America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.


\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
IBANEZ UV777 Rulez
üldözte, kifulladt, pihegett (ez volt tegnap), beijesztett a fû, most meg rájött, hogy gáz van...😊)
most mit csinál??menekül a hõn áhított kaja elõl??
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
😉
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

..jah és hogy lehet úgy vigyorogni mint a ciánkáli...mmmmmuuhhhhhhhaaaaaaa

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Egyszercsak lekiabál:
- Parancsnok, jönnek az indiánok!
- Na és barátok, vagy ellenségek?
- Valószínüleg barátok, mert együtt jönnek!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Strahd, nagyon kösziii 😊))
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Boldog hunszonnegyediket.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"


\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
De azért kösssszziii!! Gondolom ez csak vicc volt, hogy énekelnétek, biztos ki is vágna a szerver a túlterheléstõl, LOL 😊 Tudom, nem is komolyan mondtam a cukkolást 😊 Starfish! Kösziii!!! Lehet, hogy lesz belõle valami este...
Mindenkinek KÖFI! 😊 


\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
aki gamelni akar jöjjön...
asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S
Ha este feljösz a ts-re, a <-HIT->-HIT-> klán elénekli neked közösen a hepibörzdéjtujut!!!!
Karmester: Dexa és ZsozS
Basszus: Béci (bassszussssss)
Hangszerek: ColdSniper Bundy (fúvós és szivós! hangszerek)


SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.







