America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csinálni kéne 1 másik ts-srvert vagy ventrillo-t!!!
Nagyon gáz,hogy csak 10 személyes a HWT-s!!!!
Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
My Life for Freedom!
kipróbáltam single-ben, 640*480-ban még elmennek úgy hogy mindent ultralowra teszek, de a hospital így is képregény😞
asszem le kéne cserélnem a vidkarimat...meg mindent...
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
My Life for Freedom!
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
My Life for Freedom!


\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein




\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
easy Nyers..ez alap dolog sajna az sf pályákon.Keress bérelt szervereket, és nézd meg a pingjüket, az official szarverek fosok!Ha bírja a géped, ne állítgass semmit, kezdésnél ne indulj azonnal, várj pár mp-t, nézz körül lassan, aztán ha már nem pörög a winyód, go!Eddig nekem ez volt a megfejtés...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"
My Life for Freedom!


\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein





\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...
\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping
Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...



Nem nyert...



\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
(pl. punkbustert engedélyezted? (deployment jobb alsó sarok), de lehet más dolog is, ami miatt nem enged fel)
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
Valószinû, hogy frissiteni kell az acauntodat
Menj rá a fenti oldalra, ott megtalálsz mindent
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"



\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
Bazze ugy ment at a lovedek a betonon, mint kes a vajon.
Meg a gyalogsagi pancelozott szallitojarmuben sem lehet biztonsagban senki, ha a gepard van a kozelben.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
