60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • [Rush]
    #59770
    szerverek is élednek már belehet menni rájuk...
  • [Rush]
    #59769
    mintha éledezne a dolog, beloginolni beenged csak a statokat még nem szedi elő az auth szerverekről....
  • [Rush]
    #59768
    kiváncsi leszek meddig szarakodnak.....
  • repvez
    #59767
    már kezdtem volna irni hogy szarabb lett az uj patchel mertm ost bejelentkezni sem tudtam a játékban és most olvasom hogy miért.Hát ez szép mondhatom :(
  • Borg
    #59766
    11 órája csinálják, ennyi idő alatt egy új szerverparkot be lehet lőni :D (remélem meg is teszik)
  • [Rush]
    #59765
    ma megoldják még ezt?
  • Mighty
    #59764
    Na bakker. Scheduled maintenance-t péntekre tenni...
  • Doma #59763
    Mondhatni igen.

    GBGangsta

    AA Community Manager
    Posted: 17 Jul 2009 02:30


    For the next few hours our Authorization Services will be undergoing scheduled maintenance.

    This means that you will not be able to access anything requiring Auth, AMW and the Game.

    We will alert you as to when this work is completed.

    Thank you for your patience during this time.
  • [HUN]Crassus
    #59762
    meghalt a login?
  • Spészgószt
    #59761
    Aimpoint...pfff :p
    Ironsight rulez....
  • patacsi HUN
    #59760
    :D
  • Doma #59759
    Mondjuk mind1 mindennel ugyanolyan szarul tolom :P
    De kicsit idegesítő ahogy Mighty is mondja, hogy reconnect nélkül nem lehet megoldani a dolgot. Legalábbis a szerverek többségén :(
    De elhiszem neked hogy admin error a dolog
  • bmarko82
    #59758
    Nem vagyok én fejlesztő... A fegyver választásra, ha jól emlékszem 2 másodperce van mindenkinek. Ez 26 fős szervernél 13x2 másodperc kellene, hogy legyen, azaz mindenki tudjon választani. E helyett adnak mondjuk 20 másodpercet a role selectre ( Ekkor az utolsó 3 embert automatikusan bedobja). Gyakran olyan gond is van, hogy ahol az előző match-ben játszottál, disabledre teszi a játék és a következő körben csak akkor tudod kiválasztani, ha előtte másikat választasz.
    Van amikor a role select idő alatt sem tudsz másik slot-ot választani, mert valamiért a szerver nem engedi, viszont van amikor működik.
    Én Doma hibájára írtam le a választ.
  • Sadist
    #59757
    És akkor utána miért nem lehet váltani? 2.x-ben még kör közepén is lehetett, úgyhogy azóta a fejlesztők csesztek el valamit.
  • bmarko82
    #59756
    A Role választást a szerver adminok szúrják el. Kevés időt adnak a role selectre...
  • Mighty
    #59755
    "Role választás nem 100%-os utolsó 1-2 ember nem tud választani, bedobja
    üres slotra a játék."

    Ezzel még nem is lenne gond, de reconnect nélkül nem tudsz más slotra váltani...
  • Doma #59754
    A teljesség igénye nélkül még néhány:

    - Role választás nem 100%-os utolsó 1-2 ember nem tud választani, bedobja
    üres slotra a játék.
    - Eredmények kijelzése alkalmanként rossz, összesített eredményt kapsz minden kör végén, nem az aktuális körét. Meccs végén nem nullázódik a statisztika.
    - Ha felveszed a csapttársad eldobott fegyverét még mindíg szét van csúszva az aimpoint/ironsight.
    - Obran(ellenséges) fegyvernél nem tudod hogy van e tárad is hozzá vagy tök üres.
    - Szerver browser néha szó nélkül megfagyasztja a játékot.
    - Felmászás/felugrás még mindíg méterekről aktiválódik, közelről viszont néha abszolute nem lehet felmászni a peremekre.
    - Választott lőszermennyiséget (heavy/standard/light) nem mindíg kapod megfelelően, néha az aimpoint még mindíg nem kerül fel a fegyverre.


    Mindezek ellenére játszható kategória.
  • Gabe18
    #59753
    Valóban alakul,de nekem még az éjjel is volt hogy gránát dobásnál kézbe marad a fegyver is,meg olyan is hogy felélesztett egy társ,aztán onnan teljesen rosszul fogta emberem a fegyver,mintha félig mindig zoom-olt volna vagy nem tudom.
    De valóban mintha ezek ritkábban jönnének elő,meg mintha a statisztikákat is kezdené normálisan hozzáadogatni a profilhoz.Legalábbis mintha ésszerűbbek lennének a kiírt adatok mint eddig...
  • Belton
    #59752
    Ezzel a patchel már egész jó lett legalábbis nem ragadnak be a dolgok granat stb alakul a game :) Igaz csak 10 percet nézegettem a régi bugokat de azok már nincsenek legalábbis nem jelentkeztek
  • Spészgószt
    #59751
    Enemy spotted után ha lelövöd a csókát...pl snipa...hogy lehet enemy down-t mondani...me ált csak bekiabálom hogy spotted de mire kiírja addigra az ellen is elhullott... így jöhetne a "Enemy down" msg is!
  • Mighty
    #59750
    Pár hozzászólással lejebb ott van a patch notes.
  • MarkBlade
    #59749
    Egyetértek :) Most a nyári családi szabik miatt nehezebb összehozni a bandát.Viszont nem tart örökké ez :)aztán jöhet a hooah..
  • mascarun
    #59748
    HAIL!
    Úgy nézem megint jött valami frissítés, legalábbis tölt valamit a steam!
    Na majd délután ránézek hogy javított é valamit vagy csak megint felesleges marhaság!
  • Zomil
    #59747
    én csak annyit tennék hozzá, h anno 2004-2005 környékén kezdtem el aktivan AA-zni( HEW-ben ha ez mond vkinek vmit :) ) és már akkor rengeteg dolog volt az aa.hu-n kezdve az összes magyar klánt felsorolo adatbázistol mapok, trainingek leirásáig, stb.

    szóval az oldal egyáltalán nem fiatal és elég szép multja van :)
  • Mighty
    #59746
    6. Ha ideges vagy szídd patacsit!!!

    :)
  • Mighty
    #59745
    Mint írtam, rengetegszer változott a banner. Volt, hogy egy napon belül többször is. Volt nagyon sok jó banner is, némelyiket sajnáltam, hogy lecserlétük, de ez van.
  • spytime9
    #59744
    Jó a f...m ki van a fejlesztőkel!
    Nekem az új pöcs- óta kék halállal elszáll a gépem!
  • Borg
    #59743
    +

    "Training is still on temporary hold until further notice, but should be restored very soon."
  • Borg
    #59742
    merica's Army patch version 3.0.5 includes the following changes:

    * More messaging when unable to connect to server for particular circumstances like full servers, etc.
    * More enhancements to PunkBuster implementation.
    * Adds in switching viewpoints during pb validation and adds in messaging to let player know something is happening.
    * Streamlined the server connect
    * Adjusted the ftmp cleanup logic so it works properly on the server.
    * New Auth SDK that fixes MBS query issues, several crashes, and memory leaks.
    * Better feedback to players kicked from training due to not being qualified.
    * Fixes to player count in Internet Browser
    * Fix for HUD decrementing frag grenade round display when 320 ammo types are switched.
    * Frag grenade load out fixes
    * Cleanup of client stat file on start up so bad stats won't hang players joining training.
    * Removes "player didn't play in round" debugging message from logs
    * Fixes the mission lost statistic indicating the status of the player at the end of the round
    * Adjustments to clan tag support to allow use of a prefix (+ is add it as a suffix, - add as prefix, and anything else uses the "of xxx" format from 3.0.4).
    * Prevent going prone while tossing a grenade
    * Report full server to user message and bad/wrong password to user in message box after being kicked from server
    * Adds in ability to left click on a server in MBS and have its information updated if it hasn't been updated recently (in last 10 minutes).
    * Adds new message box if the connection times-out so user knows what happens if they step away and the client fails to connect to the server.
    * Added pbsetup and a simple batch wrapper to call necessary commands to setup a system for using PB (Binaries\pbsetup_help.bat).
  • [Rush]
    #59741
    A 3.0.5 Patch Available Now!
  • Ben007
    #59740
    hát elég érdekes mondhatnám nekem nagyon nem jön be
  • Borg
    #59739
    És ezt miért kellett lecserélni?
  • armageddon666
    #59738
    jah. NEKEM nem tetszik...

    a 2004es elrendezésben, meg méretben jobban tetszik...
    viszont csúnyácska...

    de hogy őszinte legyek:

    a bannernak az a célja, hogy felismerjem melyik topik ez... és ezt a feladatot tökéletesen ellátja a mostani is... az alább linkelt "hatalmas" banner, bár szintén első-ránézésre-felismerős, túl magas... nem látszana a legfelső üzenet teljesen, és ez zavaró :\ nem mintha nem tudnék élni nélküle... csak mégis...

    szal, ne a banner foglalja el az első oldalt.
  • Mighty
    #59737
    Ez az a kép, amiről beszéltek?
  • Mighty
    #59736
    Volt ilyen logónk is, annó 2004-ben:

  • Borg
    #59735
    Az hát. De paintes extramagas banner nyilván jobb, csakmert.
  • bmarko82
    #59734
    Ez a hivatalos logo az americasarmy.com-ról nem?
  • Sadist
    #59733
    Akkor talán intézd el ugyanúgy, ahogy megszerezted.
  • Tschaby
    #59732
    Csak azt mondtam, hogy tetszett... Most mit toporzékolsz? Ha én csináltam volna azt a "paint-es giccsparádét", nekem sem esett volna jól, hogy kisujjból lefikázzák.
    Lehetne értékelni más munkáját. Akkor is ha az nem egy eget rengető dolog...
  • Borg
    #59731
    Jó, el is bagatelizálhatjuk a dolgot végülis. Ennek ellenére mint mondtam át lehet venni a házigazdaságot, és engem biztosan hidegen fog hagyni, ha újra paintes giccsparádé lesz felül 0-infóval.