America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dexa
#22212
hm...
ez érdekes...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

#22211
megnéztem, 36 kell. be is regisztráltam az erdményt, mégsem enged be a mesterlövész pályára!

Dexa
#22210
nem 36 kell még mindig...?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

#22209
változtattak? eddig 36-ra kellett!

Slow
#22208
nem 38-ra kell?

#22207
jó estét!

megcsináltam a lövészetet most 36 pontosra és mégsem nyitotta meg a mesterlövész pályákat. miért?

Gfreiter
#22206
Sziasztok, jó "reggelt" mindenkinek... Bocsi, egy off témában szeretnék kérdést feltenni, úgyhogy lécci aki tud segíteni, priviben küldje el nekem a választ. Szal azt szeretném tudni, hogy mi a határrendész pontosabb definíciója, tehát mi a tevékenységi köre, és mitõl különbözik a határõrségtõl, meg a határvadásztól.És hogy ilyen területen lehet e Budapesten is dolgozni, vagy határ mellé kell e költözni...? Elõre is köszi mindenkitõl, aki segít.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#22205
meg fû😊
Nyers
#22204
Pontosan, ahogy mondod!

My Life for Freedom!

Slow
#22203
...meg magárahagyott sniper rengeteg vietcong, fogjok betegségek, rovarok, kígyók...😉

Nyers
#22202
Szerintem meg dolgozhatnának egy dzsungel-központú patchen is!
Mondjuk AA:Vietnam! 😊
Hatalmas erdõk, folyók, ... ütközetek! És persze iszonyatos feeling!

My Life for Freedom!

Nyers
#22201
A címe: Slow! 😊

My Life for Freedom!

Slow
#22200
nem tudtam=) melyik az?=)

Slow
#22199
igaz, gond lenne, és szerintem jobb is hogy nem rakják bele felelõtlenül...

inkább ne legyen jármû, mint hogy BF szerû irreális hülyeség legyen

a normális jármûszimulálás még várat magára, nemtok olyan programot amiben jól (reálisan) megoldották volna...(lehet hogy van, nemtom)

#22198
írt?... inkább énekelt...vazze kezdek gfreiterkedni
#22197
kájli minóg írt rólad egy dalt..tudtad?😊
#22196
én a radio tower szerû pályákon el tudnék képzelni egy homokfutót vagy a téli pályákon motoros szánokat😊
Dexa
#22195
azért írtam hogy kira lenne...
😄
de sajna csak vmi szutyok BMPrõl volt szó...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Nyers
#22194
Szerintem, tankot (M1A1 / M1A2 Abrams) nem lehet integrálni a játékba a jelen állás szerint. Egyszerûen nem férnének el. Könnyûpáncélzatú hordozó/támogató játmûvek viszon annál inkább, habár ennek a megoldása is komoly probléma.

My Life for Freedom!

Dexa
#22193
hát az ígéretekben az szerepel, hogy az SF reconnál néhányszor nagyobb pálya lenne a jármûves cucchoz, de jármû csak szárazföldi lenne /szal semmi repülõ, ilyesmi/
jármûvet is csak úgy lehetne benne használni, hogy közlekedni vele...
igaz, kira lenne M1A1 -el irtani az ellent...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Nyers
#22192
Itt a hivatalos "vélemény" a tavaszi patch-rõl:
Upcoming Editions

In coming upgrades, America's Army: Special Forces will incorporate significant game enhancements including:
§ MP5SD6 Remington 870 shotgun for forced entry through
doorways; the AT4, a shoulder-fired anti tank rocket; and the BDM, a shoulder-fired bunker demolition munition.
§ New missions that incorporate friendly, enemy and
non-combatant AI. Friendly AI will be in the form of instructors and team members. Non-combatant AI will expand the importance and impact of rules of engagement as gamers encounter civilians and members of non-governmental-organizations in simulated training and combat missions.

Jármûvet szerintem egy jó ideig nem vezethetünk! Max onnan fogunk kiszállni, meg talán lõdözni! Szerintem, sajna ennyi! És oldják meg végre a lag-problémát, engem rohadtul idegesít!

My Life for Freedom!

#22191
Na teljes lendülettel fut a TS server....

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Nyers
#22190
Egyébként a jármûvek betétele a játékba szerintem nehéz feladat! Vagy nem tudom medig tudják csinálni, hogy mindenre keresnek opfor fegyvert a jelen esetben jármûvet! Mert ugyebár még a fegyverek hasonlítanak egymásra 😊, addig "ugyanolyan" jármûveket szerintem nehéz lesz találni. Másrészt ha van benne jármû, akkor kellene a mostani pályáknál min 3x nagyobb terület, hogy nehogy már csak 10 m-t guruljunk (esetleg repüljünk, bárcsak lenne ilyen is/, másrészt a szitu meg ne úgy nézzen ki, hogy a jármûbõl takarodás mert a legközelebbi RPG kitakarítja!
Mindenestre nehéz téma, és ha megnézem a konkurenseket akkor van némi lemaradás. De ennek így kell lennie, mert én azt mondom, hogy inkább ne legyen benne semmi, minthogy valami bóvlit vezethessünk szar fizikával /egyébként ez kizárt dolog 😊/
Én eltudnék képzelni qva nehéz kiképzések pl. Black Hawkra, Microsoft FS módjára, részletesen, amihez tényleg érteni kellene! Na ennyi! A köv. patch meg tavasszal jön, de addigra meg kellene oldani ezt a szar lag-hibát! Én azt olvastam, hogy a patch továbbra is a special force-os katonákra lesz kihegyezve, gondolom új pályák, a fegyvereket meg már halottam.

My Life for Freedom!

Dexa
#22189
legyen igazad...


asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Nyers
#22188
Persze, én is tudom! A grafikára akartam célozni! Akkor íme, ilyen jármûvekbe fogunk kocsikázni, na meg persze !

My Life for Freedom!

Dexa
#22187
a késõbbi verziókba igérték hogy lehet majd jármûveket is használni...
már várom hogy tényleg igaz-e a dolog vagy nem...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Nyers
#22186
Egy kép a következõ patchbõl: 😊

My Life for Freedom!

Dexa
#22185
reggelt minden ARMY-s kollégának...
gamelni akarók keressenek meg...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

[HUN]Crassus
#22184
Jo reggelt punnyadok! En mar melozom!😊Aki egy jo kis FLAME-re ehes kukkantson at a DC forumba picit.......

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Mighty
#22183
Kuldtem privat uzenetet a TS-sel kapcsolatban.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Lance Armstrong
#22182
Hahó, Valaki, mondjátok meg, hogy hol vagytok TS-en légzsi, elvileg ti olvassátok ezt a fórumot, van nem. Egyébként nem látom sajna a fényképemet

Who\'s that riding into the sun. Who\'s the man with the itchy gun. Who\'s the man who kills for fun ! Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad !

Lance Armstrong
#22181
Sziasztok, hol vagytok, mondhatnátok egy TS ip-t! Oks? Köszi szépen!

Who\'s that riding into the sun. Who\'s the man with the itchy gun. Who\'s the man who kills for fun ! Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad !

Dexa
#22180
remélem hamar helyre jön...
😉

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

#22179
Na ja, reszelgetem a szervert, de meg eléggé sorjás😊

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Slow
#22178
csekk xsu home
vasárnapra tervezgetünk...😊

Dexa
#22176
a kis Special Forces-os Lenszt látom?
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

SSBeeci
#22175

Gratu Lance!!

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Dexa
#22174
ok
de akkor nekünk csak biztos idõpontot mondjál mert eredetileg úgy lett volna hogy holnap vagy holnapután gameltünk volna 1más ellen, de mindegy...
akkor ezt a dolgot kicsit Ltoljuk késõbbi idõpontra...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

#22173
sajna mostanaban tanulnom kell sokat, aztan nem jatszok. majd téliszünetben játszunk egyet

#22172
ellenõrzõ ponton átakart hajtani...hát jól leellenõrizték ehhehh,

#22171
igen majd nyomunk... akkor munkavállaló, akkor is amerika miatt volt ott, és mostmar baszhatja... de valószínû öngyilkos akart lenni.

Dexa
#22170
Vajdi: te meg néha már az agyadhoz kaphatnál és figyelhetnél hogy miket írsz...
1ébként meg jó klánfightot nyomunk majd 1más ellen, igaz?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#22169
Audio: a weine TS azért van most tele, mert Fõnök úr vmit Lnyomott, így a szerver az install után az alap 8 max felhasználóval nyomul és amíg vissza nem jön és át nem állítja addig ez sajna így is marad...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Slow
#22168
nem civil volt? úgytudom egy független munkavállaló
és úgytudom, hogy amerikai golyó végzett vele...:/

#22167
mért kéne bármit is éreznem iránta? ehh

#22166
hát bazze, ez nem vicces? mer sztem kurvára... érzõ ember vagyok, nekem lelkiismeretfurdalásom van ha véletlen letörök egy fa ágat vagy mittudom én ...de hogy egy magyar ember elmegy háborúba szolgálni pénzért amerikát, hát ez sztem vicces, arról nem is beszélve hogy amerikaiak lövik le

Atiti
#22165
Te nagyon érzõ "ember"vagy!

#22164
hát nincs az a pénz amiért én háborúba mennék, már bocs... fõleg hogy amerikát szolgáljam, na persze

[Rush]
#22163
Gratulálok, ha te lennél az rólad is így beszélnék.......

hTTp://ror.hu/

#22162
BÜSZKÉN HALT MEG! AMERIKÁÉRT 😄DD (gratulálok) csak ennyit tudok erre mondani... igaz aki hülye haljon meg