60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • spytime9
    #59810
    Hi
    Valaki próbálta már az új nvidia drivert AA3-al?
    190.38 whql
    Ha nem majd én! :D
  • Tschaby
    #59809
    Rá se ránts. Ennél nagyobbat ne tévedj.
    Ami viszont valóban idegesítő, hogy a megszokott , frissítsd le ezt, telepítsd fel azt itt nem működik.Itt bizony a fejlesztőknél a laszti...
  • HTS s3rg1nh00
    #59808
    omfg.
    aztdekurvárabenéztem.
    sry.
  • Tschaby
    #59807
    Ha a dual core optimizer-t nekem javaslod, hát el kell keserítselek, nem működik. Mivel azért konyítok a gépekhez(a munkámból adódóan) az összes lehetőséget végig zongoráztam. Jelentem a hiba nem az én készülékemben van.
    És mivel a "farm messze a legigényesebb a gépre nézve" pont jó referencia.
    Geforce 9600Gt mellé catalyst...hmmm nem hinném, hogy jó páros :D
  • HTS s3rg1nh00
    #59806
    szívesen,de ettől még nem tanulnak meg drivert írni(viszont kártyát csinálni azt nagyon tudnak).
  • Borg
    #59805
    rtfm
  • priluki
    #59804
    Fincsi game lesz ez ha javitják a bugokat mert sajna akad dögivel még..
    De lenne egy NAGY kérdésem biztos hülye vagyok :P meg angolul se tudok valami jol.. Amikor meglövik egy társam és fekszik a földön. odamegyek van 4 variácio,gondolom hogy hogyan látom el.. namost halvány fingom sincs mikor mit kell nyomni vagy mit kell nézni stb.. sose sikerül talpra állitanom:S
  • modellmaker
    #59803
    Köszi a nap poénjáért! :))
  • Borg
    #59802
    Ja, lol. Nem is értem miért az nvidiások sírták tele az AA fórumot, hogy fagy a játék :)
  • HTS s3rg1nh00
    #59801
    akkor tegyél fel dual core optimizert a procihoz,vagy egy új catalystot(bár az ati nem tud drivert írni ez köztudott,de hátha)
  • Borg
    #59800
    Naja, de azért a farm messze a legigényesebb a gépre nézve. Alacsony fps-ben csak az Alley tudja néhol megközelíteni :)
  • Tschaby
    #59799

    Mit milyen beállításnál? Mindegyiknél fos.A legalacsonyabb grafikai beállításokkal Farm kültér 8 fps, árok 15, beltér 30. Még ha agyon vágom az ini-fájlt a javasolt tweak-ekkel, akkor is csak +5-10 fps növekedést sikerül kicsiholnom.
    Valószínű (de ezt csak feltételezni tudom ) nem szeresse a kétmagos AMD procikat.Vagy velem kivételezik. Minden más U3 motor eldöcögött 60-80 FPS-el, medium-high grafikai beállításokkal. Ez nem. Ez van. Nem játszom vele. Majd ha egyszer hajlandóak lesznek ránézni a problémára.

  • Metalmilitiakid
    #59798
    milyen beállításnál ? nekem Intel E6550 em van meg egy GeForce 7300 GT 256 DDR3 al és még nekem is megvan a 15-20 fps em , ja és 2 GB ram
  • Strahd_
    #59797
    akkor meg sem probalom .)
  • Tschaby
    #59796

    http://www.americasarmy.com/support/requirements_aa3.php

    Itt megtudhatod. Viszont A kétmagos 6000+ AMD procimmal, 2 GB ram és GF 9600GT 512MB-al Farmon van 10 fps-em. Szóval csak akkor tudod, meg hogy megy-e , ha felrakod.
  • Strahd_
    #59795
    mennyivel kell erossebb gep ehhez a verziohoz mint a regebbihez?
  • Borg
    #59794
    Én is alap kiosztással játszok. Meg lehet ezt szokni.
  • HTS s3rg1nh00
    #59793
    pl én alappal tolom,mert 2k-s billem van amire túl sok minden nem fér el,és a bfben már megszoktam h.csak pár gombot használok
  • Metalmilitiakid
    #59792
    ja csak a "q" jobban kézre esik mint "z" de itt nem rakhatod "q" ra mert kell a kihajlás
  • Ben007
    #59791
    nekem mákom van mert a BF-ekbe is berakták ezt a rendszert
  • Spészgószt
    #59790
    ne legyetek má !
    Az első dolog, hogy beállítom az írányítást...(videó után :D ) ottmeg egyértelműen ott van! Ki az a béla, aki beállítások nélkül tolja alap billkiosztással...
    sőt sokminden mást is be tudsz állítani egy gombra és nem kell nyomvatartósat játszani a legnagyobb csata közepén ha valamit be akarsz nyögni!
    Pl Hooah, thank you, gogogo, cover me, follow me! ezek szerintem a minimum amit azonnali gombra be is pakoltam...szvsz!
  • repvez
    #59789
    és azt mivel mondom :D
  • priluki
    #59788
    oké kösz megprobálom:)
  • [HUN]Crassus
    #59787
  • Doma #59786
    Nyomva tartod azt a gombot amivel Enemy Spotted-et mondasz.
  • repvez
    #59785
    probáltad a settigs menüben rákattintani a 16:9 vagy a 16:10-es opciora ?Nálam igy beadta azokat a felbontásokat amik ahoz a képarányhoz tartoznak és gyönyörüen viszi az 1680x1050-es felbontást full képernyon fekete csikok nélkül.

    Mivszont nekem is lenne egy kérdésem hogy hogyan lehet elöhozni a képernyön a menut ahonnan a különbözö vezényszavakat lehet kiválasztani egérrel játék közbe.
  • priluki
    #59784
    azon van:S basszus tök zavaro két fekete csik a kép olalán :(
  • Doma #59783
    Akkor ugyanott írd át: fullscreen=true
  • priluki
    #59782
    igen köszi megvan,,közbe sikerült,bár igy meg nem teljes képernyöbe van :D kicsit lol
  • Doma #59781
    Keresd meg a telepített mappádban \Config\aa3engine.ini nevű filet, csinálj róla egy biztonsági mentést.
    Aztán próbáld meg átírni a [SystemSettings] részben található ResX= és ResY= értékeket arra amire szeretnéd.
  • priluki
    #59780
    áhh megtaláltam engine ini:) azért kösz:)
  • priluki
    #59779
    értem,müködne is csaképp elálitottam ugy a felbontást amit a tv-m már nemtud igy ha elinditom a játékot azt irja ki hogy tatományon kivül:S szoval semmit nem tudok csinálni.. Ezt visszalahet valahogy (lapátolna a szart a lóba?!) :D
  • Doma #59778
    Konzolba (F12/0) írd be:
    SetRes 1360x768
  • priluki
    #59777
    sziasztok most ttterm fel az AA3 -mat de a video menübe nemtom kiválasztani az 1360*768 betudom ezt máshogy llitani??
  • Spészgószt
    #59776
  • [Rush]
    #59775
    AA3 Maintenance Period Successful!

    Thank you all for your patience while we completed this phase of our maintenance period. All systems are now operational, and this additional expansion will support upcoming patches. We plan on making additional enhancements, but will be able to do so without any downtime. We will continue to monitor activity and make improvements where necessary.

    We are also completing testing on the latest patch that will allow us to enable Training again, and look forward to providing you with more information on that shortly.

  • Borg
    #59774
    Úgy néz ki újra megy a stat meg a rank. (bár bejelentés nincs)

    Kicsit játszottam pár órát, egész jó volt.

    Néha ad érdekes pontszámokat :D
  • Borg
    #59773
    Az van, hogy ne jácc.

    Nyilvánvalóan fail volt a pénteki szerver karbantartás, és hétvégére egy átmeneti állapotot hoztak létre, hogy ráérjenek hétfőn újra foglalkozni vele.
  • repvez
    #59772
    most akkor ez mit jelent mert most probáltam belépni a játékba és a fömenübe belépve megint csak 3.0.0-ásnak irta a játékot és nem volt meg a katonám nem tudtam kiválasztani csak ujat lehetett volna csinálni , most akkor elöröl kell kezdeni minden t és ujra letölteni a javitásokat is vagy most mi a f#sz van ?
  • Spészgószt
    #59771
    "We are in the middle of a maintenance period for AA3, while we update and expand the Database
    environment. We have enabled Standby mode which allows you to play while we finish up the
    maintenance.

    Some notes:
    · All servers will run in "authorized" mode (i.e. they don't accrue honor)
    · There is no password validation
    · You will not be able to create new soldiers
    · If you created a soldier very recently (within the last week or so) you will not be able
    to play with that soldier
    · No statistics will be kept regarding game play
    · Every soldier is marked as having completed basic training

    We do not currently have a timeframe for when the update will be completed, but are working to
    complete the work as quickly as we can.

    Please note, this information applies to AA3 only, AA2 remains fully operational.
    Thank you for your patience."

    Na KB ennyi .... szóval már játszani éppenséggel lehet...