20716
Error: Unable to connect to MySQL server. Too many connections.
ez mi a sz*r??

Tibre
#20715
Rákapcsolódik a szerverre aztán map loadingnál kidob(semmi hibaüzenet pb egyéb).Csak oda enged be,ahol mekkena map fut.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

pet70000
#20714
Igaz, ezt már régen kérdezték..

[HUN]Stravinsky
#20713
loooooooooooooooooooool

Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...

pet70000
#20712
Olvsass vissza, keressd Patacsi Úr beirását, az aláirásában minden teszt benne van

Gfreiter
#20711
Nem nyert...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

pet70000
#20710
Naaaaa, itt a mester

pet70000
#20709
Szerintem az nem élesedik egybõl

Daniel_F
#20708
A "nem enged fel" az pontosan mit jelent?

(pl. punkbustert engedélyezted? (deployment jobb alsó sarok), de lehet más dolog is, ami miatt nem enged fel)

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Tibre
#20707
Ma csináltam új accountot

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

pet70000
#20706
Ilyen nincs, hogy offba meg kell csinálni a mappokat, legalább is már régóta
Valószinû, hogy frissiteni kell az acauntodat
Menj rá a fenti oldalra, ott megtalálsz mindent

pet70000
#20704
Talán mert nõi ruhát hordasz és rúzsozod magad!!!!!!

Gfreiter
#20703
De kb 22 után itt leszek. TESÓ 😊)

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20702
Megi nsöröznöm kell a "bombanõvel", aki csak barátkozik. A F*SZKIVAN!!! Mért látják bennem a nõk mindig a "jóbarátot" és nem a "jócsávót" 😞(((((

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Tibre
#20701
Vki segítsen pls,megcsináltam a basic traninget mekkenaval együtt,de nem enged fel egy szerverre se,ahol más map megy pl hq raid.Tudom régen meg kellett csinálni offlineba az összes mapot,hogy tudjak rajtuk játszani neten,de ezt az offline kipróbálást most sehol sem találom 😞

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

pet70000
#20700
Jössz este game, tesó?
uw az jó

pet70000
#20699
Na ügye??

Gfreiter
#20698
Van asszem a Hálózaton is egy fasza! De most a címe sem jut eszembe. Meg nem is biztos, h a Hálózaton van... Na ezt jólmegaszontam...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20697
Hé Kamerados, mondjatok nekem ingyenes tárhelyeket!! Valahova regisztráltam egyszer magam, de azóta elfelejtettem, és már nem is tom, melyik volt. Eddig az uw-t és az fw-t néztem meg. Mi van még? Bocsi az offért!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Mighty
#20696
Asszem a delutani ismeretterjeszto musor. Asszem Labirintus cimmel fut.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Gfreiter
#20695
Ez melyik mûsor? Néha én is nézek katonai mûsorokat, de sosem tudom, h mi, hol, mikor van.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

AirborneRanger
#20694
Na accountom nekem is elszállt 😞

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

Mighty
#20692
Elobb mutattak a gepard mesterlovesz puskat az M1-en.
Bazze ugy ment at a lovedek a betonon, mint kes a vajon.
Meg a gyalogsagi pancelozott szallitojarmuben sem lehet biztonsagban senki, ha a gepard van a kozelben.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Gfreiter
#20691
Vagyis action key-t, amit te beállítottál. Ez alapból E, de pl nálam Enter.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"