America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SSBeeci
#22052
NA akko legyen elég!!Slow, k.-ra nem tartozik senkire, csak, ahogy írták a Leadereim ránk!Én írtam az ominózus mondatot, igen egy gonosz ötlet volt, de aki riadtan elmondta neked a hírt, biztos nem mondta el pontosan, és te sem olvastad el az egész marhaságot!!NE mond, hogy ti egymásközt nem szoktatok gonoszkodni, másokról "huncut" dolgokat mondani, ugyan fater!!Ott van még a fórumunkon!Olvasd el!!Egyébként a 18 xSU-s, ha haragot ésrez, és bennük ez robbantott volna ki bármi feszkót(hát..)akkor RÁM morcoljanak, ne a HIT-re, ennyi!!Téma lezárva!Poénnak készült, hülyén sült el!Bocs akit sértett(gondolom mindenkit)!
UI:Ez már jó egy hetes téma..mért pont most....??

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Slow
#22051
jah, döntsön a nõ, ne a fegyverek 😉))

Dexa
#22049
de neeemmmm....
bízom G ízlésében, mert azt mondta hogy jó...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22048
ha sokat iszol akkor már nem tökmindegy hogy néz ki?
😄DDD

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22047
LOL
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Slow
#22046
látatlanban? a sörrel nem lehet gond 😉

boldog szülinapot G 😉

Mighty
#22045
Ilyen csaj nekem nem kene. Allandoan meginna a soromet a hutobol 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Dexa
#22044
csak sör?
bázz...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#22043
Köööössziii.... 😊 Háát, megadom a számát, lol! Azt majd mehetsz vele te sörözni, mert egyebet úgysem akar... 😊 Na most húzok, már 20 perce a Moszkván kéne lennem... Hadd várjon a kiscsaj... 😊 Jajj de gonosz vagyok Sziasztok! Késõn még lehet, hogy jövök

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#22042
Crass: te melózz, én most ráérek, inkább én veszem át G-tõl ezt az óriási terhet...
😄DDD

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#22040
Ez lemaradt:

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#22039
most viszont megin találkozni kell azzal a csajjal, akivel nem akarok, de állandóan megígérteti velem, hogy menjek 😞 Mé vagyok én ilyen akaratgyenge?? Csak hát egy gyönyörû, aranyszõke lánykának nehéz ám nemet mondani... Holnap találkszunk gyerekek!!!!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#22038
Köszi mindenkinek, és mindenkinek egy nagy LOL 😊)) Aranyosak vagytok 😊)) Hooah!!!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Mighty
#22035
Mindenki a CODE serverre!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#22034
mivel olnap ajnalban elutazom ezért oldog ülinapot ivánok
atacsi

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#22033
Boldog szülinapot, tesóka

Al Bundy23
#22032
oké kapol tölem egy gránát alaku, TK isten feliratu tortát 😊

IBANEZ UV777 Rulez

Gfreiter
#22031
1000L 😊)) Viszont én most nem jövök, csak késõn 😞(

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#22030
Viszont azt nem, hogy: nekem TI vagytok a második családom!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#22029
de attól még ma is gamelhetünk, nem?
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#22028
Na, ezt hülyeség volt ideírni...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#22027
Mindenki figyelem!! holnap van szülinapom, úgyhogy tegyétek félre a csatát, jó? Csak az én kedvemért... Plíízz!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#22026
na ha mindenki kiírta magát akkor beszéljük meg inkább az esti gamet...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Atiti
#22025
Szerintem nem Mi kezdtük,de már egyszer mindent +beszéltünk,és most minek kellett felhozni megint?!És ez nem mindenkire tartozik,csak ránk és rátok!!!!! HA Nekünk bajunk volt akkor nem tettük közszemlére,mert itt nem mindenki tudja az elözményeket.Most itt úgy tünik,hogy Mi vagyunk a rossz fiúkFurcsa,hogy klánharc után mindig vita van veletek bárki is játszott ellenetek. EZ CSAK EGY JÁTÉK!! Amúgy Én nem szoktam vitázni senkivel de már elegem van az egész hülyeségbõl. HOOAH BOOAH

Dexa
#22024
ja 1ébként milyen keresõvel keresel?
beépített progissal?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22023
1ébként ha fel tudsz jönni TSre, akkor onnan már sínen lesz a dolog...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22022
na game IP:
69.25.16.194
TS IP:
193.109.252.102

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22021
vhol hospitalon nyomulnak többiek, ha érdekel az IP mindjárt megkérdezem...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

#22020
Gyerekek, ûruljátok mán el, hogy melyik szerveren van 2.0-s game, és még játékos is! {8-)
Nem találtam sehol senkit!

http://hunters.hu - A taktikai játékok lapja

Dexa
#22019
hát akkor majd gyere és dumálunk, van még 1-2 mondanivalóm...

1ébként este úgyis gamma 1000L

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Slow
#22018
most nemtok, banánturmixot kell gyártanom, de maj' meek 😉)

Dexa
#22017
gyere fel TSre...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22016
1ébként meg nem kell mindent mellre szívni...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22015
ha olvasod /bár ha nem oda írtam, akkor sy, majd alkalom adtán kimásolom neked a dolgot, de szerintem ennyire nem lényeg a dolog/ figyelmeztettem a többieket is a hangnemre és hogy másokról sértõ, bántó dolgot ne írjanak...
ha vmit nem veszek észre azt módosítani sem tudom...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Slow
#22014
gondolod?
ok dobjuk, de nemtom hogy vártok el békét és lenyugvást, ha a nyilt fórumotokban így nyomjátok...
szomoru lettem nem haraxom...😞

Dexa
#22013
dobjuk a témát...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Slow
#22012
na de bocs, ha egy vendéged viccelõdik, a csapattársaid szintén és kicsit kínozzák a fórumodat (semmi rosszindulat) akkor miért kell egy bannolásrafigyelmeztetõ leckét (tudom általánosságban) odaírni? nem értem mirét ne vette volna magára Strahd... nem úgy kezdõdött a mondatod, hogy "bocs kedves vendégünk Strahd_, nem csak neked szól, kérlek ne sértõdj meg..."

mellesleg klasz, hogy 'ikszesu sucker'-ként emlegettek, ezzel 18 embernek adtok sértõdésre esélyt...

kicsit súlyos

Dexa
#22011
sajna érdemben nem tudnék most hozzászólni, így teret engedek a monitorban jártasabb egyéneknek...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gfreiter
#22009
Nem, rosszul olvastad Al Bundy, LOL 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#22008
#21925 <--- senki sem ért monyitorokhoz 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Nyers
#22007
Nálam, bocs!

My Life for Freedom!

Nyers
#22006
Nála, az SF pályák még mindig lagosak, de az idõ múlásával ez a helyzet javul és kb 5 perc múlva helyreáll a rend! Ez miért van?

My Life for Freedom!

Tikal
#22005
elkalandoztunk, pedig remek ötlet volt 😊))

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

pet70000
#22004
Mi van G? "nem érek rá, répázom" vagy.. nem jól olvasom..?

Al Bundy23
#22003
de hálistennek nem engem 😊 bár majd ha ellenem leszelk akor nyugodtan dobhatod...igérem ezzel nem lesz bajod, nem jutsz el a dobás mint olyan müveletig 😊
jo lesz?

IBANEZ UV777 Rulez

Gfreiter
#22002
...mi van? nem érek rá... gránátozom...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

hykao
#22001
Kisbruno hol a faszba vagy má?
Dexa
#22000
LLLooooLLL
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Al Bundy23
#21999
amiben sose lesz részünk😊

IBANEZ UV777 Rulez

Dexa
#21998
most mirõl is beszélünk???
😄 😄 😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S