60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • bmarko82
    #59850
    Nézd meg azért a bios-ban, hogy a Memory Remap Feature mire van állítva. Ha tényleg 64-bites a win, ez segíthet.
  • bmarko82
    #59849
    Akkor az biza 32-bit lesz...
  • Spészgószt
    #59848
    Na ez bukta
    4 GB memóriám van, ki is írja hogy "instaled", de csak 3 GB a használható!
    Pedig 64bitest raktam fel
  • bmarko82
    #59847
    Windowsnál:
    x86 - 32-bit
    x64 - 64-bit.

    Teszt legegyszerűbben. Ha van 4gb memóriád nézd meg mennyit mutat meg... Ha az összes látszik 64-bit, ha csak (memória-videómemória) mennyiség látszik belőle, akkor 32-bit.
  • Spészgószt
    #59846
    Na jó most fejezzük abba! Én speciel windózról beszéltem ti meg már behoztátok az AMD procikat....az általam "megvett" win7 re az van írva X64 és 32 bites ennyi! NEM AMD PROCESSOR van szó!!!!!
    úgylátom rossz helyre nyúltam ...Borg én kérek törlést innentől! ez meddő fasság! Sry
  • Sadist
    #59845
    Aha, hát nem. x86 16 bittel indult, utána lett 32, majd 64 bites változat. És visszafelé sem igaz, hogy ami 32 bites, az x86, mert tudok neked mutatni olyan 32 bites procit, aminek köze nincs az x86 architektúrához.
  • Borg
    #59844
    "de tulajdonképen az x86 az 32bit nagy vonalakban!"

    ty captain obvious :D
  • spytime9
    #59843
    Figy EZT olvassátok el és minden kérdésre választ ad!
    de tulajdonképen az x86 az 32bit nagy vonalakban!
    Na de ez a AA3 topic!
  • Sadist
    #59842
    Kicsit keveritek a szezont a fazonnal.
    x86-64 is a superset of the x86 instruction set architecture. Therefore, x86-64 processors can run existing 32-bit or 16-bit x86 programs without sacrificing speed or compatibility, and in addition, they support new programs written in an extended instruction set, which features a 64-bit address space and other capabilities.
    Az x86-64 mint fentebb látható az x86 32 bites architektúrájának kiterjesztése 64 bitre. 64 bites utasításkészlet, nagyobb regiszterek (pl. EAX helyett RAX), több regiszter, paraméter átadás regisztereken keresztül, stb.
  • HTS s3rg1nh00
    #59841
    pont fordítva,az x86 a 32 bites.
  • Spészgószt
    #59840
    na jó én nem értem ezt az X64 dolgot mert a mostani win7 is x64 és az a 32 bites!!! az x86 meg a 64 bites!!!! erről ennyit!
  • spytime9
    #59839
    up: kivéve akkor ne válts ha könyvelő vagy és sok irodai dos-os progit használsz!
  • spytime9
    #59838
    Mért ne bírná a 64 bitet a E6750-ed?! Simán és szerintem kötelező is lenne már a 21 században!
    4 éve használok X64 xp-t és soha semmilyen játékkal nem volt gondom,tökéletesen ment mind csak most a cod wow 1.3-as patch-hez kellet külön le szednem egy Ms frissítést.
    Azt hozzá tenném: ami nagyon zavar,hogy sokan keverik a 64bit és a x64-es rendszereket ugyanis hatalmas különbség van a kettő között.
    64bit xar csak és kizárólag 64bit-es programok futnak rajta és ennél szokott nagyon sok kompatibilitási probléma lenni.
    x64 2003-mas rendszer aminek saját 32bit-es kernele van, így nincs szükség emulálásra. Nagyon stabil és kb: tesztek szerint 1-4%-kal gyorsabb mint 32-bit de érzésre több szerintem.
    És hát rengeteg előnye is van amiket most nem sorolnák fel de egyet talán megemlítek ez a ram kezelés.
    Úgyhogy kérlek ne általánosítsunk ennyire a 64bit kompatibilitási probléma terén. Köszike
    ja és bocsika a számtek rovatért.
  • Spészgószt
    #59837
    bár belegondolva...semmi komolyra nem használom a gépet a 64bites meg csak egy csomó kompatibilitási problémát dob fel...úgyhogy hagyom is....nincs rá szükségem...!
  • Spészgószt
    #59836
    Everest Ultimate:"Számítógép típusa ACPI x86-based PC " akkor ezt azt jelenti 64bitest is bírná?
    C2D E6750, Asus P5BDelux, 3Gb 800Mhz DDR2
  • Borg
    #59835
    Nekem se jó.
  • bmarko82
    #59834
    Ezt magyarázza nekem meg valaki legyen szíves!!! Szerveren kell állítani, úgyhogy a kliensben senki se állítsa át!

    Fix For Bad Hit Detection

    Finding the following values in DefaultGame.ini and AA3Game.ini
    bEnableHotbox=false
    bHotBoxActive=false
    bAutoCenterHBOnWeaponRaise=false

    -- Change to ......

    bEnableHotbox=true
    bHotBoxActive=true
    bAutoCenterHBOnWeaponRaise=true

  • bmarko82
    #59833
    Ajánlom ezt: http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=300051&page=5&highlight=
  • Sadist
    #59832
    64 biten több, mint 4 milliárdszor akkora számokat lehet ábrázolni.
  • Gabe18
    #59831
    Mert nálatok jó a favorit rész?Én ha berakok oda egy szervert,és inditanám máskor onnan,akkor némi gondolkodás után visszadob oda ahol a katonáim közül lehet választani...

    Amúgy mintha erre a hétre ígérték volna a 3.0.6 patchet,vagy már rosszul emlékszem?Mert akkor már igyekezhetnének...
  • Mighty
    #59830
    Az egyik pl., hogy tud kezelni 3GB RAM-nál többet.
  • Spészgószt
    #59829
    32es és még nem is rc vagy rtm valami ezer éves 7077 és speciel semmi bajom vele! de már csordogál a végleges RTM
    64 mire jó...nem értek hozzá asse tudom mi a különbség
  • Doma #59828
    64 bites a win7? Mert nekem azzal vannak problémáim, néha jó néha nagyon nem :(
  • Mighty
    #59827
    No, akkor ahol a legjobb, azokat tedd be favba, és csak ott játssz :)
  • Spészgószt
    #59826
    ezt bírom a legjobban...egyből az én készülékemben van a hiba és bontsam darabjaira meg keressek új drájvert és őrüljek meg, hogy "vajon mi lehet a hibaaaa!" na jó hagyjuk egyszerüen vannak szar szerverek és úgyan úgy fostos lagzó más playerek "akiket nem lehet ellőni"
    ha nálam lenne a hiba akkor mindenütt ez lenne a baj....de nincs csak itt ott! Win7 el játszom és össz 16 háttérfolyamat megy semmi fölösleges!
    driver a legfrissebb mindenből nincs is bajom sehol vele!
    Na kb ennyi!
  • Doma #59825
    Nem néztelek hülyének.
    Nézz körül a folyamatok között hogy ven e olyan, ami feleslegesen fut játék közben. Amit írtál azok alapján masszív laggjaid lehetnek, vagy csúnyán bugosodhat a játék. Esetleg a videókártyadrivert is próbálhatnál másikat, lehet hogy használ. Javaslom olvasgass a hivatalos forumon hátha akadt másnak is ilyen problémája :) Több okosságot lehet ott találni mint itt.
    Máskülönben mindíg vannak szituációk amit nehéz megmagyarázni és/vagy felfogni :P
  • Spészgószt
    #59824
    javítok...online FPS-el mert a single rész soha nem érdekelt! pl cod ot se játszottam végig egyiket se nem köt le a kiszámítható AI
  • Spészgószt
    #59823
    LOL azé nem kell hülyének nézni! Ezek tényleg alap dolgok...
    ping max 15 amire bemegyek cheat of és PB yes meg főleg, sőt arra is figyelek hogy hang is legyen....tudod 4.oszlop
    elég rég játszom fps-ekkel AAval is már az 1.0 óta
  • armageddon666
    #59822
    Van benne valami...
  • Doma #59821
    Sose lehet tudni :)
  • armageddon666
    #59820
    Én ezt a bugokra meg lagra fogom :) ezért is szüneteltetem már egy ideje... de majd még visszanézek :D 3.1-nél esetleg :D

    Doma: ezek azért elég alap dolgok :D van aki nem így nézi?
  • Doma #59819
    Ilyen problémák elkerülése végett javaslom hogy állíts kicsit a szerver keresőn a játékban :)
    -Ping<100
    -PB yes
    -Cheats no

    A többi opcionális. Próbálj meg olyan szerveren játszani ahol a "ping" (utolso előtti oszlop a keresőben ha jól emléxem) max 30. Akkor adni fogja rendesen :)
  • Spészgószt
    #59818
    Azt, hogy van amelyiken hiába lövök mint a hülye semmit nem sebzek vígan elszalad az ellen, természetesen ő 6* körbefut és 2-3 golyótól elpusztulok még gyógyítani se lehet és vannak az olyan szerók amiken azt adja amit lövök nincs "ez mi a fasz volt...?" hanem akit meglövök meg is döglik! vagy már itt is vannak csíterek? mert néha egyik másik playert elnézve csak lesek....végigfut a pályán futás közben legépel 3-4 embert (odalő 2-3 skulót és fexik az ellen) őt meg el se találják és nem is vérzik! (jó persze régen is sok múlott az fps-en meg a neten...de ennyire)
  • Doma #59817
    Mert bugosan szamolta a statokat a játék.
    Előfordul az ilyen, sajnos elég gyakran.
    Mit értesz az alatt hogy adja, nem adja?
  • Spészgószt
    #59816
    írjatok má valamit, hol lehet titeket megtalálni? Néha néha összefutok egy két magyarral a szerókon...van favorit server valakinek, ami mindíg jól adja? némelyik olyan siralmas.... alig adja
    LOL muldkor egyiken toltam és nemtom hogy csináltam de adott 14 Walk It Off coin-t
  • spytime9
    #59815
    Esküszöm olyat írtál amilyet a webfordító szokót fordítani. bocs de ez jó!!
  • Spészgószt
    #59814
    zsiradék...ez nagy jóság... THX

    bázzze ma este fennragadtam az Alley-en a tetőn....felmásztam és utána meg ez a buzi nem tudott lemászni...folyton visszadobott a peremről, nem engedett rámászni...grrrrr bár a snipával a kezemben azé ott is tevékenykedtem....gyűjtögetem szorgosan a HawkEye coinokat....
  • spytime9
    #59813
    LOL Kurva jó lett!!!!!! kb 10-15 + Fps full grafikán!
    De persze a motor hibája miatt még mindig nem tökéletes de nagyon fasza lett az előző driver-hez képest! És szerintem az aa-s srácok rendbe szedik kicsit a motort idővel!
  • Metalmilitiakid
    #59812
    két alsó kép felett kicsi táblázat ha jobban megnézed 4 lehetőség van rajta , remélem innen kitalálod
  • priluki
    #59811
    kösz :DD ahogy mondtam nem tok angolul... szépek a képek :DD